Veza traje 3 meseca a devojka nevina... pogadjate?

Alo bwe - ona ima 24 godine. Kakvi strahovi? Pa zna da chita, da pita... Do sada je vec mogla da se pripremi za qrcogedon.

Lepo ti porazgovaraj s njom - jasno joj stavi do znanja da si ozbiljan i za ozbiljnu vezu. I da to podrazumeva potpuni odnos izmedju muskarca i zene. Ako to ne moze da svari - treba da ides dalje.

Ovako, ako joj udje u naviku takvo ponasanje i sve bude potaman - ti je sacekas i sl. i onda bude svadba i osalo i ona krene da se prenemaze oko porodjaja, oko podizanja dece, oko vaspitavanja, oko...

Nisi tu njen ni terapeut ni mama ni tata - ti je samo volis, a ona to, makar indirektno, zloupotrebljava i trosi...
 
Bad_Wolf:
Alo bwe - ona ima 24 godine. Kakvi strahovi? Pa zna da chita, da pita... Do sada je vec mogla da se pripremi za qrcogedon.

Lepo ti porazgovaraj s njom - jasno joj stavi do znanja da si ozbiljan i za ozbiljnu vezu. I da to podrazumeva potpuni odnos izmedju muskarca i zene. Ako to ne moze da svari - treba da ides dalje.

Ovako, ako joj udje u naviku takvo ponasanje i sve bude potaman - ti je sacekas i sl. i onda bude svadba i osalo i ona krene da se prenemaze oko porodjaja, oko podizanja dece, oko vaspitavanja, oko...

Nisi tu njen ni terapeut ni mama ni tata - ti je samo volis, a ona to, makar indirektno, zloupotrebljava i trosi...
...ne morash biti bash toliko losh....
 
Ne, greshish - samo sam izleteo iz neutralnosti i poceo da drzim njegovu stranu.

Doslo mi tako, najverovatnije zato sto zvuci istinito i iskreno, jos pride i veoma zaljubljeno i obzirno... Naprosto mi je zao da svoj jedinstveni zivot protrati na neresciscenu situaciju... Mislim da on vise vredi od toga (situacije), a nju ne mogu da komentarisem - nemamo nikakve podatke...
 
majstoricav:
Mislim da ce se u skorije vreme sve resiti... jer ona sigurno intenzivno razmislja o svemu, jer ima temu za to...
Ponovni razgovor sumnjam da ce pobosljsati stvari, moze biti samo kontraproduktivno. Ona (verovatno) oseca neku grizu savesti (jer je u potpunosti obozavam i u potpunosti je podrzavam, sto je i mnooogo puta do sada osetila i shvatila, da vam ne nabrajam koliko sam joj "lepih" (ne materialnih) gestova poklonio, paznju.... ).
Verovatno je o tome i ranije razmisljala, mada je sada pod vecim pritiskom (u njenoj cupavoj glavici, ja je ne pritiskam)... i to je otprilike pola puta do "nekog" resenja. Naisla je na nekoga ko je bio strpljiv 3meseca, temu i cin nije ni nacinjao niti pocinjao...vec se polako priblizavalo tome...kao sto rekoh bilo je na korak...spontano... sigurno ne bih to radio da nisam pomislio tj. u to mtrenutku video da i ona to "zeli".

Kako ce izgledati to reseenje, videcu

ako je volis, i voli te... ne pritiskaj je jer izgleda da je tip devojke koja to ne podnosi... a takve mozes samo izgubiti ako si nestrpljiv.

mozda jednostavno veruje u pravu ljubav i ubedi je da postoji tako sto ces je razumeti... da, svoje potrebe ces morati da sputas, ali ljubav je lepa dok se ceka... dakle, najdalje stize onaj koji ima svoj cilj :)
 
Veza traje tri godine a devojka nevina???Hmmmm....il on ima mali %%%%% pa se stidi il ona to ne zeli sa njim???...U svakom slucaju zaebano...Da je ona samnom izgubila bi nevinost 3. casa
10.gif
 

Back
Top