shadowrun 2063

shinanai

Zainteresovan član
Poruka
168
smallsr2.gif


ako vam zatreba kasnije u igri: evo vam link sa svim potrebnim fajlovima o shadowrun-u.


http://rapidshare.de/users/K5OJV4

ar_SAMURAI.jpg
ar_ELFSPECI.jpg
ar_GANGER.jpg
 
@sal: čim se jave dovoljno učesnika i ja nadjem gamemaster-a, pošto mene mrzi da vodim igru ...

@bufla: imaš da ih skineš preko mirc-a ... ali mogu i ja da ti ih dam ... mada je nebitno, pošto neželim da igram po original pravilima, zato što se koriste previše kockica, i zato što su preterano komplikovana za forum ... tako da ćemo igrati po pravilima Big Eyes Small Mouth (tebi će se to sviđate, zato što je naslonjeno na manga-fore), zato što BESM nije vezan za konkretan svet, pa se može igrati i shadowrun svet po pravilima BESM ...
 
meni se već duže vreme igra opet ... ali u RL je teško sastaviti grupu zbog manjka slobodnog vremena ...

hvala ti na link-u ...

znači ti bi igrao, ako bi uspeli da sastavimo ekipu?
*
*
*
inače sam upravo našla ovaj forum, koji se specijalizovao na online role play gaming ... znači da ima tonu opcija i između ostalog i dice roller ...

http://rpol.net/

to bi bilo najbolje
 
pa najmanje četiri igrača, da bi bilo zanimljivo ... ne više od 6, da ne bi izgubili pregled ... kasnije, kad se razradimo ima i varijanta da se naprave dve grupe (jednom zlikovci, a druga "heroji"), pa da igraju jedna protiv druge ...

za sad da vidimo, dali će uopšte i ovako da upali ...

ali najvažnije je ODLIČAN gamemaster ... kojeg upravo pecam ... ako ti znaš nekoga ... izvolte ..
 
Једном,пре можда 5 година,било је у цртаћу Декстр,епизода,као нека табла,бацају се коцкице а гејммастер прича причу и прави атмосферу.Јел на то мислите???
 
Samo bez je*enog Dekstera to je retardirano. Nije tesko biti gamemaster ako znas pravila, to je svima problem, mogao bi ja da budem gamemaster ali bi ond voleo da mi prosledis pravila ili da ih sam pravim (jedino nam trebaju pravilia oko borbe)
 
bufla:
Nije tesko biti gamemaster ako znas pravila, to je svima problem, mogao bi ja da budem gamemaster ali bi ond voleo da mi prosledis pravila ili da ih sam pravim (jedino nam trebaju pravilia oko borbe)

upravo skidam pravila od BESM, a original pravila shadowrun-a imam ...

ovako ... shadowrun ima preterano komplikovana pravila, pa nećemo ih koristiti ... ipak su potrebna, da bi igrači manje poznavanja materije mogli da vide, koje sve implante mogu da nakrkaju u telo, koje oružije postoji, koja vozila ... koje mašine generalno - a za fanove magije, koje su mogućnosti rasa i čini ...

ja ću dati detaljno objašnjenje sveta u toku dana, da bi svi znali o čemu se u stvari radi.

igraćemo po pravilima BESM, pošto BESM nije vezan za određeni sveti i ima tako opšte držana pravila, da može sve da se igra po tome. najbolji fazon je što se koriste 2d6 (dve kockice sa 6 strana), i samo TRI STAT sistem (body, mind, soul), što neverovatno olakšava kockanje (pogotovo u fight-u) ...

ako hoćeš da vodiš, izvolte ... nemam ništa protiv ... samo imam molbu, da nebude čisti "udri, ubi, zakolji" ... oki?
 
shadowrun je kombinacija elemenata Si-Fi (cyberpunk) i Fantasy (ali ne u klasično epskom smislu).

nalazimo se u godini 2063., tehnologija je toliko napredovala, da nepostoji komad tela, koji nemože da se zameni nekim hardware-om. jel hoćete da budete brži - ugradite booster reflexa! želite da budete jači - zamenite mišiće! niste dovoljno privlačni - upotrebite dodatak koji izbacuje feromone!

ako vam to ništa neznači, onda imate cyberspace svet, beskonačan "matrix" ... i možete kao "decker" da provaljujete u servere velikih kompanija ... ali pazite da ne naletite na koji black ICE, koji može da vam sprži mozak.

ako niste fanatik za tehnologijom - možete da se okrenete magičnoj strani sveta. svim mogućim rasama fantasy genre - od dwarf-a i vilenjaka, preko trola i orka, do vampira i vukodlaka - imate ih sve.
i sve vrste magije, koji možte i nemožete da zamislite.

a tu su i shadowrunner-i, oni ljudi - odbačeni, sakriveni, možda čak i podli - koji se kreću u senkama tog sveta, sposobni plaćenici, koji obavljaju prljave poslove za moćne korporacije.

pustite maštu na volju - stvorite svog shadowrunner-a ... svoj lik ... svoj identitet ...
 

Back
Top