AGP za ~100E ?

ja naso polovnu za 105e al mi je pobegla, u prvoj prodavnici gde sam je nasao mi trazili 135e...
jos malo cu da potrazim, posto ju je tesko naci, ali 100% moze da se nabavi za 120e !
 
Budzet mi se prosirio na oko 170E tako da sam se ipak odlucio za 6600GT
E sada...
Ponude:

Club 3D 6600GT 128mb --------- 160E
Geinword Ge Force 6600GT --- 155E
Microstar 6600 Nx GT 128mb - 150E

Koja je bolja, i da li je skupa?
 
Ja trenutno imam Club 3D 6600GT 128mb (samo je kod mene PCI-E) i mogu ti reci da sam prezadovoljan. Kada sam sastavljao svoju konfiguraciju (decembar 2005.), isto sam se tako "lomio" ali je na kraju ipak prevagnula Club 3D 6600GT 128mb i mislim da se uopste nisam prevario. U svakom slucaju, sacekaj jos malo, da vidis sta ce ti reci ostali forumasi.

Pozdrav.
 
Danas sam bio u radnji i ovaj kreten sto radi mi kaze da je nemoguce naci 6600GT na AGP-u...
Kaze da mi je jedini izbor ili kupovina nove ploce, a samim tim i 64bit procesora, ili da uzmem
Geinword 6600, mislim da je rekao da nije GT.....

Cini mi se da ipak mogu da nadjem negde GT AGP...
Ipak cu morati malo do Novog Sada, da se promuvam po radnjama....
 
Ma bre,bagra trgovacka...batali to,hoce da ti proda muda za bubrege.
Idi na www.pcberza.co.yu iscupaj telefone nekih Novosadskih radnji,odvoj pola sata da ih izokreces i gotova stvar.
Naravno da se 6600GT jos uvek nalazi u prodaji.
U Beogradu ih ima skoro svaka prodavnica Hardwera.
Za Novi Sad ne znam,ali sumnjam da ces se namuciti trazeci ih.
Nije to nikakav egzotican komad hardwera.
Samo opusteno i ne daj da te niko laze.
 
Ok,uzimaj...odlicna kartica.Bas Asusova izvedba.
Ja sam je licno ubacio u xy racunara i niko se nikada nije pozalio.
Bukvalno...ubacis i ne mislis.
E sad...i njeno vreme lagano prolazi...ali ipak za te pare bolje nema,pa ako si je vec narucio "vozi Misko!" :D
 
Ne,sklapam po naruzbini.
Za prijatelje,drugare,komsije,kolege.
Uvek ima kome treba pomoc.
Ja tu vazim kao neki autoritet(lako je biti autoritet u ocima duduka).
A znaju da sam dobar ko leba i da nece biti zajebani...i tako...
Princip je da oni meni kazu za sta ce im koristiti racunar,koliko para imaju i onda im ja po tome sastavim konfiguraciju,potrazim po gradu gde je najjeftinije(imam 3-4 favorit radnje).
Naravno obavezno odem sa njima po komp jer neces verovati...uvek ce pokusati da ti prodaju muda za bubrege.
I kada znaju da sam ja narucio komp,opet moraju da pokusaju.
To im je u krvi valjda ili neko esnafsko ne pisano pravilo...
Zato i jesu bagra.
Sasvim lepo mogu da zaradjuju i bez tih sitnih podvala.
Lepo im kazes da ubace Transcend ili Corsaire...ali ne...ili da ti ubaci neki no-name skart ili da crkne i sve u tom stilu...

Za proteklih 4-5 godina sam sklopio.....mnogo konfiguracija...bez da uzmem dinar...
Meni je pravo zadovoljstvo kada se ljudi pre odluce za racunar nego da kupe snazniju mini liniju ili veci TV ili nesto u tom stilu.
To je jedna od onih stvari...znas...daje nadu,nemam pojma...da ipak mi nismo azerbejdzanci ili mongoli,shiptari.
Ipak smo nesto vise.
E to.
Zato to i radim.
 
E kada bi i ljudi koji su nadlezni za internet tako nesto radili po Vrbasu, pa da i nama osvane ADSL ili barem kablovski, ja ne bih trezio vise...

Ali...
Obecavaju nam kablovski vec 2 godine.. Kazu : "Bice do Nove godine"... Samo da mi je znati koje...
A, kada pitas za ADSL... Samo kazu : "Sta ti je to majke ti?"

STRASNO!!!
 
Jaki su i Gainward i Leadtek,cak sta vise i jedna i druga firma su nVidiini exluzivci...ali ja kada je 6600GT u pitanju prednost uvek dajem Asusu.
Sto naravno ne mora apsolutno nista da znaci.:D
Da kupujes 7600GT(samo PCI) prvo bi ti preporucio WinFast A7600 GT TDH od Leadteka ili 7852-BLISS 7600GT od Gainwarda dok recimo za Asusovu 7600GT karticu nisam ni cuo.
Na njihovom sajtu se ne spominje,nema je na benchmark sajtovima koje jos,koliko toliko pokusavam da ispratim.Mozda je nece ni napraviti...steta...
I tako dalje i tako dalje.

To make the long story short, po meni Asus je napravio najbolji 6600GT.
 
ArkantoS-Vrbas:
U svakom slucaju...
Sto se vidi i po performansama
ASUS 6600GT --- magistrala 900 do 950Mhz, 500Mhz za memoriju
Gaiward 6600GT --- magistrala 500 do 600 Mhz, 450Mhz za memoriju

Razlika je ocigledna :D


Ne razumijem o kakvim je magistralama rijec , zar graficka ima neke magistrale ???
Koliko znam ima radne frekvencije GPU i radne frekvencije memorije,(GPU-500Mha i memorija 900 do 1100 Mha za GT verziju)...
 

Back
Top