Alfred Jonathan Quack

Neka pricu ovu cuje svak,
o patku po imenu Alfred Kvak, Alfred Dzonatan Kvak!
On zivi u cudnome(?) svetu,
u svetu gde cvetaju baste, zemlji iz maste

Alfred se igra, voli da se igra
dete u srcu dugo bice jos
Nestasan je retko, ali cak ni tada
ne moze se reci da je momak los

Alfred je veseljak, veliki veseljak
raspolozen je cak i kad je crno(?) sve
Ponekad je tuzan, ali kad je tuzan
ubrzo mu lice osmeh prekrije.....


Kad sam isla ujutru u skolu i keva me budila, ne bi me ni tenkom isterala iz kreveta, a onda bih se setila da u 7.05 pocinje Alfred i za minut bila na nogama....Ma gledala sam sve te crtace na BK.
A sestra me je uvek zajebavala sto to gledam i pevala
Alfred je seljak, veliki je seljak.....
 
znam da je imao extra ribu
barem je u crtacu predstavljala extra ribu
crna patka
otac mu je bio krtica
imao je i onog zlog ortaka koji je kasnije postao nesto u fazonu kao hitler
uvek sam strepeo za zivot maloga alfreda
hvala ti patku i tebi krtice
ja sam vasa polarna zvezda
 
Alfred je bio moj omiljeni crtac. Najomiljenija mi je bila ona epizoda kad sa prof. Bufonom traze kovceg Tutankamona. Jos se secam one Bufonove recenice:" Alfrrrede (francusko r) ovi zidovi pokusavaju da nas zdrrobe.."
 
KO VAS GLEDA,,,TAJ NIJE ZNAO....DA POSLE.....ma dobar,meni sada debilan da ga gledam..."kopnom i po brodi Alfred svetom brodi.."; Ja sam za stare old transformers,VI metalci znate ako ste gledali cratani film[ne serije] koja je grupa radila ...a..song..za taj crtac ,Traansformmeeers...tnn-nnNN.......x2;JA ga imam kao video kasetu ali ili glava mozda ona traka,od stajanja hoce da se kvari ,za njih je 2005 bila buducnost[spominje se!!!] a ja ga gledao pre ..oko2004,dao bih kasetu da mi uradi na cdu ali ovaj tip se nesto:ne znam mogu ti to skupo naplatiti,a snimak moze biti ...prc,osim Warren G-trans.; mislim da je Aerosmith,mada......ne znam
 
41f30af8d8e292be3c3e4cf202f093d3.jpg
 
Баш леп цртаћ, мени се допала она епизода када истражују ону корњачу-острво... :))) И ја сам исто гледао пред полазак у школу :))) Ех.... :(((
 

Back
Top