Urbane Legende

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Urbane legende... naravno vezane za sex, sigurno imate da podelite neku sa nama...

eo ja cu prvi: cuo sam da je naka riba skidala sebi mrak sa virslom (!?) posto nije imala frajera da je opali i tako u toku tog 'skidanja mraka' virsla joj pukne i ostane u djanite je devojka morala da ide do urgentnog da joj vade..

druga urbana legenda koju sam cuo je nalik ovoj prvoj ali mi zvuci malo neverovatno, kaze da je neka riba masturbirala sa flasom od piva i da joj se napravio vakum pa nije mogla da izvuce, probala je da razbije al se plasila da se ne posece te je i ona zaglavila na urgentnom da bi joj doca izvadio(ako je istina , zamislite kakoje dosla do tamo)
aj sad da cujem vas:arrow:
 
Tridesetogodisnja zena ciji je muz na privremenom radu u inostranstvu, samozadovoljavala se sa lakom za kosu pa joj je "unutra" ostao cep... :P
Sedamnaestogodisnja djevojka zbog sepse je hitno prevezena u bolnicu... Tamo su ljekari utvrdili da je u njenoj utrobi istrunuo plisani medo s kojim se samozadovoljavala... :lol:
 
... cura je trpala flomaster... i ostao joj je chep.... mnogo se uplashila.... al ne zbog toga shto joj je ostao chep, nego zbog mogucnosti da je ostala trudna?!
...jedna se nabijala na nogaru od stola...
 
Gazdarica:
E, a gdje je tek ona kojoj je tip podmetnuo spansku musicu, pa se nakon sto je on kapitulirao iscrpljen od maratonskog seksa, nabila na mjenjac... :P
Da, nabila na menjač od autobusa.

I đaci ( tj.njeni drugari ) je našli nataknutu, kada je bus trebao da krene nazad kući.
 
Ona njemu puši dok on peče palačinke. Baci on uvis palačinku da je prevrne, ne proceni dobro, palačinka umesto u tiganj padne na njega ledja .... od te opekotine i bola ona njega ugrize jako za djoleta i malte ne mu ga odgrize .... i oboje završe na urgentnom.
 
E, kod nas ima i ona o djevojci koja je na maturskoj ekskurziji pozvala sve skolske drugove da se izredaju na njoj... Nekoliko ih je odbilo, ali 32 nisu... :lol: Ona je nakon sto su se svi dobrovoljci izredali na njoj, zavrsila na sivanju u hitnoj... :roll:
 
Gazdarica:
E, kod nas ima i ona o djevojci koja je na maturskoj ekskurziji pozvala sve skolske drugove da se izredaju na njoj... Nekoliko ih je odbilo, ali 32 nisu... :lol: Ona je nakon sto su se svi dobrovoljci izredali na njoj, zavrsila na sivanju u hitnoj... :roll:

a093.gif
 
Izjava ribe iz jednog manjeg gradića u srbiji, nakon što su je spasli lekari kada je dobila vaginalni grč pri odnosu sa svojim psom bila je:
"Da žene znaju kako je.e kuca nikad sa muškarcem ne bi bile"
 
kao sedeo neki lik u kaficu i upozna ribu koja nema ruke i noge
i ona ga zamoli da je odnese kuci,i kad su stigli ispred zgrade
ona ga startuje da se karaju,i on se tu sazali i kao ajde
i kako ce,sta ce, stavi je na haubu od nekog auta i tu odrade akciju
medjutim,ova opet "aj' da upoznas mog caleta" i ajde i ajde...
i ovaj pristane,i odnese je do gajbe,zvoni...izlazi cale..
i kao jao pa ti si najbolji momak da sad,ovo ono...
a lik ,pa kao zasto,ma nije to nista..
ma kako nije,svako vece je ostave na haubi pa moram da silazim po nju
 
meni su malo odvratne te fore na racun hendikepianih

rastamann:
Dobro bre, sve na isti kalup, samo se predmeti menjaju...
neka, sta fali. evo ja belezim sta sve moze da posluzi svrsi. moze i zasebna tema da se otvori...vrlo poucna... :)

Gazdarica:
E, kod nas ima i ona o djevojci koja je na maturskoj ekskurziji pozvala sve skolske drugove da se izredaju na njoj... Nekoliko ih je odbilo, ali 32 nisu... :lol: Ona je nakon sto su se svi dobrovoljci izredali na njoj, zavrsila na sivanju u hitnoj... :roll:
to se zove dobrar drug! :-)
 
Maslachak:
... cura je trpala flomaster... i ostao joj je chep.... mnogo se uplashila.... al ne zbog toga shto joj je ostao chep, nego zbog mogucnosti da je ostala trudna?!
...jedna se nabijala na nogaru od stola...

ovo za cep od flomastera se stvarno dogodilo mojoj komsinici :roll: - saznali smo to od njenog brata - budla ispricao celom komsiluku:lol:

Fejs74:
Izjava ribe iz jednog manjeg gradića u srbiji, nakon što su je spasli lekari kada je dobila vaginalni grč pri odnosu sa svojim psom bila je:
"Da žene znaju kako je.e kuca nikad sa muškarcem ne bi bile"

ma da,kuce imaju kosku,pa kad se uplase - oma kuku lele:lol: :lol: :lol:
 
W.A.S.P.:
Urbane legende... naravno vezane za sex, sigurno imate da podelite neku sa nama...

eo ja cu prvi: cuo sam da je naka riba skidala sebi mrak sa virslom (!?) posto nije imala frajera da je opali i tako u toku tog 'skidanja mraka' virsla joj pukne i ostane u djanite je devojka morala da ide do urgentnog da joj vade..

druga urbana legenda koju sam cuo je nalik ovoj prvoj ali mi zvuci malo neverovatno, kaze da je neka riba masturbirala sa flasom od piva i da joj se napravio vakum pa nije mogla da izvuce, probala je da razbije al se plasila da se ne posece te je i ona zaglavila na urgentnom da bi joj doca izvadio(ako je istina , zamislite kakoje dosla do tamo)
aj sad da cujem vas:arrow:
da li su to legende sto si naveo ili nisu ne znam ali sam svojevremeno radeci u bolnici zaprepasceno gledala snimak jednog homoseksualca koji se zadovoljavajuci se s flasicom "kosili" sredio tako sto mu je zatvarac ostao u zadnjici pa su morali da ga bace na hirurski sto...ne daj boze sta sve covek izdrzati moze.....
 

Back
Top