?

Ne boli me...prihvatam je kao neshto karakteristichno za ljudsku prirodu.

J.bote,ja prvo mislio tema o Jagodici....Jagodica za precednika!...precednicu!...?..??
 
Svesna sam da svaki chovek ima dobru i loshu stranu.Nikad me zloba ne boli, sa zlobom se mirim lako.U tim trenucima boli me samo pomisao da me rodjeni majka i otac ne vole i da nemam nikoga na svetu ko bi bezrezervno stao iza mene kao shto treba roditelji da rade.
 
ZLO UVEK SAMO SEBE POJEDE...ALI JA VOLIM MALO DA PRIPOMOGNEM....STO RUKAMA STO NOGAMA....A, NEKAD SE MALO STRPIS ....PA AKO SE NE POJEDE...ZNA SE...
 
Makijaveli na moju veliku zalost ja ne mogu da resim ljudsko zlo. Jeste da bih bila najsrecnija da mogu ali eto realno gledano...Uvek ga bilo i bice. Zanimalo me izmedju ostalog kako vi reagujete na njega. Ljudi su postali potpuno flegmaticni. I meni su u jednom trenutku mnoge lose stvari postale normalne. Cudo kako covek ogugla na sve.
 
latica:
Makijaveli na moju veliku zalost ja ne mogu da resim ljudsko zlo. Jeste da bih bila najsrecnija da mogu ali eto realno gledano...Uvek ga bilo i bice. Zanimalo me izmedju ostalog kako vi reagujete na njega. Ljudi su postali potpuno flegmaticni. I meni su u jednom trenutku mnoge lose stvari postale normalne. Cudo kako covek ogugla na sve.
to ti je kao kriminal,ne mozes da ga unistis,ali mozes da ga smanjis
 
Makijavelli:
televizija je kriva za to,propaganda,ispiranje mozga,nije samo lose kada neko ucini nesto lose,gore je kad neko treci pokusava da to opravda

Neko rece: "ne treba da se plasite toliko zlobe losih ljudi koliko ravnodusnosti dobrih". Tako nesto u tom smislu vec sam zaboravila tacnu interpretaciju.
 
latica:
I znaci ovde svi ravnodusni prema ljudskom zlu. Onda sam ili ja luda ili ceo svet oko mene :lol:

NISU LATICE, DOBRO POSTOJI SAMO GA LJUDI NE VIDE...DA BOG SVE VIDI, ALI AKO TI VIDIS ZLO A NE REAGUJES PO CEMU SI BOLJI OD NJIH...ZLO NE MOZES ISKORENITI...TREBA SE TRUDITI DA NE OVLADA TOBOM...TO JE POBEDA..."NE SABIRAJ SEBI BLAGA NA ZEMLJI, GDE LOPOVI KRADU I JEDE GA RDJA"...******* NEKAD TO MORAS DA URADIS MANUELNO...BATINA JE IZ RAJA IZASLA...
 
latica:
Prestane li ikad da vas boli ljudska zloba?
ne prstane...boli me jer ja verujem da su ljudi u osnovi dobri i da sva ljudska zloba ima neki dobar razlog, to je znak da nesto nije u redu sa tim zlobnim ljudima....boli me jer ne samo da povredjuju druge nego povredjuju i sebe :-(
 
e da i ja sam negde cuo tu recenicu,odlicno zvuci ali kada se izgovori kako treba,ali to je odprilike poenta,lako je samo okrenuti glavu na drugu stranu,naravno zlo kao pojava ne zavisi od dobrih ljudi,vec od onih koji su spremni da mu se suprostave
 
Makijavelli:
e da i ja sam negde cuo tu recenicu,odlicno zvuci ali kada se izgovori kako treba,ali to je odprilike poenta,lako je samo okrenuti glavu na drugu stranu,naravno zlo kao pojava ne zavisi od dobrih ljudi,vec od onih koji su spremni da mu se suprostave
cuo si moju recenicu? ja sam napisala samo sto osecam?hm...
 
latica:
Neko rece: "ne treba da se plasite toliko zlobe losih ljudi koliko ravnodusnosti dobrih". Tako nesto u tom smislu vec sam zaboravila tacnu interpretaciju.

I TI I MAKIJAVELLI STE U PRAVU...A, IMA I ONO SACUVAJ NAS BOZE ISPUNJENJA LJUDSKIH ZELJA...
 
polako,prvo ivica i marica,snezana i sedam patuljaka,pa onda korak po korak,ma zezam se,idi brate citaj ja sam se prosvetlio od kad po ceo dan gledam u knjigu
 

Back
Top