POŠTANSKE MARKE

prodajem postanske markice: ruske mahom iz '60-ih i '70-ih godina proslog veka; jugoslovenske iz perioda posle drugog svetskog rata i 50 markica iz raznih delova sveta, uglavnom novijeg datuma (od 1990. do 2000.). ako ste zainteresovani - posaljite mi privatnu poruku.
 
Poslednja izmena:
cao. prvi put sam na ovoj stranici.
imam kolekciju maraka koje sam sakupljao kao klinac imam par stotina komada vecina je dobro ocuvana,vec 25 god ih neskupljam sto znaci da nemam nista novo sve stare marke,imam par komada iz 1888 god. mislim da su austriske i imam jednu iz 1875 god.ona je mislim taksena marka. zanima me koja im je vrednost a razmisljam i da prodam kolekciju posto se time vise nebavim.
dragan paracin poruka na pp
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ako tebe vishe neinteresuju pokloni ih nekom detetu mozda ce on zavoleti filateliju i nastaviti tamo gde si ti stao.to ti je i odgovor koliko vrede par stotina rasparenih markica na nashem prostoru.
ako je tu i album onda je on vredniji od markica......
 
Ako ima neki kolega filatelista iz Crne Gore koji je zainteresovan za markice Srbije da se menjamo, katalog za starije i nominala za novije marke
pre svega sam zainteresovan za to da mi redovno uzima po 2 serije sa priveskom (ako je tabačić u ?)
poslati poruku na pp ili ovde
tnx
 
Cao ljudi!!!!
Izvinjavam se na upadanju na temu, ali me interesuje, posto je moj suprug jos davnijeh dana skupljao postanske marke, pa i moj sin bi hteo da nastavi, a toga vec ima dosta, i dva albuma nisu dovoljna, trebala bi nam jos dva, da bi sredili postojece marke, i naravno da ostavimo sinu mesta za njegove buduce....
Interesuje me gde bi eventualno mogla da kupim album za marke?
Unapred zahvalna
Marija
 
Prijatelj me zamolio da postavim pitanje umesto njega.Ima postanske markice iz 27 svetskih zemalja,ali nema ni jednu konpletnu seriju.Ima i 4 Nemacke markice iz drugog svetskog rata,od toga su 2 sa likom Adolfa Hitlera na njima.Njegovo pitanje je,da li to nesto vredi i koliko?
 
Pozdrav svima!

Posedujem dva albuma postanskih markica, do duse starijeg datuma, ali u izuzetnom izdanju ( Nemacka, Kanada, Autrija, Australija, Jugoslavija...). Zanima me da li ima zainteresovanih za njihovu kupovinu i da li ima ljudi koji bi mi mogli pomoci u njihovoj proceni?

Moja kontakt mail je: zoranaradovic@yahoo.com. Mogu vam poslati i scan svih markica, ukoliko ima zainteresovanih.

Hvala unapred i pozdrav!
 
Prijatelj me zamolio da postavim pitanje umesto njega.Ima postanske markice iz 27 svetskih zemalja,ali nema ni jednu konpletnu seriju.Ima i 4 Nemacke markice iz drugog svetskog rata,od toga su 2 sa likom Adolfa Hitlera na njima.Njegovo pitanje je,da li to nesto vredi i koliko?

svaka marka ima neku vrednost, samo je pitanje šta prijatelj očekuje ;)
prema ovome što si naveo, najbolje da pokloni nekome detetu kako bi oživeo filateliju
 
Imam album sa markicama SFRJ nezigosane,nove,jubilarna izdanja period od 70-ih,nisam zagledao koje sve imam,zainteresovan sam da ih prodam,s obzirom da vidim da nedostaju albumi za markice moguce je iste i napraviti po porudzbini kontak na champbroadcastbot@lycos.com

imaš markice iz tzv "zlatnog perioda YU filatelije"
neću da te obeshrabrim, ali neke cele godine tog perioda ne prelaze 10 (kataloških) evra
od kataloških, 20-25% je efektivna, pa sad vidi da li se isplati to prodati (pokloniti), ili ipak sačuvati za nekog svoga, pa možda da nastavi hobi
 
Pozdrav svima!

Posedujem dva albuma postanskih markica, do duse starijeg datuma, ali u izuzetnom izdanju ( Nemacka, Kanada, Autrija, Australija, Jugoslavija...). Zanima me da li ima zainteresovanih za njihovu kupovinu i da li ima ljudi koji bi mi mogli pomoci u njihovoj proceni?

Moja kontakt mail je: zoranaradovic@yahoo.com. Mogu vam poslati i scan svih markica, ukoliko ima zainteresovanih.

Hvala unapred i pozdrav!

ako imaš Australije, ja sam prvi zainteresovan jer je to moja tema:ok:
u svom gradu, probaj da nađeš filatelistički klub, tu ćeš najlakše i najbolje moći da čuješ šta imaš, koliko to vredi i gde ima mušterija ;)
 

Back
Top