tupperware

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moja mama ima dve posude- činije(tačnije činijice!). Jedna izgleda kao đuvečara ,k'o navodno tu možeš da pečeš pile i krompiriće. Đavola, ono toliko malo da mož' da stane samo golub...
Nisam ti ja od velike pomoći, jedino što znam da nije tako jeftino...
 
znam da nije jeftino, ali za sve što sam kupila, isplatilo se svaku paricu:p
a sada mi baš trebaju neke činije...
(imam kuvanu hanu koju moram da jedem-pa mi treba neki sigurni transport...)
 
Pajamaco, zijala po sajtu do sada... Fino izgleda, stvarno.:D
Ali, ti si prva osoba od koje cujem za to, tako da nemam pojma ko to prodaje u BGDu...
 
Jeste, ja sam uzela od strine par tih stvarcica i super sam zadovoljna, svidja mi se i dezen i kvalitet, ali ne znam nikoga ko to u Srbiji radi, a i sa kim god da sam pricala i pomenula tupperware, gledali su me belo
 
To ovde kod mene zene skupljaju kao kolekcionari! Ja najvise ne volim da kuvam, pa moje misljenje i nije bas merodavno...izgleda simpaticno, ali ja ne dajem toliku lovu za posudje...
 
ja bolje posude u zivotu nisam imao.
kada se zatvore sjajno dihtuju, mogu bez problema u friz da stanu jedna na drugu, mogu da se koriste u mikrotalasnoj.........


keva mi redovno od njihovog rucka zamrzne u posudi i kada sam gladan samo ih gurnem u mikrotalasnu i za pet minuta imas sta god oces.....:D
kupi ih!!!
 
Kod nas jedno vrijeme nisi mogao da zivis od prodje tog posudja...Sad su utihnuli...
Mislim da je to samo malo bolja plastika,nista posebno...A tek one price o cuvanju praska za pecivo u tim posudama...ko da jos neko i to cuva...Sve u svemu...tipicno uzimanje para za nesto sto i ne vrijedi toliko...
 
eeeee pajamaco a bila si tako kul riba ,,

šalim se ,, pa šta ga znam nekako cepter završava posao ,, ja prvi put čujem za tuperver ,, mada mi više liči kao marka kofera
 
Nikad me nije zanimao tupperware, niti sam isla na prezentacije..plastika - fuj, ko bi se jos time baktao, pa to je za dokone domacice srednjih godina. 8-)
Onda mi je nesto slucajno dospelo shaka, pa drugo, pa trece...i sad sam prosto odusevljena i imam dosta toga kod kuce. :D
Naravno da ima i gluposti koje mozete da kupite od bilo koje druge firme, ali ima i stvari koje ne nalazite nigde. Moj favorit je neka posuda za sireve i sunkice sa filterom, gde ti hrana ostane u totalno istom svezem stanju jedno desetak dana sigurno...
Da sam tu, dala bih ti nesto ali nisam. 8-)
Cena je relativna, jednom kupljeno imas dozivotnu garanciju ako pravilno koristis (i to stvarno funkcionise, dakle menjaju bez problema).
 
ma imam ja dosta toga, nisam se lepo izjasnila u prvom postu, ali mi treba još:p
i još:p
odličan je tupperware, odličan.
jes skup, ali odličan!!!
zaista hrana ostaje sveža, np...ja otišla na putovanje, i zaboravila dinju očišćenu u jednoj kutiji...
kada sam se vratila za 5 dana....još uvek je bila sveža!!!
eto.
 
Obicno je svako u pocetku odusevljen, i ja sam bila, priznajem.
Po mom misljenju (naravno, ne mora svako da se slozi s tim) ima posuda i raznih kuh. pomagala koja su originalna i preporucujem ih ali velika vecina nije vredna te cene za koju se prodaje.Zato moj savet, ukljucite zdrav razum i kupujte samo ono sto vam stvarno treba i niste nigde drugo nesto slicno po kvalitetu i primeni videli. Ako bas mora. A vremenom cete videti da li vam vredi ili ne.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top