DSS - demokrate ili ne? + Malo i o DSS u.........

DSS je:

  • proevropska i demokratska

  • antievropska i nacionalistička

  • nisam sigurna/siguran


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kukali su nema drzave...evo sad imamo...kukali ode kosovo...jos nije otislo...kukaju...nece nas svet...ono ameri svaki dan donose kapital ko nezdravi. ma kukumavke moj arandjele. idi na njihov forum pa vidi. kad nemaju sta da kazu, pera luković zvani džezva je rekao...da je srbija taka i taka... talibani bre :D
 
marlоn:
pa kako to da kombi partija vodi drzavu :D:D:D palo s neba. kad je kombi sto nisu plavo zuti debilosi na vlasti :D

aha, sad imamo i preachera sa raznim predictions... ti si izgleda ljubitelj literature tipa trece oko :D


kombi partija vodi drzavu na foru, bajo.......na lizanje sa SPSom........
Kostunjavi se tako primio na premijersko mesto, da ne sumnjam da ce, bude li u prilici , ladno udruziti svoj "SIROKI KOALICIONI KAPACITET"........sa SPS i SRS zajedno...

Napokon,to i jeste prirodna koalicija, da se ne foliramo.............

A o zutim debilosima, mislim slicno kao i o Kostunjavom Dr. Doolitlu, pregovaracu sa sovama..................mozda za dlaku bolje, ali isto s*anje , samo drugacije ofarbano........
 
Архангел:
Al' su demokrate ipak, zar ne? Kanda malo veće od ostalih, onih koji su obećali da će rešiti Bodrum, Solun etc. :wink:

Mislim.........Bodrum .Solun.......bla, bla......demagogija curi ko livpro .............

Boli mene kita za demokrate, pa nisam ja partijski vojnik ko marlon, i ti..........
Opet ste promasili stranku.......puca DSS na izborima, skroz.....vise srece u nekom sledecem izvlacenju............prelomite pametno, ovaj put..mozda SRS, sto da ne?
 
skarfejs:
Mislim.........Bodrum .Solun.......bla, bla......demagogija curi ko livpro .............

Boli mene kita za demokrate, pa nisam ja partijski vojnik ko marlon, i ti..........
Opet ste promasili stranku.......puca DSS na izborima, skroz.....vise srece u nekom sledecem izvlacenju............prelomite pametno, ovaj put..mozda SRS, sto da ne?

'Aj' te udostojim odgovora...Svejedno nećeš biti mnogo sretan. Nova vlada će se formirati putem izbora, naravno, a okosnicu će činiti DSS+DS+ko zna još ko...LDP neće sigurno, to je ono što te boli? Ili grešim?
 
skarfejs:
kombi partija vodi drzavu na foru, bajo.......na lizanje sa SPSom........
Kostunjavi se tako primio na premijersko mesto, da ne sumnjam da ce, bude li u prilici , ladno udruziti svoj "SIROKI KOALICIONI KAPACITET"........sa SPS i SRS zajedno...

Napokon,to i jeste prirodna koalicija, da se ne foliramo.............

A o zutim debilosima, mislim slicno kao i o Kostunjavom Dr. Doolitlu, pregovaracu sa sovama..................mozda za dlaku bolje, ali isto s*anje , samo drugacije ofarbano........


sta kazes sps a kolko to sps ima poslanika i uticaja :D normalno da je srs kako kazu "nezaobilazni faktor" sta ces sad da prenebregnes da postoji gro populacije koje ih podrzava i da ih zabranis :D tako ne ide u politici. moras da postanes mocan i da narod ne lazes praznim pricama kao sto je dos radio a ponajvise tadasnji ds.

imas kazes prirodne i neprirodne koalicije :D a kakva je sad to neprirodna koalicija. kao ds kad bi bio na vlasti i trebala mu vecina a ovi ga otkacilči cheda i ekipa, batic i ostali, sta sad bi prepustio vlast samo zbog prirodnosti :D a a najvise homosa imas bas u njihovoj partiji... bili... nezrelo razmisljas.

politika i jeste isti ****** drugo pakovanje...bitni su rezultati...videli smo rezultat sm politike...videli smo rezultat dos i ds politike...sacekajmo da vidimo rezultat dss politike.
 
Архангел:
'Aj' te udostojim odgovora...Svejedno nećeš biti mnogo sretan. Nova vlada će se formirati putem izbora, naravno, a okosnicu će činiti DSS+DS+ko zna još ko...LDP neće sigurno, to je ono što te boli? Ili grešim?

opet gresis, druze desetaru.............CK DSSa


LDP mi sluzi za zajebanciju, i znaci mi koliko i DS i DSS zajedno...........jedino sto me malo , kako kazes boli , je sto ubise smradovi Vojinu opsesiju , Djindjica...a sve ostalo je boranija, seoski djilkosi, a ne svetski igraci......

I Tadic, i Kostunica, i Ceda...........sve moj do moga........
I Secerovski je bolji od sve trojice zajedno.........samo partijski aparatciki, kao vi , secete vene , ne bi li se , ogrebali za neko mesto kafe kuvarice, po partijskoj liniji, makar u MZ.
 
marlоn:
kukali su nema drzave...evo sad imamo...kukali ode kosovo...jos nije otislo...kukaju...nece nas svet...ono ameri svaki dan donose kapital ko nezdravi. ma kukumavke moj arandjele. idi na njihov forum pa vidi. kad nemaju sta da kazu, pera luković zvani džezva je rekao...da je srbija taka i taka... talibani bre :D

Marlone, ti znaš da sam jedno vreme bio prisutan tamo (mislim na DOmojega :D ), do sada si skapirao da me nema, k'o što me neće ni biti...To je preuzela ekipa bliska po stavovima LDP-a, a tek će se DS-ovci češati zbog toga ,nije mi pravo al' šta ću im ja... To im je podmladak, pa nek' razmišljaju. Liče na forum B92. Ako im je to ideal, kao i Pera Luković, onda DO mojega svi...'ebe ih samo što je Boris sa ekipom kooperativan u pregovaračkom timu, a znamo da se tu ubiraju poeni na sledećim izborima, ili eto ih radikali (inače im čestitam na tajmingu, ćute i čekaju iz zasede).

'ebemo se sa kvaziintelektualnom, pokondirenotikvastom dečurlijom, koja ga prima samo tako ako dolazi sa zapada, nije prvi put u našoj istoriji. Kao što neće ni biti prvi put da puknu k'o zvečke, jer ne kontaju šta je to autentično naše...A samo to ima prođu u svetu.
 
Posto je ceo post , ono.............prazna prica do bola...........

Repliciracu ti samo na ovo:

politika i jeste isti ****** drugo pakovanje...bitni su rezultati...videli smo rezultat sm politike...videli smo rezultat dos i ds politike...sacekajmo da vidimo rezultat dss politike.

Nismo videli rezultate Djindjiceve politike , jer ga ubise, smradovi, koji :"imaju pravo da strajkuju u svojim uniformama..........kao lekari.." :twisted:

I kada, su , na neizrecivo zadovoljstvo, i neskrivenu radost, partijskih bubasvaba u DSSu, na celu sa Sovom koja pricha.........uklonili , Vojin opsesivno - paranoicni , problem u vidu konkurenta..........pocela je ova, jadna prica, sa SPS - DSS koalicijom.....

Ajde, ajde, lako cete vi naci drugu, bolju i vecu stranku od DSSa.........
 
skarfejs:
opet gresis, druze desetaru.............CK DSSa


LDP mi sluzi za zajebanciju, i znaci mi koliko i DS i DSS zajedno...........jedino sto me malo , kako kazes boli , je sto ubise smradovi Vojinu opsesiju , Djindjica...a sve ostalo je boranija, seoski djilkosi, a ne svetski igraci......

I Tadic, i Kostunica, i Ceda...........sve moj do moga........
I Secerovski je bolji od sve trojice zajedno.........samo partijski aparatciki, kao vi , secete vene , ne bi li se , ogrebali za neko mesto kafe kuvarice, po partijskoj liniji, makar u MZ.

Prika, mene su već par pta prozivali na drugim forumima da sam Dejan Mihajlov, lično. I? Nisam...Inače, me zabole za tvoj stav oko Šećeroskog, znaš? Tebi je bio dobar samo Sloba, er si imao koga da pljuješ, a sada ti treba novi Sloba...Navika, šta ćeš...Okreni se malo, prošlo je već šest godina, Srbija ide dalje, s onim što ima. A, ako bi tebe pitali, čekali bi dok se ne pojavi neko po tvojoj volji, wake up!
 
skarfejs:
Posto je ceo post , ono.............prazna prica do bola...........

Repliciracu ti samo na ovo:



Nismo videli rezultate Djindjiceve politike , jer ga ubise, smradovi, koji :"imaju pravo da strajkuju u svojim uniformama..........kao lekari.." :twisted:

I kada, su , na neizrecivo zadovoljstvo, i neskrivenu radost, partijskih bubasvaba u DSSu, na celu sa Sovom koja pricha.........uklonili , Vojin opsesivno - paranoicni , problem u vidu konkurenta..........pocela je ova, jadna prica, sa SPS - DSS koalicijom.....

Ajde, ajde, lako cete vi naci drugu, bolju i vecu stranku od DSSa.........

ma nemoj, ubili ga ovi sad... znas koji si ti bre... imali su oni rezultate, rasprodali sve,koliko godina su bili. sta smo dobili od toga... nista glogov ****** od sveta, prazna obecanja, lagali njega on lagao nas... jesu ti ukinuli drkanje za vize za vreme njih nisu...jes ti dali pare ..:D jesu al do moga sta kaze onaj 6 milijardi :D:D:D pa sa 6 milijardi srbija bi danas bila monte karlo. a i gde su te sad kobajagii pare...voja ih pojeo :D

u politici je decko racun aktiva i pasiva kao u banci. to sto je neko sova a neko jaguar po tebi ne znaci da ce biti u aktivi...cak je obicno suprotno. znaci long live our sova :D
 
Архангел:
Prika, mene su već par pta prozivali na drugim forumima da sam Dejan Mihajlov, lično. I? Nisam...Inače, me zabole za tvoj stav oko Šećeroskog, znaš? Tebi je bio dobar samo Sloba, er si imao koga da pljuješ, a sada ti treba novi Sloba...Navika, šta ćeš...Okreni se malo, prošlo je već šest godina, Srbija ide dalje, s onim što ima. A, ako bi tebe pitali, čekali bi dok se ne pojavi neko po tvojoj volji, wake up!

Pa dobro, prika.......... :confused:

Ko je sada Dejan Mihajlov?? :D

marlon:..."mene prozivaju da sam Dejan Mihajlov"
arhangel:......" mene prozivaju da sam Dejan Mihajlov.."
osoba C:..." ne, mene prozivaju da sam Dejan Mihajlov"


A, ako bi tebe pitali, čekali bi dok se ne pojavi neko po tvojoj volji, wake up!

Po mojoj volji je bio onaj koga ubise, gmizavci..........a ovo sto sad Srbija ima...
Ako tu spadate i vas dvojica kao partijski liliputanci DSSa.........neka , hvala....

Pa , ako ti neko stavi samo g*vna na sto , ti ces da navalis, jer, yebi ga,.....to je to sto ima....nema drugo
 
marlоn:
ma nemoj, ubili ga ovi sad... znas koji si ti bre... imali su oni rezultate, rasprodali sve,koliko godina su bili. sta smo dobili od toga... nista glogov ****** od sveta, prazna obecanja, lagali njega on lagao nas... jesu ti ukinuli drkanje za vize za vreme njih nisu...jes ti dali pare ..:D jesu al do moga sta kaze onaj 6 milijardi :D:D:D pa sa 6 milijardi srbija bi danas bila monte karlo. a i gde su te sad kobajagii pare...voja ih pojeo :D

u politici je decko racun aktiva i pasiva kao u banci. to sto je neko sova a neko jaguar po tebi ne znaci da ce biti u aktivi...cak je obicno suprotno. znaci long live our sova :D

yebote, tvoji postovi postaju sve vise partijski pamfleti DSSa........LONG LIVE OUR SOVA :confused:

Mislim, batice, pa ti si podanik kakvog bi i Tile samo pozeleo. :confused:

O 6 milijardi , SRS lagarija, koje su prihvacene u masi kao istina, iako tu cifru niko nikada nije spomenuo.......ne vredi pominjati........

Cinjenica je da je Premijer sa najvise elana, mogucnosti, hrabrosti, pameti, ubijen kao pas, posle 2 godine na vlasti............i onda se tako pojave , neki likovi iz horora, da kazu kako nije nista napravio..............

Ma, long live your sova..................
 
on je barem alive and well i pregovara. i nisu mu drugari krimosi. znaci posto nema ozbiljnog diskutanta na temi o dss-u koju je zacudjujuce postavio nas uvazeni mnogo postovani kolega srebro, da damo epitaf na ovu kvazi diskusiju koja obiluje pricama o djindjicu koji sa ovim nema nikakve veze. dss je faktor koji se sad u srbiji definitivno pita za sve. dokle ce tako biti, niko ne zna mozda godinu dve...ko zna. postoji mnogo propusta u danasnjem srpskom politickom establismentu ali gde ih nema. kruna ce nastati zavrsetkom pregovora o kosovu i direktivama koji siptari dobili od kondolize. tada ce se crtati granice i pocecemo od nule kao svaka normalna drzava sto je pocinjala.
 
da citiram jos jednom mozda najbolju anaizu u malo reci... nestalo coveku struje. mora da mu voja iskljucio :D

Nexus 6:
Ja se bio raspis'o i nestade mi struje, tako da cu sad biti kraci...

Dakle, kada se setim uvodjenja kreacionizma u obrazovne ustanove gradjanskog karaktera, i omiljenog strip-junaka Veselinova, pomislim jedno o DSSu, a kada slusam Vladetu Jankovica nesto potpuno drugo.
Da je ovo normalna zemlja, sa demokratskom tradicijom kolike-tolike politicke pristojnosti, ljudi poput Vladete bi zasenjivali ove prve, u jednoj takvoj stranci. I tada bi jedna takva stranka i imala dobar broj pristalica, umerenih konzervativaca. Ali svi znamo da Srbija nije Velika Britanija, tako da sve to pada u vodu...
Nasa zemlja, sa tolikom politickom polarizacijom, vise lici na neku banana republiku, nego na zemlju gde bi stranka kao DSS imala jedno od vodecih mesta, i gde ne bi morala da sklapa koalicije sa narodnjacima i liberalima, uz podrsku tradicionalnih socijalista, sve protiv nacional-boljsevika.

To je jedna moralisticka i elitisticka stranka kabinet-intelektualaca koji su se, eto, obreli na vlasti i sad se koprcaju kako znaju i umeju, jer ih njihovo lepo vaspitanje nije spremilo za borbu na svim frontovima, u jednoj tranzicionoj zemlji, gde ima toliko struja kojima moras da ides niz dlaku iako ih ne volis, i koje te loze da su patriotske. I ti im verujes...jer to tako jako zelis...zelis da ti je zemlja Velika Britanija, i da su njeni oficiri i funkcioneri casne patriote, a ne vidis da nisi ni na istom kontinentu...
 
e, pocela je da me malko nervira promocija DSSa, preko Vladinih aktivnosti...portparol Vlade ispade onaj Andrija...zaboravih...sa sve logoom DSSa iza njega, pa zastavice pored mikrofona, pa kada premijer ide negde, iza njega zastave DSSa...pa, sta smo mi, tol'ko ludi da ne znamo iz koje je on stranke? da necemo preko noci da zaboravimo?
a onamo "Tadic samo promovise stranku"

ujedno je i to licemerje najveci moj problem sa DSSom...
 
Nexus 6:
e, pocela je da me malko nervira promocija DSSa, preko Vladinih aktivnosti...portparol Vlade ispade onaj Andrija...zaboravih...sa sve logoom DSSa iza njega, pa zastavice pored mikrofona, pa kada premijer ide negde, iza njega zastave DSSa...pa, sta smo mi, tol'ko ludi da ne znamo iz koje je on stranke? da necemo preko noci da zaboravimo?
a onamo "Tadic samo promovise stranku"

ujedno je i to licemerje najveci moj problem sa DSSom...

Видео си Андрију за владином говорницом? Сумњам...Нешто си побркао, биће да је то била конференција за штампу ДСС-а.
 
Архангел:
Видео си Андрију за владином говорницом? Сумњам...Нешто си побркао, биће да је то била конференција за штампу ДСС-а.

e, upravo o tome i pricam...
nije bila Vladina govornica, a bilo je reci o drzavnim pitanjima i o onome sta radi Vlada...
ta dva, DSS i Vlada, nikako ne smeju da imaju znak jednakosti izmedju, a upravo to se desava...
pogledaj sam, stalno vidjamo coveka, Andriju, na TV...stalno on nesto objasnjava oko stavova Vlade...sta me zabole sta on misli gde je Mladic, nije njegovo da se time bavi...
razumem ja da su novinari dosadni, ali to JESTE njihov posao, kao i sto razumem da je DSS vodeca stranka u Vladi, ali ovo sto rade je neozbiljno...za jednu stranku koja se javnosti predstavlja kao ozbiljna i drzavotvorna...
 
e taman da odem na kunt kad moj drug nexus...pozdrav brate i drago mi da si cesce ovde,. pazi imao si isti slucaj sa onom dvojicom iz ds-a kolesara i janusevica koji su optuzeni za marifetluke sa lovom a sve izjave davali iz vladinog press centra... mislim to je za mene jos gore. ako te neko optuzi za proneveru... budi covek pa organizuju sam konferenciju za stampu a ne tako. ali to govori o nasoj kvazi politickoj kulturi.....
 

Back
Top