O nudizmu

zzzzzzz

Zainteresovan član
Poruka
115
Evo ovako...svratio ja ovih dana do Ade i odem prvi put da se kupam na "obali naturista"..nemam pojma zasto, tako mi doslo. Moji prvi utisci:

HVALIM:Extra je osecaj slobode plivati potpuno go, pocrneti i tamo gde nisi nikad do sad, ljudi su tihi i opusteni, nema puno buke, guzve i cistije je, znaci kada je trip opustiti se skroz, citati nesto, odmoriti se...za mene je ova plaza pravi izbor.

ZAMERAM: Iako ima izuzetaka, primetio sam, a i iz price sa ostalima uvideo da je njima u stvari neprijatno kad ih neko gleda i da to nije pozeljno. E, to me sad cudi, pa ja gledam devojke i obucene, i u kupacim, pa i tamo-i gledam neku zato sto mi je lepa, a ne zato sto je gola...tako da sam mislio da su to ljudi otvorenijeg uma, bez ikakvog kompleksa u vezi izgleda i SKROZ opusteni...a oni bas nisu. I ne svidja mi se sto je premalo mladih, a jos manje devojaka..sve neka starija do srednje generacije, pa mi je to malo cudno. Gde su mladi, cega se stide? I zato je pogled nepozeljan, kad od pogleda sve i pocinje?

Eto podelio sam sa vama svoje utiske...ako jos neko to zeli nek izvoli...a ja cu se ipak opet pojaviti tamo, jer mi se svidja...pa ako se nekoj devojcici svidim neka pridje...bicu obucen u cvikere 8)
 
zzzzzzz:
Evo ovako...svratio ja ovih dana do Ade i odem prvi put da se kupam na "obali naturista"..nemam pojma zasto, tako mi doslo. Moji prvi utisci:

HVALIM:Extra je osecaj slobode plivati potpuno go, pocrneti i tamo gde nisi nikad do sad, ljudi su tihi i opusteni, nema puno buke, guzve i cistije je, znaci kada je trip opustiti se skroz, citati nesto, odmoriti se...za mene je ova plaza pravi izbor.

ZAMERAM: Iako ima izuzetaka, primetio sam, a i iz price sa ostalima uvideo da je njima u stvari neprijatno kad ih neko gleda i da to nije pozeljno. E, to me sad cudi, pa ja gledam devojke i obucene, i u kupacim, pa i tamo-i gledam neku zato sto mi je lepa, a ne zato sto je gola...tako da sam mislio da su to ljudi otvorenijeg uma, bez ikakvog kompleksa u vezi izgleda i SKROZ opusteni...a oni bas nisu. I ne svidja mi se sto je premalo mladih, a jos manje devojaka..sve neka starija do srednje generacije, pa mi je to malo cudno. Gde su mladi, cega se stide? I zato je pogled nepozeljan, kad od pogleda sve i pocinje?

Eto podelio sam sa vama svoje utiske...ako jos neko to zeli nek izvoli...a ja cu se ipak opet pojaviti tamo, jer mi se svidja...pa ako se nekoj devojcici svidim neka pridje...bicu obucen u cvikere 8)


Gde ti tamo vidis lepe devojke majke ti? Mozda ima po koja mama od oko 40. Ali sve ostalo su babe i dede tj primer gerijatrije spremne za hitnu intervenciju, cak ne moras da ih skidas. Mogla bi tamo da se vezba urgentna medicina, samo cekas kad ce neko od njih da zatrza nozicama...
 
ja kad prodjem tuda uvek vidim samo neke bakice i dekice, ali ako je tebi zadovoljstvo, zzzzzzzzzz....a mozda se nesto i promenilo, pojma nemam, kakav je haos na adi i guzva, mozda su zbog toga neki presli u golace.......
 
Copy_Cat:
ja kad prodjem tuda uvek vidim samo neke bakice i dekice, ali ako je tebi zadovoljstvo, zzzzzzzzzz....a mozda se nesto i promenilo, pojma nemam, kakav je haos na adi i guzva, mozda su zbog toga neki presli u golace.......

Bakice i dekice, mislis na debele guzate babetine u stanju raspadanja.
Nekrofilsko-gerijatrijsko sastajaliste
 
to na adi je malo debilno, ja volim nudistichne plazhe, ali ovo ovako ogradjeno gde svakakvi debili dolaze da upiru prstom u nechije sise je totalno besmisleno
lepo je shto postoji izbor, ali...ovo je malo kao "eno ga tamo pored freak show"

na Adu Bojanu su dolazili razno razni debili da vire iz zhbunja i gledaju ljude na plazhi, meni to lichno ne smeta ako se neko ko to radi ne oseca idiotski, ali su pre par sezona zabranili pristup tom delu ade ako si obuchen, znachi nema... ako ocesh da voajerishesh skidash se pred chuvarom pa ti sad vidi :lol:
 
Ja obozavam nudizam, ali nikad do sada nisam otisla na neku zvanicnu nudisticku plazu, bilo da letujem kod nas ili u inostranstvu. Upravo iz razloga sto dolaze kojekakvi da ga silje.

Nema nista lepse od neke zabacene uvale, ja i dragi mi kao od majke rodjeni, sloboda pokreta, pesak, more, sunce, eroticna mazanja kremom za suncanje, slatke igre zavodjenja (hvala bogu jos nismo otupeli u pogledu toga bez obrzira na vreme koje smo zajedno) i onda sve po redu.
 
jaOj bre, pa ja sam ishla sa drugarima i nikom nishta , posle nekog vremena i prestanesh da primecujesh ****
a obucheni momci na nekoj drugoj plazhi ti deluju super sexy i uzbudljivo jer su shta ?---> OBUCHENI

bila sam na gomili nudistichkih plazha i nikad nisam imala neke misli vezane za sex, uopshte ne kontam koji vam je
 
raindog:
jaOj bre, pa ja sam ishla sa drugarima i nikom nishta , posle nekog vremena i prestanesh da primecujesh ****
a obucheni momci na nekoj drugoj plazhi ti deluju super sexy i uzbudljivo jer su shta ?---> OBUCHENI

bila sam na gomili nudistichkih plazha i nikad nisam imala neke misli vezane za sex, uopshte ne kontam koji vam je



E pa o tome i ja pricam. I meni je skroz opusteno da se oslobodim odece, i ne vidim kakve sad to veze ima sa sexom, ali mi se cini da ljudima kod nas, cak i onima koji idu na nudisticku-eto to ima veze. A sto se tice pogleda, pogled lepe devojke ce mi prijati uvek, a pogled nekog lika nece nikad, i to opet nema veze sa oblacenjem.
 

Back
Top