SRCELOMCI?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

spirittt

Zainteresovan član
Poruka
243
Koliko devojkama ste slomili srce ? Ja sam jednoj devojci,s kojom sam se zabavljao 4 godine pa je ostavio, i sada imam "shansu" da slomim i drugoj s kojom sam u vezi 2.5 godine i takodze me voli :)
Da li je to loshe i da li cu zbog toga nekada osecati grizu savesti ili ne treba da se obazirem na to ?
Help
 
spirittt:
Koliko devojkama ste slomili srce ? Ja sam jednoj devojci,s kojom sam se zabavljao 4 godine pa je ostavio, i sada imam "shansu" da slomim i drugoj s kojom sam u vezi 2.5 godine i takodze me voli :)
Da li je to loshe i da li cu zbog toga nekada osecati grizu savesti ili ne treba da se obazirem na to ?
Help
Kako mozes pitati "je li to lose"?-to ti je pravo glupo,pa normalno da je lose,mislis li ti uopste?Stavi se na njihovo mjesto-kako te nije stid to pitati??Govoris to kao da si ponosan na sebe sto si to uradio-takvi kao ti nikad ne osjecaju griznju savjesti,ne znaju sta je to!Sta mislis-da ces tako moci uvijek-pripazi se malo znas onu poslovicu"sve se vraca-sve se placa"!!!!!
 
srcelomac spirittt na glupom forumu skita
vidi tema ljubav i seks pa odluci da pita
dobar dan dobri ljudi ja sam shmeker svetskog glasa
ocu pitam nesto da se malo forum talasa
ima jedna riba sto voli moja kobasa
ako je ostavim oce skoci sa terasa
mnogo sam dobar frajer i lomim srca
sto ce riba da pati to mi kobas puca
 
Ajzak:
srcelomac spirittt na glupom forumu skita
vidi tema ljubav i seks pa odluci da pita
dobar dan dobri ljudi ja sam shmeker svetskog glasa
ocu pitam nesto da se malo forum talasa
ima jedna riba sto voli moja kobasa
ako je ostavim oce skoci sa terasa
mnogo sam dobar frajer i lomim srca
sto ce riba da pati to mi kobas puca


Kakav stihoklepac bogte..A da ti nisi onaj Negrutin,a? Ma i zvučiš i ličiš heheh :wink:
 
spirittt:
Koliko devojkama ste slomili srce ? Ja sam jednoj devojci,s kojom sam se zabavljao 4 godine pa je ostavio, i sada imam "shansu" da slomim i drugoj s kojom sam u vezi 2.5 godine i takodze me voli :)
Da li je to loshe i da li cu zbog toga nekada osecati grizu savesti ili ne treba da se obazirem na to ?
Help

А имаш ли ти још неку занимацију у животу? Ово ти је тешко њесра.
 
spirittt:
Koliko devojkama ste slomili srce ? Ja sam jednoj devojci,s kojom sam se zabavljao 4 godine pa je ostavio, i sada imam "shansu" da slomim i drugoj s kojom sam u vezi 2.5 godine i takodze me voli :)
Da li je to loshe i da li cu zbog toga nekada osecati grizu savesti ili ne treba da se obazirem na to ?
Help
Jel guzis ti nesto dok lomish ta srca...unaokolo? :D
Stvaras klub slomljenih srca,a?

ja najvise volim da lomim medeno srce...kad ga dovatim,izlomim ga ko mache mushkatlu. :D:D
 
Slomljeno srce, je ne kad voli pa prestane, već kad nema ono što želi...kad ga nateraš da se samo nabada na šiljak, da samo sebe ranjavi...

Mora da bude upletena sujeta, mora tvrdoglavost, mora moć i mora nemoć...

Nemam iskustva sa lomljenjem srca...
 
spirittt:
Koliko devojkama ste slomili srce ? Ja sam jednoj devojci,s kojom sam se zabavljao 4 godine pa je ostavio, i sada imam "shansu" da slomim i drugoj s kojom sam u vezi 2.5 godine i takodze me voli :)
Da li je to loshe i da li cu zbog toga nekada osecati grizu savesti ili ne treba da se obazirem na to ?
Help
Debil.
 
Nema da se brigaš "ortak" djubrad su uvek dobro prolazila .Ne poznajem ni jednog gada koji je loše prošao u životu.Ebeš malu, šta se i ona koji ku.ac nadala da ćeš je ženiš.Nema pojma kako će joj bude lepo kad je ostaviš a ona počne da se .ebucka.Kad se dobro ofuca možda će ti poslati neku dlačicu za uspomenu.Ako ti treba neki savet o djubretisanju , gadisanju i svinjoponašanju slobodno se obrati na forum svi ćemo te podržati...mislim daćemo ti po dršku...
 
Zaista je to lose, kada djevojka poda svoju ljubav osobi koja nije prava za nju...osobi koja je potcjenjuje i koji samo misli da je rani.Znate li vi vajni muskarci koliko je to tesko za zenski rod?Znate li da poneke djevojke ostare brzo pa cak i posijede zbog vas.Umjesto da na ovom svijetu vlada sklad tj. mi muskarci da mazimo nase cure i da ne damo da nam se nerviraju nego naprotiv da uvijek budu sretne i radosne.
Prije neki dan jedan moj poznanik se hvalio ispred mene, kako je 'ebo jednu zensku... i onako zadovoljan klima glavom kao da je napravio neki veliki uspjeh.Ja ga pitah da li ti je ona djevojka?on se nasmija i rece ma da ona misli da je ja volim i da cu da je zenim, ali meni to ne pada na pamet.
Kako te nije sramota, reako sam tom poznaniku da mladu djevojku drzis u nadi i u laznoj ljubavi.On mi se nasmija i rece "tako rade pravi muskarci".Pa pitao bih prisutne da li tako rade pravi muskarci?
Ja mislim da takvi ljudi nisu ni M od muskarca prije bih rekao da su K od kuakvice.
Pitao sam ga onako informativno, da li si je poljubio?A on ce meni "ma ne samo sam je jahao".Rekoh za tebe je poljubac spansko selo?On rece:ma ne to rade samo slabici i mamine maze koje bi da se vrate u djetinjstvo... hahahahahahah"
Muskarci i Djevojke sto vi mislite o ovome?
 
David Coverdale:
Zaista je to lose, kada djevojka poda svoju ljubav osobi koja nije prava za nju...osobi koja je potcjenjuje i koji samo misli da je rani.Znate li vi vajni muskarci koliko je to tesko za zenski rod?Znate li da poneke djevojke ostare brzo pa cak i posijede zbog vas.Umjesto da na ovom svijetu vlada sklad tj. mi muskarci da mazimo nase cure i da ne damo da nam se nerviraju nego naprotiv da uvijek budu sretne i radosne.
Prije neki dan jedan moj poznanik se hvalio ispred mene, kako je 'ebo jednu zensku... i onako zadovoljan klima glavom kao da je napravio neki veliki uspjeh.Ja ga pitah da li ti je ona djevojka?on se nasmija i rece ma da ona misli da je ja volim i da cu da je zenim, ali meni to ne pada na pamet.
Kako te nije sramota, reako sam tom poznaniku da mladu djevojku drzis u nadi i u laznoj ljubavi.On mi se nasmija i rece "tako rade pravi muskarci".Pa pitao bih prisutne da li tako rade pravi muskarci?
Ja mislim da takvi ljudi nisu ni M od muskarca prije bih rekao da su K od kuakvice.
Pitao sam ga onako informativno, da li si je poljubio?A on ce meni "ma ne samo sam je jahao".Rekoh za tebe je poljubac spansko selo?On rece:ma ne to rade samo slabici i mamine maze koje bi da se vrate u djetinjstvo... hahahahahahah"
Muskarci i Djevojke sto vi mislite o ovome?

...ima li na ovom 4rumu veceg dusebrizznika od tebe....? ma daj... pali babu....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top