ljubomora ili postovanje...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Da li vam se desavalo da reagujete na neku sitnicu koja po vama rusi vase dostojanstvo a da covek sa kojim ste u vezi odmah kaze da ste ljubomorni? Moje prijateljice i ja ponekad kad se nekoj desi nesto tako stalno pokusavamo da dodjemo do nekog logicnog odgovora zasto muskarci to nece da shvate...Ljubomora je zaista teska stvar i nikome ne prija a opet kadgod se desi nesto sto niko ko drzi do sebe ne bi mogao da precuti dobije se taj epitet ljubomorne osobe...i onda ona jeftina fora "znas tvoja bolesna ljubomora unistava na su vezu" pa smo opet krive mi zene....
 
pa, ja ne dozvoljavam da me momak vara - naravno, ali ne volim ni da se druži sa devojkama, da priča sa njima, da komentariše 'ribe', i on to zna. Ako toznači da sam ljubomorna - ok, ali ja mislim da je to normalno. mislim, da ja uzmem da se družim s momcima, ćaskam kao nešto s njima, komentarišem 'dobro meso', ne verujem da bi on baš bio presrećan.
 
Ja mom dragom verujem. Ljubomorna sam što se pali na Liv Tajler i Patrišu Arket i Leticiju Kastu, ali nije to ozbiljna ljubomora. Bilo bi mi čudno da mi neko zabrani da se družim sa muškarcima..Kod mene je dečko i prijatelj vrlo razdvojeno. Nikada se nisam smuvala sa nekim prijteljem niti sprijateljila sa bivšim dečkom. Ja to nekako na samom startu odredim. Zato i njemu nikada ne bih zabranila da se druži sa devojkama.
Baš mi je čudna ta tvoja ljubomora...
 
Apsolutni nedostatak ljubomore, nedostatak osecanja.
Preterana ljubomora, nedostatak sigurnosti.
Ja licno smatram da sam ljubomorna u normalnoj meri, ne skacem za svaku sitnicu, ali ni ne tolerisem preterivanja i moj dragi se ne zali na mene po tom pitanju, a ni ja na njega
 
Ljubomora je podrazumevano osecanje ako nam je stalo do nekog. Problem je sto postoje sadisti koji ispituju granice strpljenja. I to obazlazu kao svoju slobodu. Stvar je u tome da ta vrsta "slobode" moze da postoji samo ako si solo.
Sa druge strane, bolesna ljubomora jeste ukoliko trazis od decka da se ne druzi sa osobama zenskog pola, da ne izlazi bez tebe i sl.
 
blpd_girl:
pa, ja ne dozvoljavam da me momak vara - naravno, ali ne volim ni da se druži sa devojkama, da priča sa njima, da komentariše 'ribe', i on to zna. Ako toznači da sam ljubomorna - ok, ali ja mislim da je to normalno. mislim, da ja uzmem da se družim s momcima, ćaskam kao nešto s njima, komentarišem 'dobro meso', ne verujem da bi on baš bio presrećan.

Ош да купиш један леп поводац? Лепо би му стајао, а и теби би много олакшао посао. Не мораш ништа да му забрањујеш, само ако погледа неку другу или, не дај боже, проговори реч са њом, а ти ЦИМ за гушу! Па да видиш како ће да буде веран!
 
pa smo opet krive mi zene.
Е, немој све ту да нас мешаш, молим те.
Нисмо криве ''ми жене'' него сте криви ви који љубомором мучите своје партнере!
 

Back
Top