Prenosi evropskih liga

mezzano

Zainteresovan član
Poruka
438
Zna li neko ko ce koju ligu prenositi. Posto je BK ukinut, da li ce neka druga Tv kuca uzeti prenose Primere ili cemo biti uskraceni za spanski fudbal? I jos nesto, procitao sam da su "zajednica prvoligasa" i "fudbalski savez Srbije" potpisali neki dokument kojim zabranjuju prenose stranih liga u odredjeno vreme (kada se igraju utakmice nase lige). Nisam siguran, ali mislim da je u pitanju subota, ali ne znam koji je termin. Zna li neko o ovome nesto vise?
 
Subotom popodne je zabranjeno prenositi utakmice strasnih liga.
Bilo pre neki dan na TVu.
Zabranom se generalno ne postize nista. Oni hoce da ubace nash fudbal u subotnji termin,ali ce gomila ljudi da promeni kanal...plus sto gomila njih ima i satelitske i kablovsku sa milion kanala...tako da ...ovi iz FSS i Zajednice su glupi kao ****...ma kao dva QRCA.
 
RTS prenosi CALCIO i Premier ligu sigurno!!! Zatim sto se tice Spanske primere jos uvek se vode pregovori (B92, RTV Pink i RTS)!

SPORTKLUB kome nemaju pravo da uskrate prenose u ponudi ce imati

- Coca-cola Championchip (prvi prenos u subotu 5.8. u 16:oo Luton-Lester)

- France ligue 1 (prvi prenos u petak 4.8. u 20:45 Nant-Lyon )

- Brazil 1 (vec pocelo odavno)

- Bundesligu (vec poceo da emituje Liga kup Nemacke prvenstvo od 12.8.)

- Coppa SudAmericana (nesto slicno kao Coppa Libertadores pocinje u septembru)

-Naravno bice u prenosu i svi preostali prijateljski mecevi Mancester Junajteda i Celsija na Americkoj turneji koja pocinje u subotu 5.8 utakmicom AJAX - MAN.UTD!
 
Pitanje je koliko ce sport klub da se pridrzava toga da moze da prenosi. Pa bre SBB je sam rekao da iskljucuju HRT tokom utakmica ne zato sto im zakon to nalaze (jer zakon jos to nije regulisao) nego iz kolegijalnih odnosa prema stanicama koje su otkupile prava. Ne bi me cudilo da i ovde iz "kolegijalnih" odnosa da se ne zameraju FSS-u odluce da u tim terminima prenose bocanje.
 
Verovatno ce kao prosle godine pokusati da nas uskrate za zadovoljstvo da gledamo englesku premier ligu subotom od 16:00 zbog te domace lige.

Kad vidim kojim se motodama sluze dodje mi za inat da ne idem na utakmice domace lige.Tu nisu problem prenosi nego kvalitet domace lige i opsta besparica.

Lakse je otici u kladionicu i odigrati nesto za 50-100 dinara i gledati ozbiljan fudbal (mozda se nesto i dobije) nego dati 300-1000 dinara da bi se gledala utakmica domace lige.
 
Englezi iz Premier Lige ne pocinju 7.Avgusta.Ovog vikenda pocinju samo coca-cola championship i one nize lige (Sport Canal prenosi).Kad pocne Premier Liga sigurno nece nasi da budu prenoseni u 17.Pomerice termin.Ja im predlazem da igraju od 10:00 kao i sve amaterske lige da budu gotovi do podne pa da na miru onda gledamo pravi fudbal.
 
vlada_susa:
SPORTKLUB nemaju ni pravo niti zele da izbace jer je deo ulozenih sredstava i njihov...
Samo se ti nadaj ;)

http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=3502

И кабловске ТВ без преноса

ФСС је јуче добио одговор Комеријално-правне службе Уефе поводом „заштићених термина”. У њему се напомиње да кабловски систем преноса (чак и одложен) у блокираном термину није дозвољен и да то важи и за утакмице домаћег и иностраног првенства.
 
Pa ovaj Jutelovski placenik i masni siledzija iz Podujeva je skroz poludeo bas kao i tipovi iz FSS !
Prenosi Bezaniju umesto Chelsea-Man City ?
Ukrasce nam zadovoljstvo da nedeljom u 17 gledamo Premier Ligu engleske ?
Misli da ce neko gledati nesretnike iz Bezanije u tom terminu ?
Pa to je strasno jer mi placamo pretplatu da bi nas neka budala zayebavala ?
Sad za inat necu opste da pratim domacu ligu i da otvore kapije da se ulazi dzabe.
 

Back
Top