Znam šta će te raditi ovog leta...

banovan korisnik

Zainteresovan član
Poruka
153
... ne moraš mi reći znam ja dobro šta ćeš raditi tamo ....
kako bi ste se osećali da znate da ste nekome "otvorena knjiga" - dal' bi imali predrasuda u druženju ili ?
da ste vidoviti dal' bi ste to rekli svom okruženju ?
da ste vi vidoviti da li bi smatrali to svojim velikim + ili noćnom morom ?






-gadan deda rastem-
 
kako bi ste se osećali da znate da ste nekome "otvorena knjiga" - odlichno konachno neko kapira na shta mislim
dal' bi imali predrasuda u druženju ili ? - ne... to ne bi imalo poentu?
da ste vidoviti dal' bi ste to rekli svom okruženju ? - ne znam, zavisi od x faktora
da ste vi vidoviti da li bi smatrali to svojim velikim + ili noćnom morom ? - 24/7 morom
 
Hehehe, vidovita... Naravno da bih rekla, samo ne mora da znači baš svima, a ko zna da li bih i sama to shvatila i kada... A volela bih da naiđem na nekoga ko može da me pročita, bilo bi mi to užasno zanimljivo, nekako me više ništa ne može ni uvrediti...
Ponekad neko i uspe, el ste primetili da nikada u startu ne prihvatimo kritiku koje nismo bili svesni, ma koliko nebitna bila. Mora da prođe neko vreme da se uhvatimo u tome. Ma svašta...
 
da sam vidovit pisao bi neq novu bibliju...
sveti irinej!!!! moje ime na grchnom je irinej..tako kazhu bogoslovi...
napisao neq knjigu sa kao predvidjanjima...a dodatak kako ljudi da zhive...da me slave dok je sveta i veka...da u moje ime umiru i da se u moje ime radjaju...da se pare pod mojim imenom...da zhive sa mojom slikom na zidu...da budem svuda i u svima...
yeah...jesus style...yo dude gimme space i need to grow...
sqeel like a pig...cuz i like when u cry...just another grave to dig...the moment youre born - u die...
ja sam bre za vas gospodin chovek...
 

Back
Top