Raskid...

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
Kako raskidate? Da li Vam je uopshte bitno to "ko koga" ostavlja...
Nekako chesto sretjem ljude koji se smrtno uvrede ako pogreshite u tome dal' su oni ostavili nekoga ili neko njih...

Ja se uopshte ne nalazim u tome. I obichno kazem neku jezivu glupost kada trebam tako neshto da uradim...
 
Ja , evo, ne raskidam sa "frajerom" već 14 godina...Kad bolje razmislim- i da hoću-ne sećam se kako to beše...A izgleda da i on zaboravio te tako živimo u skladnom braku...

Ako te nešto na tu temu interesuje-tvoja sam! ups...
 
kazhem ono osecam u tom trenutku, ne preskachem neke detalje zbog kojih bi neko mogao ostati u nedoumici, ali trudim se i da ne izgovorim neke stvari koje znam da bi povredile tog nekog
sve bude civilizovano i ugl i ostanemo u ok odnosima

nije bitno ko je inicijator ako dvoje nisu jedno za drugo
 
rastamann:
Kako raskidate? Da li Vam je uopshte bitno to "ko koga" ostavlja...
Nije.. mada raskid je najche$ce predvidiv dogadjaj pa ima vremena da se chovek pripremi i lagano iskochi iz veze. Uporedio bih to sa vozom koji dolazi na stanicu!
Vidi$ da polako usporava, da kochi i zna$ da si stigao i da treba da napusti$ vozu. Zajebato je kada zaspi$ i kada te ta fina devojka pored tebe (koju odnekud zna$) probudi i kazhe ti: "Ti mora da silazi$ ovde" :twisted:
 
Šakal:
Danas je vozio bajs po Adi.:twisted:
Ybt. Da nije vozio u rikverc zavezanih očiju!?:twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -ma mozda ga guza boli od voznje-gdje ce on voziti zavezanih ociju-on i kad spava otvorene su mu oci,da "neka" -ne bi prosla........mislim kad bi prosla sa kevom to bi bio jedan propusten samarcina...........hahaha :lol: :lol: !!!!!
 

Back
Top