FAR CRY,datoteka WO2

Ma sigurno nesto sa cd-om nisam genije za kompijutere ali meni je sve normalno instaliralo...e da svaka cast na odabranoj igrici...super je,nerviraces se pogotovo na samom kraju...ako zatreba pomoc oko neceg...seticu se pa cu ti reci..posto sam je obrnuo :D
 
jeste cudovista i to ali po meni je sasvim ok igrica u odnosu na ostale posto se vise neprave super igre...ma sam kraj je kidanje zivaca...tu sam odlepio skroz,vise puta sam legao da spavam da ne bi razlupao ceo komp :lol: ali ozbiljno...ako te zeza far Cry uzmi Suffering igrica je mnogo slicna Far Cry imas isto cudovista samo ces malo vise da se uplasis :p ali igrica Suffering je po meni bruka :-D
 
@1972
ja sam imao taj problem(sad ne znam da li se radi o istom fajlu,ali cini mi se da je bio u pitanju neki .DLL) i prekopirao sam ga sa diska ruchno na hard disk,u folder u kojem se nalazio i na disku.
 
nenene.prekopirash SAMO fajl koji nedostaje u odgovarajuci folder na hard disku pre instalacije sa CD-2.kada prekopirash taj fajl pokrenesh instalaciju sa CD2 i pichish.tako sam barem je uradio,,,,
 
Molim va ako neko zna da mi pomogne oko Far Cry posle instalacije mi je izbacio ovo upozorenje:
This application has failed to start because MSVCP71.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.
Medjutim kad ponovo instaliram igricu desei se isto pa tako unedogled sta da radim.
 
FAR CRY je najbolji shooter svih vremena. Ko kaze da bilo koji deo igre smori?
Grafika je fantasticna,prica odlicna,ima ekstra oruzja,ma nema bolje.
Ja sam ovu igru obrnuo 3 puta i znam je napamet.


A sto se tvog problema tice,preporucujemti da sva 3 instalaciona diska prekopiras na hdd
u jedan folder pa instaliras celu igru iz jednog foldera.
A mozda ti je ostecen disk, probaj da cd2 skines na virtual ili alkohol.
 

Back
Top