poruka...

complecated

Početnik
Poruka
2
Zenske, razmisljam da posaljem poruku decku sa kojim sam pre izvesnog vremena provela divne trenutke...ali zbog odredjenih okolnosti nismo uspeli neko vreme da se vidimo i mojom inicijativom je to zavrsilo, ne bas najbolje...(duza prica) Anyway ja trenutno ne zelim da pricam s njim samo da mu posaljem poruku i vidim kako je, ali nekako on je na kraju prema meni ispao malo grub (neki misle sa razlogom neki ne).. Kako bi vi postupile i sta bi mu napisale??
 
complecated:
Zenske, razmisljam da posaljem poruku decku sa kojim sam pre izvesnog vremena provela divne trenutke...ali zbog odredjenih okolnosti nismo uspeli neko vreme da se vidimo i mojom inicijativom je to zavrsilo, ne bas najbolje...(duza prica) Anyway ja trenutno ne zelim da pricam s njim samo da mu posaljem poruku i vidim kako je, ali nekako on je na kraju prema meni ispao malo grub (neki misle sa razlogom neki ne).. Kako bi vi postupile i sta bi mu napisale??
Dodji do njegovog stana ili kuce, i ding dong na vrata, a kad on otvori ti ga pogledash u okice i sve mu kazesh.Skupi hrabrosti.
 
...evo, baš razmišljam da ti pošaljem poruku.Ne znam da li smem? Proveli smo divne trenutke, okončalo se mojom greškom ali i ti si ispao grub prema meni na kraju, znaš!?! Pa, kako si? Šta radiš? Šta ima kod tebe novo?...

Eto, ja bih sve tako!!
 
complecated:
Zenske, razmisljam da posaljem poruku decku sa kojim sam pre izvesnog vremena provela divne trenutke...ali zbog odredjenih okolnosti nismo uspeli neko vreme da se vidimo i mojom inicijativom je to zavrsilo, ne bas najbolje...(duza prica) Anyway ja trenutno ne zelim da pricam s njim samo da mu posaljem poruku i vidim kako je, ali nekako on je na kraju prema meni ispao malo grub (neki misle sa razlogom neki ne).. Kako bi vi postupile i sta bi mu napisale??

...iako je premalo podataka, da se shvati koliko je ''dramaturgije bilo''...a ovako ukukuljeno sve zvuchi da je ipak bilo...pitam se da li ti znash, zashto uopshte zelish da mu poshaljesh poruku ?
Ne pishe da zelish''izmirenje'' ili nastavak...ako mene pitash ja onda nikad ne bi poslala poruku...
jer ne znam da li ce to neko shvatiti na pravi nachin, da samo hocu da se ''umijem'', jer sam neshto krivo odigrala...ili da budem fina pa da vidim ''shta radish, treba li ti andolchic'' ...ili si mozda sretan s nekim, pa me zaboravio, a onda da mi pozli...hehe od srece...shto me zaboraviiii...... (shala)...:smile:
...a ako ipak bojazljivo zelish da mu se priblizish ponovo ''izokola'', jer se bojish reakcije, pa kao ''svejedno mi je'' :roll:...onda ne morash toliko da razmishljash...mislim, mozesh napisati i ''Grok, petunije, hortenzije''ili''sjecanja me nose u nekadashnju maglicu i ja sam tako dobra''...ili ce jedva dochekati, ili ce obrisati ili...ili...ili...
...ali lijepo bi bilo na svako ''ili'' da se razmisli shta bi dalje....chak i ako jedva docheka...
potresati neshto bez razloga, nekad i nije zdravo...
 
Hvala na odgovorima i pokusaju da se razume moj slucaj ... :) definitivno je malo podataka da bi se napravila neka dublja analiza... prvo on i ja se nismo culi nesto manje od godinu dana.. stvari su se desavale tako da kada smo bili u "vezi" (ako se to uopste moglo nazvati vezom), nismo imali mnogo vremena jedno za drugo ( faks u drugom gradu-posao ), ali smo jako zeleli da budemo zajedno (bar smo tako govorili). Svo vreme se taj nas odnos zasnivao na nekom buducem,da se tako izrazim, vremenu ali nista odredjeno sa njegove strane. ja nekako u pocetku nisam bila spremna da pricam i pitam o tome,kasnije mi je smetalo sto neprovodimo bar neko vreme zajedno koje smo provodili na pocetku i posvecivala sam vise paznje sebi i svojim stvarima zivotu , njemu nisam zelela da postavljam pitanja.. On sam nikad nije hteo da prica o problemima i trenutnoj situaciji ...kasnije su se jos neke stvari i grube reci desile sa moje strane iz nepromisljenosti i hira a potom od njega. tu je bio kraj ali ne bi o tome sad vise pisala.. Par puta sam sebi postavila pitanje zasto u meni jos postoji zelja da komuniciram sa njim i zasto me interesuje sta se desava u njegovom zivotu ako ne zelim nista od njega ili samo ne trenutno - nisam sigurna... Njegove reakcije se svakako ne bojim, mislim da bi mi vise pomogla.
Kako je Gljiva napisala mozda i nije zdravo...slazem se da treba razmisliti sta dalje...
inace ja jesam tako dobra... :)
Cekam predloge drage moje :)
 
Da,da,uvek imate vremena za nesto drugo,obecavate momcima kule i gradove,i onda ispadnemo "malo grubi"...A sad kad ste sredile svoje zivote,nemate nista pametnije da radite zovete nas.Poruka za decka: Ne odgovaraj joj na sms.
 
Daltonista:
Da,da,uvek imate vremena za nesto drugo,obecavate momcima kule i gradove,i onda ispadnemo "malo grubi"...A sad kad ste sredile svoje zivote,nemate nista pametnije da radite zovete nas.Poruka za decka: Ne odgovaraj joj na sms.
Joj, sto si ti tako ljuuut?
Pa, i ona je sigurno bila povredjena...
iju,iju..
 
@milimail

Pa vukla me je za nos tako,bicemo zajedno,vidjali se bla bla i onda odjednom se predomislila itd.Ne govori se nekome nesto sto ne mozes da ispostujes,naravno da sam ljut,jer mi se jako svidela i zeleo sam da budem sa njom.
 
Daltonista:
@milimail

Pa vukla me je za nos tako,bicemo zajedno,vidjali se bla bla i onda odjednom se predomislila itd.Ne govori se nekome nesto sto ne mozes da ispostujes,naravno da sam ljut,jer mi se jako svidela i zeleo sam da budem sa njom.

pa, da, razumem, ali oni su ovde bili u nekoj vezi, barem sam ja tako shvatila...
ne vredi da budes kivan, ima mnogo razlicitih ljudi na svetu...
 

Back
Top