MORAL?!?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shaddow

Iskusan
Poruka
5.155
Šta podrazumevate pod moralnošću? Da li je moralnost nešto što je svuda i uvek isto ili se menja? Ko postavlja moralne norme? Da li su one uopšte potrebne? Da li je u čovekovom interesu da postupa prema moralnim načelima? Koji su postupci po vašem mišljenju moralni, a koji nemoralni?
 
Tuzni_patak:
Već postoji tema....
Molim novajlije da se obrazuju u korišćenju najprostijeg alata za teme.....[/QUOTE

Pa šta ima veze ako je neku temu već neko postavio!?
Ima dosta novih članova koji nisu pisali na tim starim temama.
Po tebi znači da oni nebi trebali pisati i postavljati neke njima nove teme koje su nekada i negde već bile postavljene!Glupost.
Novajlije!?Pa i ti si nekada bio novajlija.Trebao bi imati malo više razumevanja prema *novajlijama*.
 
Што се свађаш?
Испуцали смо се о тој теми....дуго је трајала и вукла се до скоро...ту је негде, само је треба потражити...
 
Hellen:
Што се свађаш?
Испуцали смо се о тој теми....дуго је трајала и вукла се до скоро...ту је негде, само је треба потражити...

Ma ne svađam se.:grin:
Ok je ali mislim da stvarno neme veze ako se poneki put i ponovi tema,pa ne mora se pisati na njoj i ode na drugu stranu.
Pardoniram ako je ton bio grub.
 
Pa jeste bila tema, možda ne ovako konkretna. Opet, što si bre agresivan, Patak? Da li zaista misliš da je nekome od "novajlija" zabavno da prvo pročitaju 67 strana pa da posle toga samo citiraju nešto što su već pročitali. Ja sam pre za to da se stara tema negde šutne i zaključa.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top