Kako prilazite devojkama?Ili devojke muskarcima?

a mene je počelo da iritira to što svi žele da budu originalni...pa vrlo često izmišljaju toplu vodu u vidu nekih već viđenih, a retko (valjda sa razlogom) korišćenih fora...Tako letos prilazi maloj lik sa tekstom "Evo me, a koje su tvoje druge dve želje?" Mala nakon pola sekunde odgovara...."Moja prva želja je.....DA ODEŠ" :))) Obožavam je :lol: 8-) 8-)
 
meni jedan dosao...odnosno sudarili smo se...
bilo je: jao jesi dobro, ja sam milos (bez pauze izmedju)
i pratio me sve do stanice...(da se uveri da mogu da hodam..a mamu mu jes' mi je nogu nesto uvrnuo...)
a bas mi se nije svideo...
i onda sam ga odvozala na drugu stranu grada. i ostavila ga :D :D

ja jos uvek nisam nikom prisla...
mada jednom mi je isto tako neki, deli letke na ulici, i prica pricu o tom fabuloznom butiku ...i odjednom me pita je l' imam decka...
a jednom nam (bila drugarica pored mene) prisao neki, i pitao iz cista mira broj telefona...

ali, kad se sve sabere - ja nisam nikom prisla...
i valjda to zavisi od momenta, kad mi se neko svidi, prici cu mu nekako...
 
Ja ne prilazim nikome. Toliko sam lep i poželjan da praktično ne mogu da izađem iz kuće. Znači ribe me savataju na svakom ćošku (bukvalno). Ribe mi prilaze, daju mi brojeve... Baterija na telefonu mi drži 2 sata (bukvalno) od silnih poziva. Tako da je kompanija Samsung za mene napravila posebni telefon sa akumulatorom koji stoji u torbi na leđima da mi produži rad baterija sa 2 sata na 5 sati. Znači uglavnom izlazim u grad undercover iliti inkognito, da nebi zakrčio saobraćaj, napravio nekakvu štetu... ;)
 
Ma daj. Ne šetam ja sponzorušice. Ja nigde nisam rekao da sam neki buržuj (a jesam :mrgreen: ) pa da se zato vune pale. To je zbog mog đavolsko dobrog izgleda :mrgreen:. Znači samo elitne devojke. A ne one rave neke. Naravno ne mislim one neke buržujke u haljinama sa koktel žurki, nego fine i pristojne a DOBRE (fizički) devojčice.
 
e svidja mi se ovo sto je nixxx napisao za tri pitanja,bas je jako ;) mislim bar je zanimljivo, u svakom slucaju treba imati smeka, ja na decku najvise gledam kakav je smek pa tek onda da li je toliko lep :lol: salim se malo ali i u svakoj sali pola istine :)
u svakom slucaju o5 treba prici i pokusati a ne biti stidljiiv i pritom neprimecen ! ;)
a ja uglavnom smekam pogledom pa meni sami pridju tako da nema potrebe da prilazim ;)
 
Anele:
e svidja mi se ovo sto je nixxx napisao za tri pitanja,bas je jako ;) mislim bar je zanimljivo, u svakom slucaju treba imati smeka, ja na decku najvise gledam kakav je smek pa tek onda da li je toliko lep :lol: salim se malo ali i u svakoj sali pola istine :)
u svakom slucaju o5 treba prici i pokusati a ne biti stidljiiv i pritom neprimecen ! ;)
a ja uglavnom smekam pogledom pa meni sami pridju tako da nema potrebe da prilazim ;)

To cenim ;)
 

Back
Top