da nije mozda neko...

Ima dosta Braunovih modela Silk Epil,gledala sam na Braunovom sajtu,al' ne videh taj 5318 iz Jasmina.A Philips Satinelle Ice-u je otprilike ista cena,mada ne znam ima li dodatke kao ovaj.U svakom slucaju,dojadilo mi je da me umazu voskom i kazu "Sledeci", a bas i nisu precizni+neljubazni su u mnogim salonima.
 
Ja imam Silk epil EverSoft i sasvim je ok za noge i ruke, ima dodatak za ublazavanje bola koji stvarno deluje. S tim sto ja imam problema sa jakim korenom i urastanjem tako da je za mene depilacija voskom bolje resenje.
 
Andreavk:
Da li neko ima iskustva sa Braun silk epilom model 5318?Ima nekoliko novih Braunovih modela,ovaj ima dodatke i kosta oko 100 eura.Ne mogu da ga nahvale u Jasminu,al' im ne verujem,pa reko' da se raspitam ovde.
Chula sam da su epilatori skroz bez veze.Ja cu da probam one samolepive trake za depilaciju. Zna li neko kakve su te trake?
 
topmodelsica:
Chula sam da su epilatori skroz bez veze.Ja cu da probam one samolepive trake za depilaciju. Zna li neko kakve su te trake?

ne bacaj pare!

kupila ja ono sra*e Veet -zuta kutija :? zalepis traku, skines brzo - skida svaku desetu dlaku! a onaj bezveze vosak se zalepi na kožu kao zvaka!

em sam se ulepila, em dlake nisam skinula, em sam bacila pare :evil:

(btw, ako oces da probas, evo poklanjam ti moje trake ;) posto ce sigurno uskoro u kantu za djubre..)
 
Ja sam koristila te veet trake za depilaciju i super su odradile posao. Ima da se kupi i njihov topli vosak, koji zagrejes sa toplom vodom. U posebnu kutijicu sipas toplu vodu, stavis u nju patronu sa toplim voskom pa onaj nastavak sa rolerom i sacekas par minuta. Onda narolas po kozi zalepis traku i cupnes, isto je odlicno, a dobijes i maramice koje iskoristis posle depilacije i koje neguju kozu i sprecavaju upale i crvenilo
 
Ja imam Braunov Silk-epil roza boje...i super mi je... :D a sto se tice traka za depilaciju, mislim, da je Veet ok za one koje imaju malo dlacica tj. nista i koje su retke i nevidljive...ako imas jaci koren i dosta dlacica postoje i druge trake...napr. Staprs,Afroditine i neke nove Merypill ( nesto tak ).

Ja radim sama sebi depilaciju nogu i bikini dela...i zadovoljna sam..trake su super...samo ako znas kako treba... ;)
 

Back
Top