Previse i Premalo

mozda ima dobru dusu...
ne znam...mnogi su glumci zbog lepote, a nju nisam nesto preterano gledala u filmovima...
tomb raider je sasvim dobar sa njom - nema zamenu tu

onaj prethodni james bond - je samo lutka...
meni prvo na pamet pala ceca kad sam procitala precenjeni - ona je imala super glas, sad je uzas, a sta je uradila za publicitet... ...........
 
ma 90% tih holivudskih glumaca su djubre. medju njima i dzolika.
od tih poznatih faca jedino dobro znaju posao de niro i nikolson, i naravno nedavno upokojeni brando, a od rezhisera eventualno kameron. ostali su smeshni.
 
kakav bred pit? .... pa on i ostala banda prolaze samo zato shto su lepushkasti i shta ti ja znam.
koji mu je dobar film? prokleti titanik? jer on igrao u tom sra.nju? .... zbog titanika sam se premishljao i da kazhem da je kameron dobar reditelj....
 
Umetnost je ponekad samo uvezbana veshtina, to je samo josh vishe chini bezvrednom.Svi umetnici su foliranti, foliraju se da imaju talenat i nadarenost, a priznaju da je to 90 % rad. Po chemu se onda izdvajaju od radnika u fabrikama?
 
Samo da se ispravim za jednu sitnicu, ipak je ovo ozbiljna tema.Nije umetnost bezvredna nego je vredna isto kao i svaka druga privredna grana, isto kao poljoprivreda, industrija i usluzne delatnosti.Tako da drzava ne treba da ulaze vishe u umetnost a umetnici su stalno nezadovoljni kulturom, uslovima, standardom, treba ih ugushiti josh vishe zato shto samo stvaraju negativnu energiju.A bas treba da ukapiraju da je umetnost zaduzena za lepo.To kakvi su oni to je suprotno od lepog.
 
slazem se
mada to je samo ovako kod nas...mozda kod drugih kome je slicno...
koji bi jos bili potcenjeni?

ja sam jednom gledala emisiju, neki ekonomista, pametan covek...potcenjen po mom misljenju
nije upleten u politiku, nije u nekoj od stranaka, i njegovo misljenje (koje je kazu veoma zdravo i pametno...) ne dolazi do izrazaja...

zapravo svi smo ili potcenjeni ili precenjeni...ili to varira...sve se menja s vremenom...
 
Stalno delimo svet na nas i na druge.I kod drugih je isto tako, umetnici treba da rade rukama, po papiru, po nekom materijalu, da pishu pesme, a ne da se njihova lichnost prikazuje.

Ko je potcenio tog ekonomichara? Ti? A ko tebe pita? Kad je bio na TVu to znachi da ga cene oni koji su ga tu doveli.Njih je vishe a ti si jedna/jedan. Vaznije je shta oni kazu, ako gledamo objektivno, nije potcenjen taj tvoj ekonomichar.
 
topmodelsica:
Umetnost je ponekad samo uvezbana veshtina, to je samo josh vishe chini bezvrednom.Svi umetnici su foliranti, foliraju se da imaju talenat i nadarenost, a priznaju da je to 90 % rad. Po chemu se onda izdvajaju od radnika u fabrikama?

Pa da radnici u fabrikama mogu, bili bi umetnici. Ali oni onda nemaju tih 10% ;)
A i ne mogu svi koji imaju talenat za pevanje, glumu postati estradne licnosti. Ljudi moraju da te zavole :p
 

Back
Top