ASTROMEDICINA - Mislili ste da sam umrla

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zito.jpg


da metem da se kuva?
 
beba_toronto:
:evil: :evil:

ne nisam, jos se koprcam ali samo sto nisam :-? :(
beba_toronto:
:evil: :evil:

ne nisam, jos se koprcam ali samo sto nisam :-? :(

Ja ne mislim da si umrla ;)
Mislim da ti nije dobro.
Mislim da si bolestna.
Mislim da ces preziveti.
Samo ce ti biti jako lose.
Danas ti je jako lose kao da si se otrovala.
Mozda je od ultra zvuka.
A mozda je i pocela starost.
Mozda je klimaks.
A mozda je i polozaj aspekata zvezda nepovoljan.
Mozda bi trebalo da prestanem:idea:
Mozda...
 
Master of Disaster:
Ja ne mislim da si umrla ;)
Mislim da ti nije dobro.
Mislim da si bolestna.
Mislim da ces preziveti.
Samo ce ti biti jako lose.
Danas ti je jako lose kao da si se otrovala.
Mozda je od ultra zvuka.
A mozda je i pocela starost.
Mozda je klimaks.
A mozda je i polozaj aspekata zvezda nepovoljan.
Mozda bi trebalo da prestanem:idea:
Mozda...


Ko je sad ovaj i sta je ovaj :?: :?: :?: :neutral:
 
da , bas sam sad procitala i setila se da je neko pricao o zameni energija...
da li ja nesto mogu da uradim u vezi ovoga sto mi se desava sada a strasno je?
neptunko jel znas ti nesto o tome...
samo mi recite sta da radim i kako da se spasavam , pa makar morala da izvedem neki veliki dza bu, nebitno...

[beba place...]
 
Nadam se da se Beba nece ljutiti ( ako nije u redu , kazi i brisem) ali evo njene karte...pa sam htela da prokomentarisemo a u cilju da njoj bude bolje. Posto sam totalni laik ,molim Neptunijanku ili Mady ili nekog ko bolje poznaje da mi objasni ovaj njen trigon ,koji meni lici cak i na Lotos ....ali moguce da nije...Naime buni me ...
1. imamo ovde veliki vodeni trigon .....ali da li ga zaista imamo ako je ukljucen ASC umesto planete....?
2. da li je to takodje veliki vodeni trigon ako nisy samo "benefici" u pitanju....
....e sada ako jeste .....mislim da Bebu ipak stiti neka "visa " sila.... jer kazu da taj "Vodeni trigon " ima ulogu "zastitnika".....pa samim tim stoji da ce se nasa Beba ipak oporaviti ma koliko joj ovog trenutka to nemoguce zvucalo....
Bobo glavu gore !!!

A sada evo karte....

 
beba_toronto:
ma kazi mi slobodno, da li da se borim ili da se ubijam

:(

otvoreno!

Bebo, da li se ti to šališ? :shock:
Hajde, nemoj da nas plašiš, pa dušo, ništa nije toliko strašno , da se ne može popraviti!!!
I, nema te prepreke koju jedan emotivan, ali i veoma spretan Račić ne može preproditi! 8-)
Samo hrabro! Šta tek da kažu ovi umoreni i malaksali Bikovi, kojima Saturn ne da ''rogove'' da podignu? :(
Rakovima, barem većini, nije uopšte loše! :o :arrow: :arrow:
 
...ja jos malo pogledala.......Evo Bebo....
Zmaj
Veliki trigon, unutar jednog trigona sekstil (dva planeta koja tvore trigon povezani su sekstilima s trećim planetom), a planet koji tvori sekstile u opoziciji je s trećim planetom.

Zmaj je vrlo benevolentna i korisna konfiguracija. Sadrži sve pozitivne značajke velikog trigona, no nije inertan i statičan. Opozicija je pokretač zmaja, a često i ključ čitavog horoskopa. Potencijalna opasnost zmaja je da se tijek energije odvija samo između planeta u zmaju a da ostatak horoskopa ostane neispoljen, u sjeni.


Znaci samo pozitiva!
Nemoj klonuti duhom!!
 
Beba se stvarno ne sali! :shock:

Tranzitni Pluton ( otrovi) joj pravi egzaktnu opoziciju sa Marsem vladarem VIII. - pokusaj ubistva!

Stvarno znas da upadas u glupe situacije posebno kroz veze sa raznim bolesnicima ( Uran u konj. sa Plutonom) na Descedentu.
Moram da te utesim da ja i ti imamo iste vrhove kuca, tako da se i meni Uran trenutno nalazi na Ascedentu a Pluton na MC-u na mom Neptunu. Znaci da i ja ocekujem slicno :?

Salu na stranu, ovaj oporavak moze trajati duze zbog Saturn opozicija Neptun preko polja zdravlja VI. Pokusaj sada da se dobro pregledas i u tvrdis pravo stanje stvari, jer je sad i moguca blaga greska lekara ili konfuzija.

U svakom slucaju tranzitni Jupiter ti vec pravi trigon sa Suncem, Jupiterom,su-vladarom ascedenta i uskoro ce ti preci preko Neptuna vladara Asc. i napravice trigon sa tvojim ascednetom pa se postaraj da iskoristis ovo u sluzbi oporavka!

Ali ovaj Pluton te je samo upozorio da obratis paznju na polozaj tvog natalnog Plutona i budale sa kojima se kacis! Jer natalni Pluton predstavlja opasnosti po zivot i on ti napada Mesec koji je vladar tvog sunca ( zivot) . Kazem ovo bese ozbiljno upozorenje!

A sto se tice zamene energije ,cak bi bilo bolje da sada kada je vreme koristis svoj podznak koji ima jaku auto-sugestivnu moc koju obicno dramaticne Ribe koriste da dozovu zlo. Sada se usresredi da pozitivniju energiju. U tome ce ti pomoci i Mesec u IX polju bozanstva i nebesa. Posebno se moli zenskim svecima ( Mesec u IX u strelcu ) zbog Meces kvadrat Pluton - najbolje bi bilo da se obratis svetici u crnini Svetoj Petki, zastitinici zena!

Sa Srecom Bebo, zelimo ti oporavak . KISS !!! :p


Evo ti Andjelcic da te cuva
 
Astrodita:
Bebo, da li se ti to šališ? :shock:
Hajde, nemoj da nas plašiš, pa dušo, ništa nije toliko strašno , da se ne može popraviti!!!
I, nema te prepreke koju jedan emotivan, ali i veoma spretan Račić ne može preproditi! 8-)
Samo hrabro! Šta tek da kažu ovi umoreni i malaksali Bikovi, kojima Saturn ne da ''rogove'' da podignu? :(
Rakovima, barem većini, nije uopšte loše! :o :arrow: :arrow:

vrat!!
je jako lose
nesvestica, boli me, i krivi se naopako, pozadi, napred me gusi, ne mogu da disem , da gutam ni da progutam pljuvacku.....
svasta sam probala, jogu itd, itd, kiropraktora fizioterapiju ali mi je sve gore, sad imam bolove svuda, i s takvim vratom ne mogu ni da hodam , imam nesvestice i vrtoglavice i boli....
doktori ne znaju kako da me poprave, poslali su me na fizio i to je to
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top