Istine i zablude o bombardovanju 1999.

nisam shvatio sta si hteo da kazes... uglavnom
ne moze vatikan da manipulise srbima ukoliko to sami srbi nisu dozvolili. zabluda koju i sami ne vide je da vatikan manipulise njima upravo kroz srs i njima slicne, otpozadi.

Necu o tome na ovoj temi, ali, ako se setis, podseti me na nekoj drugoj temi - rado cu ti odgovoriti...:bye:
 
Poslednja izmena:
U ime njegove porodice mogu da ti se zahvalim RIS-e. S obzirom da sam ozenjen sa njegovom starijom cerkom . Pogodjen je u TAM 110 sanitetsko vozilu sa doktoricom Sladjom i vojnikom koji je ostao ziv. A preminuo u bolnici posleo operacije , posto je imao geler u kicmenom stubu koji je prethodno bio ostecen u ratu u Hrvatskoj .
 
Da li neko ima podatke o dejstvima (ako ih je bilo) 7. bataljona V.P. iz Crne Gore, 1999, voleo bih da nam isprica nesto o tome...

Dejstvovao je u kafanama u vreme Drugog dnevnika RTCG a bogme i u Velikom Trnovcu kada je pala opklada koja junačina će da prodje Pincom kroz selo.
U toj jedinici je bilo dobrih ljudi, koji su radili svoj posao, ali bilo je i mnogo "praznih karata", odnosno "ništa robe". Srećom je gro njih otišao na bolovanje kada je postalo gusto.
 
U ime njegove porodice mogu da ti se zahvalim RIS-e. S obzirom da sam ozenjen sa njegovom starijom cerkom . Pogodjen je u TAM 110 sanitetsko vozilu sa doktoricom Sladjom i vojnikom koji je ostao ziv. A preminuo u bolnici posleo operacije , posto je imao geler u kicmenom stubu koji je prethodno bio ostecen u ratu u Hrvatskoj .

bio je prvi covek koga sam video kada sam stigao u prizren , komandovao nam je dok nismo otisli sa chichom(petar stupar) na planeju,pogodjeno im je vozilo kada su se vracali sa gorozupa gde su pokupili ranjenika (beranca barjaktarevica)... sladjena mi je bila prva komsika u zgradi u nisu...vrata do vrata...inace je pokojni chicha bio erdeljanov saborac sa ratista u hrvatskoj mislim da je zbog njega i dosao kod nas u prizren...poginuo je pored mene 17 maja 99
 
Ma bio malo do Libana...uzeleo sam se akcije...yebo te - gde god da odem napravim sranje...
file.php
eeeee 'bem ti zivot...
 

Back
Top