Samostrel

Ma on nas samo sekira :rotf:
Da u pravu je tamo je sve drugacije..Pa cist primer nasih Nazovimo gajstabajtera je ono kada dodju ovde...Ustaljene reci...A to tamo ne smee!!!! :dash:
to je to brate

Lovac na potezu je OK lik...:ok::D
vidi samo koliko se potrudio da nam u slici i reci i linkovima opise kako se lovi u kanadi i kako postoji red, ne bi bilo lose malo i o ribolovu da napise.

A ZA NASE kad dodju ovde, joooj ne pocinji molim te,:thumbdown:
karambol, pomor, masakr, sve ono sto mu tamo negde u svetu ne bi palo na pamet ovde moze. Medjutim tu dosta udela imaju i domacini koji ih primaju i "ugoscavaju" na nasem, zajednickom. Jer da se oni drugacije postave ne bi se ni ovi tako ponasali.:dash:
 
E, braćo i drugovi, el ima neko da mi proda neki polovni samostrel ???
Mis' : treba mi onako, za jednokratnu upotrebu, kada se, noću, posvađam sa ženom, a ne bih hteo da budim decu !!!
P.S. treba mi i 3 - 4 strele, pošto je žena i visoka i krupna !!!
 
E, braćo i drugovi, el ima neko da mi proda neki polovni samostrel ???
Mis' : treba mi onako, za jednokratnu upotrebu, kada se, noću, posvađam sa ženom, a ne bih hteo da budim decu !!!
P.S. treba mi i 3 - 4 strele, pošto je žena i visoka i krupna !!!

Jedna strela je dovoljna. Veruj mi. Bar se jednom strelom ubija Grizli. Pa rachunam ako moze Grizli moze...

Nego neko reche da ima jeftinija solucija, razvod. Imam jedan predlog za tebe. Odfuraj do Kineza na buvljak i kupi jedan par patika "SHUNJALICA", neko ih zove i "tihotapke". Zatim svrati u prodavnicu i kupi WD-40. Dok gospodja nije kuci, naprskaj sharke na ulaznim vratima WD-om i isto to uradi na vratima spavace sobe. Lichne (najpotrebnije) stvari spakuj u neki ranac/kofer dan ranije i sakri na neko sigurno mesto van kuce. Kad gospodja zaspi, navuchesh one "shunjalice" i lagano se izvuchesh iz stana/kuce kao puvanjak iz gaca. Ostavish sve za sobom i uchlanish se u legiju stranaca.
Em se reshish problema, em zaradish neku kintu. Pochetna plata je 1043 E mesechno.

Srecno
http://www.legion-recrute.com/en/
 
Lovac na potezu je OK lik...:ok::D
vidi samo koliko se potrudio da nam u slici i reci i linkovima opise kako se lovi u kanadi i kako postoji red, ne bi bilo lose malo i o ribolovu da napise.

A ZA NASE kad dodju ovde, joooj ne pocinji molim te,:thumbdown:
karambol, pomor, masakr, sve ono sto mu tamo negde u svetu ne bi palo na pamet ovde moze. Medjutim tu dosta udela imaju i domacini koji ih primaju i "ugoscavaju" na nasem, zajednickom. Jer da se oni drugacije postave ne bi se ni ovi tako ponasali.:dash:

Апсолутно :ok:
 
Molim lovca na potezu ako moze jos koju sliku ove montazne ceke. Na koju visinu se postavljaju, kako se penje do nje , dimenzije i sl. Hvala


Postavio sam gomilu slika na pdf. Oruzje i oprema za lov.

Dimenzije

Platforma na kojoj se stoji 21"x27" i 24" x 30" (ovo su najmaje i najlakshe montazne cheke. Stavish je na ledja i motirash gde god hocesh)

Sedishte 15"x9" i 19"x12"

Naravno, postoji gomila proizvodjacha istih i dimenzije su ponekad drugachije (1"-3" + -) ali nishta drastichno zbog lakog rukovanja i noshenja.

s7_418579_imageset_01


Cheke se postavljaju na nekih 4-5m, neko ide i vishlje. Zavisi od terena itd.

Tamo mozesh da vidish shta se koristi za penjanje.


1" = 2,54cm

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Mislim da je to za reflektore sasvim ok... Lovi u zoru, kad počne da sviće. Budi pametniji-nađi staze kojima ulaze u polje i posle kojima beže u šumu... Nemoj se igrati noću, kad možeš da odstreliš nešto sa malo manje nogu...
edit: a samim tim što je zabranjeno za ostale, govori da kad čuješ zvuk, upališ reflektor i ozračiš jelena. Ti si upotrebio reflektor na divljači za koju su zabranjeni... Reflektor je bespotrebni šoker u lovištu... Traumator...
 

Back
Top