Zanimljivi sajtovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E sto mene ovde nema, ajd redom


www.stripovi.zasve.net prodaje automobile valjda
SoleteRayos%C3%91ajo.gif


www.tekstovi.zasve.net tekstovi domacih pesama, sta god znacilo domace :).

www.oglasi.zasve.net su ok mesto mozda vama ne interesantno ali mi donose pare da izdrzavam ostale sajtove :),.
 
Imam nesto jako dobro a i provereno je. Vezano je za kliktanje na linkove. Potrebno je kliktati na linkove i tako zaraditi poene. Kliknes na link sacekas 20 sekundi i zaradis jedan poen.
Poeni se mogu pretvoriti u telefonsku dopunu 064 i 063 i takodje postoji jos tri nacina pretvaranja poena. Postiji i referal program gde se dobija 0.2 poena svaki put kada osoba koju si uveo u servis sakupi 1 poen.
Kada se skupi odredjen broj poena pusti se nalog za dopunu kredita za mobilni i u roku od 24 sata kredit se dopuni. Ja sam vec uradio nekoliko dopuna
Evo i linka.
http://www.reklamomatik.com/index.php?id=drag_mlad
 
BURSAC:
modran.mojforum.si to je moj sajt dodjite i registrujte se
Ne znam koliko imas godina ali kao dete si.
Pa zar nisi mogao da prevedes sta je trebalo?
Ovako imas slovenackog teksta, zatim nazivi podforuma na latinici na srpskom, pa nazivi podforuma na cirilici...
Jos jedan forum od miliona...

Samo cekam da neko povuce neki template foruma na kineskom, ostavi to tako zbrkano i veselo zove na svoj forum da se registrujemo u sto vecem broju... ZASTO, "gde god nadjes zgodno mesto, ti forum posadi.." :roll::evil::roll::evil:
Hajde svi da napravimo po jedan forum, pa da nam svima bude lepo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top