GOVNJIVA MOTKA....

Psihologue:
Pišemo o prošlim partnerima koji su nas zeznuli ili nas duboko povredili..
Ovde da iskalimo bes nad njima..
Govnjiva motka zato što smo sigurno bili ok prema njima a oni nas
ispovređivali da to ne može tako lako da se zaboravi..

Znači pišite i tucite GOVNJIVOM MOTKOM..
kad bi me jos drzao bes i bol zbog povredjivanja stvarno bih neke tako dobro istukla tom motkom da bi me upamtili...medjutim hvala Bogu sve vreme leci pa tako i ta povredjivanja blede a ti sto su nam to cinili nalete na "nagaznu minu" kad tad pa se mozda i sete zasto im se to i to desilo...ja bih samo napisala nesto sto mi rece neko negde kad sam bila povredjena: " ako me jednom prevaris sram te bilo, ako me dvaput prevaris sram te bilo, a ako me i treci put prevaris, sram me bilo!.."
 
topmodelsica:
Uh Psihologue pa nije to govnjiva motka nego se kaze "usro si motku" kad neko iz chista mira sam sebi pokvari neshto dobro i lepo zbog svoje gluposti.A taj koji mu kaze "usro si motku" njemu se yebe shta ovaj radi nego ga samo gleda i to mu kaze.

Ne bih rekao da je Govnjiva motka isto što i usro motku...
 
ma, cuti, nisam ni ja bolji...samo kenjam nesto..kao ja..ma mogla bi da me voza danima, sve bih joj verovao...i kad bi mi na kraju rekla: "pa bila sam, kako me nisi video?", ja bih slegao ramenima:"ebi ga, ne znam de sam gledo.."
 
ne znam sta su drugi rekli, nesto ovog puta nisam raspolozena za citanje (na odmoru sam i citam samo novine...), no, ja bih rekla ovako: postoje dve vrste bivsih
*bivsi koji mi nisu potrajali vise od nekoliko nedelja/meseci..s' njima se nisam bas nesto skontala, te posto mi nisu potrajali, racunam da mi nisu bas previse ni znacili, sto je verovatno bilo obostrano pa tu o nekom povredjivanju ne moze biti reci...
*bivsi koji mi je trajao nekoliko godina (ali smo se na kraju ipak rastali jer u susutini nismo bili jedno za drugo)..e, pa on mi je mnogo znacio, i danas bi za njega stavila ruku u vatru, ali susutina svega je bila u tome da ne bih mogla provesti zivot kraj njega..i onda kad sam patila, i plakala u sustini sam znala da stvari tako stoje..mogu reci da sam mu zahvalna sto me je resio muka i zbrisao. ja nisam imla snage da to ucinim, a nasa veza je pocela da se pretvara u nesto prilicno ruzno..danas mu zelim sve najbolje, nikako govnjivu motku...mislim da je govmjiva motka kojom bi nekog obradio vise stvar sujete nego prave patnje. Boze al' sam se rapisala, ma nek' ide zivot, mozda neko i procita :)
 
Psihologue:
Pišemo o prošlim partnerima koji su nas zeznuli ili nas duboko povredili..
Ovde da iskalimo bes nad njima..
Govnjiva motka zato što smo sigurno bili ok prema njima a oni nas
ispovređivali da to ne može tako lako da se zaboravi..

Znači pišite i tucite GOVNJIVOM MOTKOM..


A cemu to? Ako si ikad doziveo makar i jedan trenutak srece sa tom osobom ovim bi samo pljuvao po tome i po sebi.
 
:roll: Ja u glavi imama neki magacin u koji pohranim sve bolno i ruzno sto se desilo, i zaista vrlo brzo takve stvari zaboravim... Pitam se samo sta ce se desiti jednog dana kad se magacin prepuni, pa sva sranja izadju na svetlost dana i podsete me na...
 
Koliko ljudi potiskuju pa to je strašno. I to čak i ovde gde se i ne poznajemo. Meni je tema odlična:

Bili smo u srednjoj. On se meni sviđao, ja njemu nisam. On me palio, ostali se smejali iza mojih leđa. I tako sam ja shvatila da sam glupa.Ružna priča, posebno ako ste u mojoj ulozi.Ja bih njega pre motornom testerom nego motkom. :twisted:

Eto, moj mali doprinos.
 
Liblet:
Koliko ljudi potiskuju pa to je strašno. I to čak i ovde gde se i ne poznajemo. Meni je tema odlična:

Bili smo u srednjoj. On se meni sviđao, ja njemu nisam. On me palio, ostali se smejali iza mojih leđa. I tako sam ja shvatila da sam glupa.Ružna priča, posebno ako ste u mojoj ulozi.Ja bih njega pre motornom testerom nego motkom. :twisted:

Eto, moj mali doprinos.

Doprinos ti je veliki koliko drugi to potiskuju..
 
Psihologue:
Pišemo o prošlim partnerima koji su nas zeznuli ili nas duboko povredili..
Ovde da iskalimo bes nad njima..
Govnjiva motka zato što smo sigurno bili ok prema njima a oni nas
ispovređivali da to ne može tako lako da se zaboravi..

Znači pišite i tucite GOVNJIVOM MOTKOM..

Oni koji su je ukakili sad je grizu. Dugo su kakili a sad su i zagrizli ja sad gledam i uzivam.Znate li shta to znachi zagristi u neshto? To znachi upustiti se u neshto. Niti sam je ja ukakila niti sam je zagrizla.
 

Back
Top