Svim patriotama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
AcaBg82:
Predlazem da se uvate za rukice po dvoje.
Vodim ih na ekskurziju u Lazu Lazarevic.

Али пре него што извршиш овај твој нови задатак, молим те

одговори ми ШТА ЈЕ СУПРОТНОСТ РЕЧИ: ПАТРИОТА... тј.

шта си ти ако ниси патриота ??? :lol: :lol: :lol:


п.с. ово ме понајвише занима чисто лингвистички......хехехе........
 
eremita:
Али пре него што извршиш овај твој нови задатак, молим те

одговори ми ШТА ЈЕ СУПРОТНОСТ РЕЧИ: ПАТРИОТА... тј.

шта си ти ако ниси патриота ??? :lol: :lol: :lol:


п.с. ово ме понајвише занима чисто лингвистички......хехехе........
na primer..IDIOTA :smile:
 
MarijA`:
Sine zašto mi se čini da si ti malo pobrkao pojmove... aj reci mi šta je to patriota?
p.s. veći si pacijent nego sto sam do sad mislila :lol: :lol: :lol:
Aleksa Santic je za sebe govorio da je PATRIOTA, da je sada ziv, "Laza Lazrevic" mu, koliko videim, ne bi ginuo!
Dobro je dok nije pomenuto Guberevac, zato mu budimo zahvalni i na toj milosti,
 
Алек, овако ти више одговара.......

Ипак....иди САМ
Са тобом ће имати толико научних открића,.....да им патриоте уопште не требају............лако је теби када те природа обдарила..........против природе се не може, само да се посматра....па сретан пут.
 
GLUPO JE PRIČATI O SVEMU ŠTO NE MOŽE DA SE IZMERI
MOŽEMO PRIČATI O VELIČINI SVEGA I SVAČEGA DRUGOG SEM
O LJUBAVI, JEDINSTVU, POŠTOVANJU, MIRU, VERI, PAMETI, POŠTENJU, HRABROSTI, PATRIOTIZMU
 
Све то што си набројао, не може да се мери, али се осети, према томе о осећају није глупо причати, а осећај ипак дође као део мерила...........ма сложио се или не, нема везе, и то је осећај.......
 
opanak:
Све то што си набројао, не може да се мери, али се осети, према томе о осећају није глупо причати, а осећај ипак дође као део мерила...........ма сложио се или не, нема везе, и то је осећај.......

U raznim situacijama preovladjuju odredjeni osećaji i nagoni.
Nestaju jedni nastaju drugi, bez naše volje ali mogu biti izmanipulisani pa se osetimo na trenutak onakvim kakvi, recimo - nismo?
 
Tuzni_patak:
Diskusija o patriotizmu liči na diskusiju o tome šta je normalno......

Ovde su nekoliko puta potencirali da
1) Ne gledaju B92
2) Ne podnose homoseksualce

da bi vremenom ispalo ovako:

1) Dodju sa najnovijim vestima B92 da polemišu
2) Najposećenija tema na LJiS je "čačkanje izvesnog dela tela prstom" što implicira mada ne mora da znači, ali implicira...



Tako da što se treće polemike tiče:
3) Mi smo hrabri - vi ste kukavice?

odgovor ne želim da znam...
 
topmodelsica:
NALAZISH SE KOD PATRIOTA U NASHOJ DRZAVI, SKRATI JEZIK DA TI GA NE BIH JA SKRACIVALA!


Deco, još ne znate ni šta je ljubav a već pričate o stvarima sa kojima se trguje.
Ajde sad, za ručice pa kod teta Gazdarice i teta Blondi na razgovor...
Aca zalutao na politiku, a vas dve potrčale za njim
 
Keve mi, moj drug Kohen je juce predlozio, da se uvede neki minimum , neka vrsta blesimetra, kako se ne bi , ipak ovaj forum srozavao toliko,i svodio na raspravu sa nekim likovima, koji ocigledno imaju problem sa mozgom................

Ja, licno , i mogu da progutam gluposti koje valjaju.......ali, Kohen, on covek dobije napad smeha, i posle ne moze da dodje sebi nekoliko dana.............
 
MarijA`:
Sine zašto mi se čini da si ti malo pobrkao pojmove... aj reci mi šta je to patriota?
p.s. veći si pacijent nego sto sam do sad mislila :lol: :lol: :lol:

Za tebe je, naprimer, patriota, onaj ludak koji je pucao detetu u u sta, pred ocem. a ti si , ovde na forumu , javno svrsavala od sladostrasca, kako je to bas super........ :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top