Pefkohori

Torrente Bgd pitaj tvoje koji korali ima 1 i 2, korali 1 su solidni iako nemaju ni klimu ni tv pa je to po meni mnogo para za malo muzike, inace apartmani su dobri unutra imaju solidnu terasu jedino sto imaju sunca jako dugo tako da ponesete suncobran koji ce vam stajati na terasi ne bi li vas malo zaklonili. Korali 2 su stara zgrada imaju 4 krevetne apartmane i izgledaju uzasno naspram korala 1. Kako je unutra neznam nisam ulazila.
 
Mislim Korali 1 mada koji ce im TV kad i ovako tamo ce samo da prepavaju i nista vise od toga.Mada su prvo hteli Pilalidis ali sve bilo popunjeno.
Mada imali su mnogo jace kombinacije za Jerisos,Pargu i jos neko mesto al valjda posto im jos neko ide u taj Perfkohori pa eto....
 
Poslednja izmena:
TV sam spomenula samo zbog cene cena je kao da sve ima jedino ce im nedostajati klima jer sve sobe gledaju ka dvoristu i imaju sunca do 14h a nemaju klimu uzas za spavanje, toliko
 
da li neko ko je vec posetio pefkohori može da da odrednice tipa da li je bolje biti smešten u centru ili perifernim delovima mesta, pre ili posle magistrale, koliko je potrebno da se prepešači grad, koja plaža je najbolja...
pef. je lep, zavisi sta ocekujes. srpski se prica na sve strane, cak i grci. bila sam u uz samu plazu.dobro je za porodice sa malom decom:)
 
Pozdrav svima!

Ja sutra putujem u pefkohori sa drugaricom ... nisam razmisljala o tome da se raspitam kako je tamo ... i sada slulcajno naletim na ovu temu ...

Da li je neko slucajno bio u kuci Stavros?
Koliko kutija cigareta se "smije" prenijeti prego granice?
I koliko je otprilike novaca potrebno za 10-o dnevni boravak?

Unaprijed hvala :-)
 
Koliko poneti je individulna stvar.Kako planiras da se hranis tj. gde? Jel planiras soping ili ne? Jel planiras izlete po Grckoj?I jos mnogo toga... Tako da je novac individualna stvar.U Pefkohoriju imas jednu super piceriju Capri koja nije toliko skupa a odlicna je.
 
Hvala na savjetu u vezi picerije ...

Pa ne kontamo se bas hraniti po restoranima i sl. Tu i tamo koji giros, nesto na brzinu, prodavnice i slicno.

Takodje ne planiramo da idemo na neke izlete ... ovo je bukvalno eksperimentalni odlazak u Grcku jer ni jedna ni druga nismo bile tamo. Kad sljedeci put budemo isle znacemo sta i kako ...

Shoping - NE
Znaci, samo nesto solidno ... nikavih pretjerivanja u bilo cemu :-)
 
Bubbamara79 giros 2.50, porcija pomfrita 1.50, u piceriji Capri pice su od 9.5-12.00 za cetvoro moze bez problema a sokovi su im 1.50... Koka kola i gazirani sokovi od 1.5l su bili od 1.40-1.60, krofne cini mi se 1.70 u pekari do 2.50 na plazi, mleko,jogurt i hleb su skuplji nego kod nas... eto nesto otprilike
 
Bubbamara79
Za mene, mog muza i sina je za hranu bilo dovoljno 20 evra dnevno. To je podrazumevalo neku obicnu nabavku kao kod kuce. Ne pusimo, ne pijemo alkohol i ovo je iznos bez bilo kakvih izlazaka.
Preporucila bih ti krstarenje oko Svete Gore :)
Lepo se provedi!:cao:
 
Pozdrav svima!

Ja sutra putujem u pefkohori sa drugaricom ... nisam razmisljala o tome da se raspitam kako je tamo ... i sada slulcajno naletim na ovu temu ...

Da li je neko slucajno bio u kuci Stavros?
Koliko kutija cigareta se "smije" prenijeti prego granice?
I koliko je otprilike novaca potrebno za 10-o dnevni boravak?

Unaprijed hvala :-)

Pozdrav!
Ja pocetkom jula idem u Pefkohori, kuca Stavros takodje! Uplatila sam dvokrevetni studio, zanima me: da li dvokrevetni studio ima terasu? posto sam na nekim sajtovima procitala da nemaju, a agencija preko koje idem tvrdi da imaju. U kakvom je stanju kuca? Bilo bi lepo da postavis neku sliku da vidim izgled sobe! :D Inace idem preko agencije Argus. Hvala!!!
 

Back
Top