MISTERIJA U MATARUSKOJ BANJI

fenix1

Početnik
Banovan
Poruka
30
Dragi sugradjani, sta se to desava u Maaruskoj banji, da li je moguce, da su ljudi toliko pohlepni i naivni i nasedaju na tako jeftine trikove i fore? U hotelu TERMAL u Mararuskoj banji kod Kraljeva, se odvijal svetska prevara, na tako javan, na prvi pogled legalan, ali ipak misteriozan nacin, uzimaju na finjaka ljudima pare, i to 2.290,00 eura, a ovi kada uvide da su prevareni, uclanjuju druge i tako redom! Ako neko zna nesto vise neka se javi?
 
Ljudi to je javna tajna, cak vise nije ni tajna. Taj Gem koleksn postoji vec 10 godina, mog muza su na foru vodili u neko selo u bosni kao da radi nesto a ispalo to. Onda su usli u srbiju silne ovce zaje.., pa su onda pohapseni, aliizgleda tom zlu se ne moze stati na put, uvek ima ovaca za sisanje...

Dakle sve je jasno..Oni rade, nase je da ne upadnemo u zamku...
A dokle ce - ko zna...
 
Cula sam i ja o Mataruskoj Banji.Rekla sam da me te gluposti ne interesuju,kad sam cula da se radi o nekim abnormalnim ciframa,sledilo je:"Nije valjda da si se uplasila".Sto je najcrnje, ucinilo mi se da ovaj tip stvarno veruje u to i kaje se "sto nije usao u posao"! :confused:
 

Back
Top