STA ZNACI KAD PRVI PUT NE POKRVARIS

  • Začetnik teme pepeljugica
  • Datum pokretanja
nishta strashno, sigurna sam... Ali moze te dovesti u neprijatnu situaciju da morash svom pecinskom coveku objasniti fenomen elasticnog himena ili kako god se to strucno zvalo :roll: ... Posto, nashi dragi radnici trece smene u fabrici, cvrsto veruju, a sve znamo kako oni sve to vezano za zene u seksualnom pogledu, odlichno poznaju ma koliko neiskusni bili...
Ako ne pustish krv nisi nevina!!! To je poenta njihovog verovanja... Nadam se da si ti sa nekim malo emancipovanijim pa da nije bilo takvih problema :wink:
 
Mada ako cemo realno broj seksualnih partnera je tvoja i samo tvoja stvar. Ako ces svom sadasnjem ili buducem decku reci broj predhodnih to je apsolutno tvoja dobra volja. Uvek sam mrzeo ona pitanja tipa a sa koliko si riba/tipova bio/bila pre mene.

Kada te pita neko u buduce samo mu kazes sta te boli patka. :lol:
 
pepeljugica:
nedavno mi je bio prva put i nije bilo krva,pa sam se zabrinula!decku je bilo malo sumljivo,ali je kasnije poverovao(valjda) da sam nevina.jel to znaci da nikada nece puci,da li je opasno??? :roll: :shock:
Hej ta nevinost je vishe stanje uma nego fizicka rabota. Ti verovatno jesi skinula mrak, i to sto te muci stvarno nije nista ozbiljno. Nemoj se brinuti :wink: Bitno je ono da si ti to uradila sa nekim koga zaista cenish i da si to zelela da uradis zato sto si se tako osecala. Shvatices vremenom da taj prvi put se stvarno dogodi mnogo kasnije sa nekim koga zaista volis cak i ako zvanicno nije prvi...
 
Peta W.:
bgfrajer79:
Mada ako cemo realno broj seksualnih partnera je tvoja i samo tvoja stvar. Ako ces svom sadasnjem ili buducem decku reci broj predhodnih to je apsolutno tvoja dobra volja. Uvek sam mrzeo ona pitanja tipa a sa koliko si riba/tipova bio/bila pre mene.

Kada te pita neko u buduce samo mu kazes sta te boli patka. :lol:
E,tako se to radi!!! :wink:

Hvala na komplimentu :wink:
 
pepeljugica:
da li ce ikada himen puci ili ce to tako ostati??????cula sam od drugarice da ne valja kad himen ne pukne,bla,bla,bla..... 8) :?:
Prvo i osnovno himen ne moze da pukne!!! To ti je jedna mala opna koja ima jednu malu rupu... Pa se ta rupa pri seksualnom cinu, tj. pri penetraciji siri. Do * pucanja* dolazi ako se preterano naglo ta rupa siri i ako nije dovoljno elasticna. Ti si imala tu srecu da imas dovoljno elastican himen koji se prilagodio stranom objektu u tvom telu i da taj isti nije bio grub pri samom cinu... itd...
A drugarici reci da ne lupeta :wink:
 
pepeljugica:
da li ce ikada himen puci ili ce to tako ostati??????cula sam od drugarice da ne valja kad himen ne pukne,bla,bla,bla..... 8) :?:
Bez brige,imas elastican himen.Tvoja drugarica misli na onaj koji se mora hiruski probiti jer zaustavlja menstrualno krvarenje,to su retke situacije i veruj za taj ne bi mogla da cekas da nadjes decka,davno bi to morala da saniras uz lekarsku pomoc.
Sto se tice potpunog unistenja himena,to se desava tek na porodjaju.
Eto toliko!
 
Peta W.:
bgfrajer79:
Mada ako cemo realno broj seksualnih partnera je tvoja i samo tvoja stvar. Ako ces svom sadasnjem ili buducem decku reci broj predhodnih to je apsolutno tvoja dobra volja. Uvek sam mrzeo ona pitanja tipa a sa koliko si riba/tipova bio/bila pre mene.

Kada te pita neko u buduce samo mu kazes sta te boli patka. :lol:
E,tako se to radi!!! :wink:
Pa može i tako da kaže,samo što će izleteti u roku od pet minuta,a možda i kroz prozor....
 
Peta W.:
bgfrajer79:
Mada ako cemo realno broj seksualnih partnera je tvoja i samo tvoja stvar. Ako ces svom sadasnjem ili buducem decku reci broj predhodnih to je apsolutno tvoja dobra volja. Uvek sam mrzeo ona pitanja tipa a sa koliko si riba/tipova bio/bila pre mene.

Kada te pita neko u buduce samo mu kazes sta te boli patka. :lol:
E,tako se to radi!!! :wink:
Pa može i tako da kaže,samo što će izleteti u roku od pet minuta,a možda i kroz prozor....
 

Back
Top