anketa na lov i ribolov!

ko shto rekoh...

  • stajatje vode...mrtvaje...kanali...jezera etc

  • teqtje vode...reke...rechice...potoci etc

  • neshto tretje...recimo more il neshto...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
a ja nikad nisam mogo...pazi ako ne grize sedish i gledash u statichni plovak ko slepac jbte..ok ima onih shetajitjih al nisam imo prilike...a kad pecash na reci nekako neprestano neshto se zbiva...vadish ponovo zabacujesh zakachish kamen potone plovak zbog voga ili onoga...nekako mi dinamichnije...a i ribe kad pogledash karash bodorka i shta ja znam...naspram mrene klena itd...(ok nisam nikad pecao sharana il neshto)...al mushicharenje je za mene umetnost..nisam nikad imao opremu niti sam poqshavao chesto sam gledao likove kako pecaju...al kad-tad tju pribaviti shtap i kanap i prepustiti se tom uzhivanju...sutra smo trebali na rzav da se sprdamo vishe nego da pecamo al ne da kisha shugava...moram nekako da se vratim ribolovu...ovo leto sam i propustio sledetje netju definitivno...
 
Preferiram jezera, obožavam velike vode.....

Moje omiljeno mesto......

2006_0809_190441-1.jpg
 
Ja musicarim vec 10 godina mozda ima i 11 neznam tacno. Kad sam prvi put u zivotu uzeo stap i opremu za musicarenje platio sam 320 maraka, a to je kao otprilike sad 320 eura. Stap extra Dam Hypron ogranicena kolicina, Cortland konac DT6F i cekrk Mitchel, predvez Fly Shadow i musice 40 + 10 gratis mi dao jedan lik, e ja sam mislio za sta li dado ovolike pare. Stap ko grisini tanak, a struna tj kanap ko za kita. E onda sam izasao na vodi i sa jednim covekom koji me je inace i napalio da kupim stap polako sa njim, on baca ja bacam, on peca a ja se mrsim u kanapu. On ostavi stap pa mi pokazuje kako sta je tajming itd. E kad sam poceo da pecam reko sam sebi Vise nikad u zivotu necu da se preorjentisem na nijednu vrstu drugog systema ribolova i tako je i bilo Musicarenje mi je ostalo u srcu, imate u galeriji slika neke slike klenova koje sam vam poslao, bili su dosta veliki, ali sam kasnije zbog kolega sa kojima stalno idemo na vodi morao da kupim i ostali pribor. Prvo stapove za sarana i rod-pod, jer moj drug inace peca sarana i obozava ga, a ovaj pa drugi kolega on samo soma, i ja sad imam stapove i za soma i za Sarana, ali neznam Sarana ne volim jer ima puno koske, ja se umorim cisteci dok ga jedem, a Som je prica za sebe njga obozavam prvo zato sto je jak, a drugo zato sto je mnogo lep za jelo, ali me nikad do sad nije preskocio odlazak na bilo koju vodu bila reka ili jezero da ne ponesem stap za Musicarenje i da ne bacam malo. Neznam nekako sam zavoleo taj pribor i to je pravo uzivanje. Inace ja preferiram stajace vode jer kakvo god da je nevreme nema plasticnih flasa po vodi, nema raznih cepki i granja da mi savijaju stapove koje bacim na Soma, nema nadolazecih voda i naglih zamucivanja i nema mreza sto je najbitnije. Slazem se da reke imajusvoje prednosti jer nikad neznas sta ce da udari ali jezero pa ima svojih ....

Pozz ..
 

Back
Top