Da li ste verni....?

topmodelsica:
Ubraja li ih tvoj dechko u prevare? Ako ti i on ubrajate onda se ubraja.

Ja se nadam da ne ali josh nije bio u prilici da odluchi...Ni za koga ne zna. Mislim, nema mnogo toga ni da zna, samo s mora ali...Ono shto ne zna ne moze da ga povredi 8-)

p.s.Jbt, ne znam ni shto sam to rekla kad mi je to najgluplji moguci izgovor, odnosno opravdanje za to shto nemam petlju da mu kazem :oops:

ok, definitivno sam odlepila totalno, moram da pochnem da spavam, "nespavanje" negativno utiche na ovo malo mozga (bar ga tako nazivaju) shto imam ;)
 
Ne.Ne znam zasto,ali kada sam sa nekim u vezi drugi su mi uvek preci...ali uvek kazem kad prevarim i uvek oproste,ni jedan me do sada nije ostavio zbog toga ili tako nesto...ja se smirim nedelju dana pa posle opet.Jedan mi je tri puta oprostio,pa sam ga ostavila,mislim sta mu bi?Mislim da mi je to jedna od najgorih osobina..uzas!Je l`se to leci?
 
tanjapajic:
Ne.Ne znam zasto,ali kada sam sa nekim u vezi drugi su mi uvek preci...ali uvek kazem kad prevarim i uvek oproste,ni jedan me do sada nije ostavio zbog toga ili tako nesto...ja se smirim nedelju dana pa posle opet.Jedan mi je tri puta oprostio,pa sam ga ostavila,mislim sta mu bi?Mislim da mi je to jedna od najgorih osobina..uzas!Je l`se to leci?
verovatno te je voleo,i stalno se nadao da ces se promeniti...a da li se leci...pa tesko...
 

Back
Top