OPET ZVECKANJE ORUZJEM......

Gazda Milutin:
I onda se krene u kupovinu naoruzanja , ekonomski napredak i povecanje nataliteta u zemlji tako sto se oporezuju ljudi preko 30 godina zivota bez dece ili sa 1-2 dece i taj novac koji se dobije njihovim oporezivanjem daje se roditeljima koji imaju vise od 3 dece . NA taj nacin se stimulisu oni koji prave dosta dece jer oni rade u drzavnom interesu , jer ce sutra ta njihova deca izgradjivati ovu zemlju, braniti je, placati porez.

Tako da ti ako nemas dece imas 2 izbora - ili da dajes deo svojih prihoda za finansiranje tudje dece - ili da ustedis taj novac tako sto ces napraviti jos dece i plus dobiti od drzave pomoc .

Kad se natalitet vrati na zadovoljavajuci nivo i zemlja naoruza onda se ceka adekvatan politicki trenutak u kojem bi Srbi i Srbija imali podrsku neke velike sile ili vise njih da povrate suverenitet nad svojom okupiranom teritorijom . Istovremeno se lobira da Siptari ostanu bez takve podrske.

Borba, borba, borba. Nema povlacenja, nema predaje , nijedna bitka nije izgubljena - ceo zivot je borba.

A izvini mozes da mi kazes koliko je to bracnih parova koji NECE da imaju decu?
Uglavnom ne mogu iz bioloskih ili ekonomskih razloga...
I sta treba ih kazniti zbog toga?Znaci nekog ko nema dovoljno sredstava da bi mogao da ima dete treba da bude kazenjen tako sto ce da placa izdrzavanje tudje dece.
I lsdece sta sa onima koji imaju preko 30 godina a nemaju bracnog partnera?Sta sa njima?Na lomacu?Na giljotinu?
Mislim stvarno rezon je bezobrazan u najmanju ruku...
 
Резон није безобразан него потпуно исправан ! Вама којима је битнија лихварија и згртање капитала од СТИМУЛАНСА ЖИВОТУ, зашто не бисте нашли угодније, комфорније место, рецимо Хаваје или Монако, због таксе ? :evil:
 
Gazda Milutin:
Drzava propise porez na plate u iznosu od 20% . Taj porez se uplacuje u fond za decu . Drzava donese jos jedan zakon po kojem se recimo porodicama sa 3 dece isplacuje po 100 evra mesecno iz fonda, porodicama sa 4 dece po 300 evra mesecno iz fonda a porodicama sa 5toro dece 500 evra mesecno iz fonda.

Na taj nacin drzava nagradjuje one koji rade u njenom interesu. Kao u firmi sto se nagrade najbolji radnici bonusima, 13 platom i slicno tako drzava treba da nagradjuje i najbolje porodice , jer ti koji imaju vise dece rade u interesu drzave .

Da, onda dobijes rast nataliteta u cergama i u KZB-u, tj. gomilu socijalnih slucajeva i nerazvijenih licnosti! Nisu svi za roditelje!
Ono u sta treba ulagati je obrazovanje! Da citiram Pacina "Jedan advokat sa aktn tasnom moze da zaradi vise novca od deset gangstera sa pistoljima"! Srbija ne moze da bude velika sila, ali zato ima dosta pametnih ljudi koje je samo potrebno organizovati! Ne moze svako da se bavi sa svacim, ne moze politikom da se bavi pekar, lekar, apotekar, za to bre postoji skola kao i za sve drugo! Zamislite kad bi se svi tako sa ulice bavili neurohirurgijom, pa na sta bi to licilo! Ako nemas diplomu fakulteta politickih nauka nema sta da trazis u skupstini!
 
pilgrim_kg:
A izvini mozes da mi kazes koliko je to bracnih parova koji NECE da imaju decu?
Uglavnom ne mogu iz bioloskih ili ekonomskih razloga...
I sta treba ih kazniti zbog toga?Znaci nekog ko nema dovoljno sredstava da bi mogao da ima dete treba da bude kazenjen tako sto ce da placa izdrzavanje tudje dece.
I lsdece sta sa onima koji imaju preko 30 godina a nemaju bracnog partnera?Sta sa njima?Na lomacu?Na giljotinu?
Mislim stvarno rezon je bezobrazan u najmanju ruku...

Uglavnom smo se nas dvoje "kačili" do sada, ali sada se moram u potpunosti složiti sa tobom. Tvoj pogled i stav naspram ovih (blago rečeno) diktatorskih i fašističkih razmišljanja je u potpunosti ispravan. Izgleda da je nekome diktatura i dalje osnovni pojam kada su u pitanju prava i slobode čoveka, demokratija...
 
Kohen:
Pa ja ti nesto i ne verujem........

Onaj ko ima decu, ne lupeta, kao ti o ratu za Kosovo , vec gleda kako da tu decu izvede na put , da odrastu , ako moze bez rata...........

A onaj ko voli Kosovo vise od rodjene dece , je maloumnik................

Bas naprotiv onaj ko ima decu i treba da se bori.Sta ce mo sa decom na Kosovu i to su necija deca,po tebi najbolje da ih ostavimo na milost i nemilost Taciju i kompaniji.Krajnje zalosno za sta se ti zalazes. :cry:
 
besniris:
Neverovatno,ti kad nesto lupis a ostanes ziv :D :D :D
Normalno da treba stimulisti radjanje dece da nam se ne bi desilo da za 20 godina budemo u manjini.Ali ti to nerazumes.

stimulisaćeš rađanje dece, tako što ćeš prisiljavati ljude da se razmnožavaju pretnjama novčanim kaznama? čist fašizam. ae, pali, intelektualna gromado.
 
eIvin:
stimulisaćeš rađanje dece, tako što ćeš prisiljavati ljude da se razmnožavaju novčanim kaznama? čist fašizam. šta državu zabole da l' će neko imati dva, pet ili nijedno dete? ae, pali, intelektualna gromado.

Nesreco kakve su te spopale novcane kazne.To mora da si nesto ruzno sanjo. :D :D :D
Vidis kako nemas pojma.Na zapadu u koji se ti kunes :-D :-D :-D Drzava i te kako vodi racuna da porodica ima sto vise dece.U milanu svaka porodica dobija 5000$ za svako novorodjeno dete..
Ipak si ti veliki strucnjak bez pokrica :D :D :D
 
eIvin:
stimulisaćeš rađanje dece, tako što ćeš prisiljavati ljude da se razmnožavaju pretnjama novčanim kaznama? čist fašizam. ae, pali, intelektualna gromado.

Знаш како, макар наведено било и фашизам, којим речима си га ти окарактерисао, бољи је него програм "лаганог распада свега националног", странке вашег прешиједника ! :roll:

P. S. Елвине, изваљен си да се окрећеш како ветар дува и да си члан ДС-а ! (или барем неке сличне опције)
Позз. бато ! ;-)
 
besniris:
Nesreco kakve su te spopale novcane kazne.To mora da si nesto ruzno sanjo.
Vidis kako nemas pojma.Na zapadu u koji se ti kunes Drzava i te kako vodi racuna da porodica ima sto vise dece.U milanu svaka porodica dobija 5000$ za svako novorodjeno dete..
Ipak si ti veliki strucnjak bez pokrica

jesi ti retardiran? ozbiljno? pročitaj šta ste pisali na prethodnim stranama.

i otkud ti da se kunem u zapad? jes' da su mi prihvatljiviji od diktatora, tipa lukašenka, putina, čaveza ili komunističke kine. ali, daleko od toga da je idealan...
 
eIvin:
neki ovde očigledno imaju problem da shvate da ono što je bilo prihvatljivo 1000, 1300, 1900, 1960...više nije prihvatljivo danas, pošto ljudsko društvo uglavnom teži da ide napred, je l' te...

8-) Ко нам то прича о "памфлетизму".... 'ај реци у којој си партији, неће нико да те прозива !


P. S. Кад ти ово досади, може да прође и "ДруГе Тито, љубичице бела !" :wink:
 
eIvin:
jesi ti retardiran? ozbiljno? pročitaj šta ste pisali na prethodnim stranama.

i otkud ti da se kunem u zapad? jes' da su mi prihvatljiviji od diktatora, tipa lukašenka, putina, čaveza ili komunističke kine. ali, daleko od toga da je idealan...

Ja neznam kako da ti pomognem :D :D :D
Ti znas da su ovi veliki ljudi diktatori,da nije smesno bilo bi zalosno. :(
 
Kohen:
Oružana odbrana Kosova kao opcija"


28. jul 2006. | 12:26 -> 12:57 | Izvor: B92, Beta

Beograd -- Tomislav Nikolić izjavio da oružana odbrana Kosova treba da bude krajnje rešenje u slučaju proglašenja nezavisnosti Kosova.

'Branili smo Kosovo i od jačih'

"Već smo oružano branili Kosovo od mnogo većeg neprijatelja", rekao je zamenik predsednika Srpske radikalne stranke u intervjuu Radio-televiziji Srbije. On je naglasio da je oružana odbrana poslednja opcija i da diplomatijom treba ići do samog kraja.


Kakva su vasa misljenja o ponovnim ratnim poklicima SRSa , koji su do sada toliko puta kostali Srbiju i ljudskih zivota, i razvaljene ekonomije, i svega ostalog..........

Spremate li se, polako ??
Glancate li cizme, duvate li prasinu sa uniformi??.........glancate li kasikare , donete kao suvenir, iz nekog od oslobodilackih ratova????

Dakle, u ne daj Bože, slučaju nezavisnosti Kosmeta (Toma zaboravio Metohiju), Toma bi napao suverenu državu, na kojoj su strane trupe i time bi započeo rat. Dakle, on ne bi branio, već bi napao! Toliko o međ. pravu...

Ako ode Kosmet (a ja se nadam da neće), vratićemo ga kad tad. Ne mora to odma' ko što bhi neki napaljeni. Za jedno 10, 20 god. Čekaćemo, vremena se menjaju...
 
@Елвин

Е, не узимам те више за озбиљно, јер више не подсећаш на оног лика који се раније јављао преко истог налога, што и други примећују.... зато одшетај !

P. S. Или си дувао нешто оштро, па ти се изменио ликворни супстрат ! :o
 
Pitam o brojčanom stanju Albanaca u Beogradu, jer me je pre godinu dana šokirao podatak (nadam se netačan !) koji je izneo S. Milošević u Hagu o velikom broju Albanaca u Beogradu. Mislim da je pomenuo cifru od 200.000. Ali, ne verujem da ih ima ni 5.000, pa sam zato pitao Lorda ima li kakav relevantan podatak.
 
Zarathustra:
@Елвин

Е, не узимам те више за озбиљно, јер више не подсећаш на оног лика који се раније јављао преко истог налога, што и други примећују.... зато одшетај !

P. S. Или си дувао нешто оштро, па ти се изменио ликворни супстрат ! :o

Ko uzima Elvina jos zdravo za gotovo :D :D :D
 

Back
Top