Da li ste ikada prisustvovali cinu sexa drugih osoba?

Ne razumem zasto je pitanje toliko cudno? Pa danas se takve radnje dogadjaju i na javnim mestima, zasto da bas mi ne budemo prisutni tog trenutka. Posebno ako zivite u velikom gradu, to se sve cesce moze dogoditi. Ja sam, nazalost, prisustvovala radnji izmedju dva muskaraca, da ne kazem p*****, i to ispred moje zgrade! Zgrozila sam se, zbrisala sam odmah u ulazu. A kad sam se malo pribrala, samo sam se zapitala, zar im nije hladno? U decembru mesecu???
I da...takve radnje se cesto dogadjaju u studentskim domovima, tj. sobama, kada cimer\ka licno prisustvuju takvom cinu :-(
 
Maslachak:
...prvi put sam upala roditeljima... sluchajno... sa 13 godina.... secam se da sam pomislila - e hvala je bogu da su se... jel`....
...drugi put sam, a i treci....a i chetvrti.... jel neko ishao u dom rtanj na kopu, pa da zna o chemu pricham.... ili....? tamo ne mozzesh omanuti....

:lol: :lol: :lol:
Haha, ovo mi upalo u oci! Tamo sam imala najbolji (i najvise za najkrace vreme) sex(a) u svom zivotu. Ma u stvari nismo ni izlazili iz sobe i kreveta nedelju dana. 8-)
Ali ne znam za druge, nisam nikom upadala u sobu, a koliko znam nije ni nama.:roll:
 
...ako si se meni obratio... ajd ovako...
... ma nisam ostala da gledam roditelje u akciji... bre...ne bih mogla.... toliko trauma ne bih prezzivela.... ali bila sam svesna da je to tzv. seks pomirenja, pa mi la`nulo....
....a ovo po ovim studentskim odmaralishtima... pa tamo seks nije seks ako nema publiku, navijache i cheerleedersice... par trenutaka je malo.... prenos uzzivo, audio, vizuelni, dok ti ne dokurchi pa promenish sobu, a u stvari menjash kanal.... nadjesh neku sobu u kojoj su odsvirali "beograde, beograde..."
 
Aphroditi:
:lol: :lol: :lol:
Haha, ovo mi upalo u oci! Tamo sam imala najbolji (i najvise za najkrace vreme) sex(a) u svom zivotu. Ma u stvari nismo ni izlazili iz sobe i kreveta nedelju dana. 8-)
Ali ne znam za druge, nisam nikom upadala u sobu, a koliko znam nije ni nama.:roll:
...ma da... rtanj, kazze meni moj drug jedan, smrdi na seks... i vuche da uletish u krevet... nema pravila iynad 1500 m nadmorske - to je jedino pravilo... a to da li ti je neko bio u sobi? bili ste sami, vas dvoje?... ako ti je tako lakshe, veruj u to..... :D :D :D
 

Back
Top