Suncev Breg - hotel Kristal - molim za info

:D Zavisi sta ljudi vole...to je hotel u samom centru,ali je malo dalji od plaze(10-ak minuta)
Ako vise vole blizinu plaze,od tih jeftinih hotela imaju Hemus,Pirin,Ljuiljin i Balkan.I stvarno su stari,ali opet imas sve sto ti treba(terasa,TVC,Balkan ima cak i bazen),e sad sto je drvenarija odrana,sve po malo ofucano...Mi smo bili sasvim zadovoljni Balkanom jer je bio izuzetno jeftin,a lokacija super...nismo marili za stari namestaj,smesno kupatilo gde voda ide direktno na pod-vazno da su nam cistili svaki dan,menjali peskire na 3.dan a posteljinu na 5.bilo je uvek tople vode,svedski sto za dorucak sasvim solidan(raznovrsno,ali vrlo trapavo servirano,vise nabacano u one tanjire).Tu smo culi razne komentare nasih ljudi-deo je reagovao kao i mi:za ove pare jos je i super,a deo je kukao,gundjao, gde se uvalise...samo zaboravili su da te godine nije postojao jeftiniji hotel u S.Bregu ni kod jedne agencije...pa kad uplatis nesto jeftino,a na super lokaciji valjda ocekujes da postoje mnoge mane koje cine tako nisku cenu.
Dakle, svi ti stari i jeftini hoteli su prilicno drndavi,ali kad nema vise para,bolje je i to priustiti nego sedeti kuci(moja logika).Kristal je blizu restorana Djani gde nasi obicno jedu jer je jeftinije nego drugde,a sasvim lepo spremaju.S.breg bas i nije jeftin!
 
Hvala, Vesna. Ma shvatila sam ja da je to neki stari hotel jer je ubedljivo najjeftiniji u ponudi. Ali posto mi info treba za dvoje penzionera ne bih bas volela da se uvale u neku rupu. Ja sam im rekla da ne ocekuju nikakav luksuz za te pare. Mada kad vidim ponudu za druge hotele na toj lokaciji, neki Continental i sl. ...ej pa za te pare mozes ladno u Grcku. Nije to bas tako jeftino. Jedina prednost Bugarske je ta jeftina vanpansionska potrosnja. Hvala jos jednom.
 
Ljudi, nemojte u Hemus, imaju hronicni problem sa toplom vodom koje ima samo do 14h ili tako nesto, mi smo poludeli, a na svaku nasu zalbu i pitanje kada ce biti tople vode, Bugari u hotelu su odgovarali "nja znam" i da se i oni tusiraju hladnom!?
A ni ta vanpansionska potrosnja u Suncevom Bregu nije tako malo kao sto se prica. Suncev Breg je mnogo skuplji od susednog Nesebara... Ja sam mnogo vise para potrosila u Bugarskoj prosle godine (ima i puno sadrzaja) nego npr. ove godine u Tunisu!
 

Back
Top