Da li ikad priznati prevaru?

Pa zasto cutati ceo zivot pa onda priznati i pokvariti sve.
Kao da se olaksa savest.
Ja sam slusala neku emisiju i psiholog kaze da ne treba nikad priznati
jer ce ta osoba cak i ako "oprosti" uvek biti povredjena,prebacivati i na kraju vrlo verovatno i prevariti da se revansira!!
Pa sad vi kako vam je drago.
 
Ako ne postoje nikakve sanse da se otkrije prevara, tipa letnja avantura..ili ne odgovora ni jednom ni drugom da saznaju njihovi partneri...onda ne znam sto da se prizna? Ponekad je dobro precutati nesto da bi postedeli nekoga, a ne da bi lagali.
 
NIkad ne priznati, naravno. Pogotovu momci, da bi sebe poštedeli pospotrebne kenjaže svojih devojaka ne treba da priznaju... Čak i ako oprosti, nekad neće zaboraviti. Za 2 ili 10 godina (pod pretpostavkom da još budete zajedno) ima da izvuče tu vašu prevaru i da vas kljuca u zdrav razum. A kad krene da kljuca, tu nema kraja. Bar gledam na primerima svojih drugarica.
 
Koja je svrha prevare uopste? Tvoj partner je tvoj izbor. Lupas samar sam sebi kad krenes da lazes. Cemu sve to? Stvari su uglavnom vrlo jasne kad neko pozeli da bude sa drugim/drugom. Okreces novi list ...kreces iz pocetka...Cemu lazi???
Iz straha? Zbog cega strah...to je obican kukavicluk i slabost licnosti....
 
Fejs74:
Recimo na samrti ležiš na postelji i tvoj(a) dragi(a) pored tebe.Da li bar tad treba priznati da si je(ga) prevario(la) a da si je(ga) voleo ili tajniu odneti u grob?

...Hipoteza je da si to zaista učinio!!!...


kontam
ako mu nisam rekla do tada
zasto bi mu rekla i tada

za mene je to jako ruzno da se ti otvoris i da odes "cista" u raj a njega da povredis.............koja je to glupost

znaci NE bi mu rekla ni tada
 

Back
Top