Časopisi

pudlala

Primećen član
Poruka
790
Interesuje me koliko su čitani specijalizovani časopisi o životinjama, naročito o psima. Baš sam jutros kupila Show Dog Review, prvi broj kod nas. Nije loš, imaju za sada samo nekoliko oglašivača, košta 99 dinara... je l neko video-čitao?
 
Ја сам својевремено "гутала" часописе Зов, Мој љубимац, наручивала из Бајмока часописе о ротвајлерима, био је још један али сам заборавила како се звао. Престала сам да их купујем, али понекад нађем неке текстове часописа на Интернету па прочитам. Иначе, нисам читала тај.
 
Bio je nekad Moj pas, mozda najbolji casopis te vrste kod nas (eto i rimuje se).
Odavno ne kupujem te listove, ali me ovaj zanteresovao posto je nov.
Izgleda da jedino ZOV odoleva vremenu
 
Ma Aleksandar je super covjek .
Evo njegove web stranice www.showdogs.co.yu .
Moze li biti da je i kod nas izasao casopis ili da trcim provjeriti ?
Znam da ga je najavljivao , i bas bih voljela procitati , cini mi se da cemi se svidjeti .
 
malo sam OT izvinite moderatori.
Juce mi se on upisao u guestbook na mojoj web stranici , mama je mislila da sam poludila koliko mi je bilo drago kada sam vidjela da mi se upisao . A i jesam luda :lol:

Ja inace kupujem Moj Pas i redovno Zov .
U Zovu bi uskoro trebo izaci moj tekst o junior handlingu :D
 
Pa da se ponosimo na tebe!
I da idemo ulicom i pokazujemo tvoj tekst i svi vazni kazemo - vidis ovo je napisala devojka koju u stvari ne poznajem a ni ona mene, ali eto delimo isti forum. :lol:
Salim se ja malo naravno, ali stvarno treba da budes ponosna. Ako sa 15 vec imas svoj tekst sa 20 ces biti sudija na izlozbama. Sto je u sustini dobro jer mom Tediju treba par trofeja...
 
Hocu , hocu
lala.gif

Samo mislim da to nece jos neko vrijeme .
 

Back
Top