Oprostiti prevaru koja traje i dalje?

jovacova

Početnik
Poruka
24
Sasvim slucajno sam saznao da me je moja supruga za vreme boravka na moru prevarila sa jednim crnogorcem. Od tada sam izbezumljen, pratim deo njihove sms prepiske i ucestalost razgovora. Vec smo 12 g u braku i bilo je strasno losih trenutaka (naravno i lepih), koje smo prebrodili uglavnom zahvaljujuci mojoj toleranciji i zelji za nastavkom zajednickog zivota.

Ja sam velikim delom uzrok trenutnog problema (prevare) jer nisam mnogo ucestvovao u zajednickom zivotu u poslednje vreme (na svaki nacin), i poprilicno sam se zapostavio (postao sam sam sebi tezak i cak ni higijenu nisam upraznjavao kako treba). Krivo mi je zbog toga, ali svemu tome je pored moje lenjosti (gora je nego bolest, nemojte joj se prepustiti) doprinelo i mnogo povreda nanetih mi sa njene strane (uglavnom verbalnih, pa cak i pokusaja fizickog napada, mada ne tako skorijeg datuma).

Posle duzeg vremena, prvi trenutak da mi je stalo do zene sa kojom delim zivot ovih godina je bio kada sam saznao za prevaru i kada mi je zaigrao svaki atom tela, ne mrznjom i prezirom, vec osecajem svoje krivice i zeljom da je to nesto sto nikada nece izazvati nas rastanak. Mada, pojavljivali su se delici mrznje zbog povredjenosti i padalo mi je na pamet i da sve prekinem i da je zamolim da ode.

Sada spijuniram (mada mrzim samog sebe zbog toga), i cekam sa nestrpljenjem trenutak kada ce ona tu vezu prekinuti i biti samo moja. Nisam joj nista rekao jer mislim, mogu i da tvrdim, da cu moci sa tim bolom da se izborim, a da ce ona moci da bude moja i da nastavimo normalno da zivimo samo ako ona ne zna za ovo moje saznanje o prevari.

Inace zadnjih dana, od kako sam saznao za prevaru, primecujem kod nje povecanu zainteresovanost za seks sa mnom i za mene i jedini mi je sada cilj da saznam da li je to zato sto me stvarno voli, ili je samo gluma da zavara coveka (mene) koga mrzi ili prezire, ali zbog nekih razloga nece da prekine brak.

Kako nastaviti zivot u ovakvom trenutku (ne mislim o samoubistvu i takvim glupostima)?

MOLBA: Ova prica je i ovako predugacka i mogla bi da bude i duza, da bi se sve vazno navelo, ali nadam se da ce se neko voljan da ovo procita i da mi pomogne, bar recima utehe, ili nekim savetom.
 
sredi se prvo.hladna glava.vrati se u normalu.
poradi na sebi-izgled, linija, stil, raspolozenje.z\nam da to mora biti gluma, ali je sada bitno da povratis samopouzdanje,
bavi se fizickim aktivnostima-trci, teretana, bicikl....men sana in corpore sano
vrati sebe u onu poziciju, u kojoj si bio kada se ona u tebe zaljubila.

kada svoj duh dovedes u normalu i povratis samopouzdanje, onda ces drugacije razmisljati i to ce ti pomoci da doneses pravilniju odluku.
tada ces uociti i promenu njenog raspolozenja prema tebi.
i tada tek odlucuj sta da radis.do tada, prikupljaj podatke, pravi se tosa i procenjuj situaciju.
u zavisnosti od njenog raspolozenja i ponasanja prema tada, odluci dali da se boris za njenu ljubav ili ne.Ako je ona imala obicaj da te ponizava i povredjuje, znaci da je presla psiholoski prag postovanja prema tebi i , po mom misljenju, stvari mogu biti samo gore od toga.
a kada se odlucis na akciju, ona mora biti mujevita i nemilosrdna, u bilo kom pravcu da je usmerena-otici, oterati je ili se boriti za njenu naklonost.
ali moras biti svestan da, i ako se odlucis da se boris za nju, uvek ce te peci njena prevara.
za svaki slucaj, prikupi dokaze i beleske o njenoj prevari, ako se ona odluci da bude ta koja je nemilosrdna.
 
jovacova:
Posle duzeg vremena, prvi trenutak da mi je stalo do zene sa kojom delim zivot ovih godina je bio kada sam saznao za prevaru i kada mi je zaigrao svaki atom tela, ne mrznjom i prezirom, vec osecajem svoje krivice i zeljom da je to nesto sto nikada nece izazvati nas rastanak.
...
Inace zadnjih dana, od kako sam saznao za prevaru, primecujem kod nje povecanu zainteresovanost za seks sa mnom i za mene i jedini mi je sada cilj da saznam da li je to zato sto me stvarno voli, ili je samo gluma da zavara coveka (mene) koga mrzi ili prezire, ali zbog nekih razloga nece da prekine brak.
...
Čitaj ovo ciklama. Prvo si ti promenio svoje unutrašnje stanje, a verovatno i svoje ponašanje prema njoj, pa se ona promenila prema tebi - na bolje. Postala je zainteresovana.

Imam samo jednu ideju - SREDI SEBE I SAVLADAJ TU LENJOST. Za to će ti trebati vreme, a nakon toga će stvari već drugačije da ti izgledaju...
 
jovacova:
Ja sam velikim delom uzrok trenutnog problema (prevare) jer nisam mnogo ucestvovao u zajednickom zivotu u poslednje vreme (na svaki nacin), i poprilicno sam se zapostavio (postao sam sam sebi tezak i cak ni higijenu nisam upraznjavao kako treba). Krivo mi je zbog toga, ali svemu tome je pored moje lenjosti (gora je nego bolest, nemojte joj se prepustiti) doprinelo i mnogo povreda nanetih mi sa njene strane (uglavnom verbalnih, pa cak i pokusaja fizickog napada, mada ne tako skorijeg datuma).
Koje su to verbalne povrede koje ti je ona nanela, pa da se ti ponasas tako, tj da je zapostavljas, ne odrzavas licnu higijenu i budes lenj? :confused:
 
Ocigledno je da si vec odlucio da joj oprostis i da razvod nije u opciji. E pa ako je tako, onda se potrudi da spasis brak do kog ti je ocigledno stalo.
Poslusaj ljude: sredi se (fizicki i psihicki), i baci se u akciju. Romanticne vecere, sitni pokloni, cvece, posveti joj paznju, sipaj joj casu vina i pitaj je kako joj je bilo na poslu, izmasiraj joj ledja, prosetajte u prirodi...
Ona te vise ne vara jer je on daleko, da li bi to cinila da joj je dostupan, ne vredi misliti. Pokusaj da joj okupiras vreme da ne bi mislila na njega.
A da li joj reci da znas??? Nemam pojma, ako zelis da iscupas stvar mozda je bolje precutati da bi izbegao svadju i medjusobna optuzivanja. U takvim svadjama obicno puca tikva i nema povratka.
Bez uvrede ali ne bih volela da sam na tvom mestu......
 
moram da se umešam.
kako si mislio da te voli, ceni i poštuje žena kojoj smrdiš?
kako si mislio da joj budeš lep, neočešljan i zapušten?
kako si mislio da te ne prevari?
kako yebote?
pa prvo i osnovno je briga o sebi, iz koje dolazi sve ostalo.
kažeš da te je vređala i nasrtala?
pa ja je razumem..odlepila je živeći sa tvorom.
izvini malo sam pobesnela,ali to i jeste problem od kojeg je sve počelo.
sigurno si bio i depresivan i nervozan...a ne amo lenj.
to se u mom selu zove depresija, stanje nemara.
a sigurna sam da nam i nisi baš sve napisao...m?
mislim da je za tebe najbolje rešenje da odeš kod doktora i porazgovaraš sa njim.
malo mi je uvrnuta cela priča kako ti je interesantna sada kada "nije samo tvoja"
ti si od onih što kosku ne glođu,a ne daju je drugome....
 
ja verujem da i vasa supruga dosta razmislja o tome sta joj se desava i najverovatnije da nije tek tako olako usla u celu avanturu a da prethodno nije lomila glavu oko sijaset stvari.
sigurno i nju muci osecaj krivice zbog toga sto se desava, a jos sigurnije je da ona sada vaga i preispituje SVE. zato mislim da bi trebalo da se potrudite oko nje i ona ce naposletku prekinuti taj odnos i potpuno se vratiti vama, i emotivno i fizicki. to jest to njeno razmisljanje i ta rastrzanost ce prevagnuti u vasu korist.
nije bitan taj jedan lik, on je sigurno vise kao neko ko je bio na pravom mestu u pravo vreme i rekao neke prave reci.
od sad povedite vise racuna o sebi, pre svega, jer ako zene mogu da cesto idu kod frizera, farbaju se, depiliraju se, idu kod kozmeticara, kupuju seksi donji ves, lepe krpice da bi vama izgledale privlacno, kakav je to nacin da se vi zapustite do te mere da ne vodite racuna ni o licnoj higijeni? svasta.
i da, probajte da od sad zajedno idete na odmor.
 
Bilo je gresaka sa obe strane. Sada zaista nicemu ne sluzi da optuzujes sebe ili nju za ono sto je bilo. Brak koji traje 12 godina ne traje slucajno. Sigurno je tu bilo i mnogo stvari koje vas vezuju.

Nije jos sve izgubljeno, ako si joj vec oprostio. Potrudi se da budes onakav u kakvog se nekada zaljubila - prijatan, nasmejan, mirisljav, sarmantan. Pokreni se, pozovi je da negde izadjete

Ako vec hoces da predjes preko svega onda ne pominji da znas za prevaru, jer ova akcija "pocnimo ljubav iz pocetka" deluje jadno ako izgleda kao krpljenje necega sto je bilo. Ocigledno da ni ona ne planira razvod.

Mislim da je svakom coveku najteze kada ga partner ne primecuje ili komunicira onako usput. Izadjite negde gde je moguc razgovor ( da nije neka buka ili da nije neka predstava gde je paznja usmerena na nesto drugo), razgovarajte opusteno o bilo cemu (samo ne o... ) pogled u oci, ruka u ruci, ti u svom maksimalnom izdanju i prati sta se desava. Budi fin i prijatan ali nemoj da izgleda kao da se iskupljujes za nesto. Opusteno, bez dramaticnih izliva ljubavi i poklona ... Treba da se zapita sta se sa tobom desava, sta te je pokrenulo, da malo razmislja o tebi...

To tvoje maksimalno izdanje treba da ti predje u naviku, to ce ti podici samopouzdanje, a njoj ce ponovo imponovati sto te ima.

Srecno! :P

Ako imate decu, posveti im se malo vise - bice zadovoljstvo i za njih i za tebe.
 
pajamaca:
moram da se umešam.
kako si mislio da te voli, ceni i poštuje žena kojoj smrdiš?
kako si mislio da joj budeš lep, neočešljan i zapušten?
kako si mislio da te ne prevari?
kako yebote?
pa prvo i osnovno je briga o sebi, iz koje dolazi sve ostalo.
kažeš da te je vređala i nasrtala?
pa ja je razumem..odlepila je živeći sa tvorom.
izvini malo sam pobesnela,ali to i jeste problem od kojeg je sve počelo.
sigurno si bio i depresivan i nervozan...a ne amo lenj.
to se u mom selu zove depresija, stanje nemara.
a sigurna sam da nam i nisi baš sve napisao...m?
mislim da je za tebe najbolje rešenje da odeš kod doktora i porazgovaraš sa njim.
malo mi je uvrnuta cela priča kako ti je interesantna sada kada "nije samo tvoja"
ti si od onih što kosku ne glođu,a ne daju je drugome....


Prva stvar koju moram da napisem je da takav kakvog sam sebe opisao nisam bio oduvek, dugo sam licio na normalnog ljudskog stvora. Pokusavao sam da osobi do koje mi je stalo olaksam zivot, prvenstveno od tereta koje je same sebi nametnula. Inace je vrlo temperamentna i ostra na jeziku (to bi neki drugacije nazvali, mnogo grubljim izrazima), sto je najgore prema svojim najblizima. Cak je to karakteristicno za celu njenu porodicu, sa kojom sam u inace vrlo dobrim odnosima. Ne zalim se na to, sam sam izabrao, zeleci njoj a i sebi sve najbolje. Medjutim, nisam uspevao, od prvih 2 godine zajednickog zivota sa mojim roditeljima, pa i dalje, kada smo ziveli privatno. Sada inace imamo svoj stan, i relativno dobra primanja (za razliku od ranijih perioda), tako da ekonomski momenat ne utice na neslaganja.

O povredama (verbalnim) necu mnogo pisati jer onim izrazom "ostar jezik" sam coveku sa dovoljno poznavanja srpskog jezika dosta rekao.

Gledajuci u nazad, jedne stvari mi je zao, nisam dovoljno insistirao na obracanju strucnim ljudima za pomoc kada su napadi histerije dostizali vrhunac, posto su se smenjivali sa periodima kajanja i "potpunog shvatanja". Neko ce me prekoreti da ovim govorim da mi je gospodja psihicki obolela. Kakva je takva je, ja sam vezan za nju necim sto bi neki nazvali ljubav, ne onom zaljubljenoscu koja odlikuje tinejdzere. Sada se ti periodi ne ispoljavaju u tom intenzitetu i skoro da ih i nema, ali ja uvek na oprezu drzim distancu (oprez nije prava rec, a ne znam koja je) i eto me u cauri koju sam vam opisao.

O svom stanju bih sve drugo pre rekao nego da sam bio nervozan i depresivan, uvek sam delovao umirujuce i sa paznjom kada nam je bilo najgore, sto je izgleda izazivalo nezeljeni kontra-efekat, reagujuci relativno agresivno, bez fizickog nasilja, samo u ekstremnim situacijama.

I jos jedno, o svom interesovanju za nju "kada nije samo moja": Njen zagrljaj i tople reci su mi uvek prijali, cak i bez seksualnog cina, uzivao sam u njima, pogotovo kada sam joj udovoljavao bas kako je ona zelela, i to sam skoro uvek otvoreno priznavao. Jedino sto stvarno nisam cesto insistirao na seksu, pogotovo u zadnje vreme, sto je moj uobicajeni nacin ponasanja oduvek i u svemu (koliko se secam, nikad nisam vrsio pritisak na bilo koga da bih udovoljio bilo kojoj mojoj zelji pa uglavnom i toj). A taj topli zagrjaj i sve ostalo mi je pre dve veceri bio tako drag da sam cak i zaboravio na cin neverstva, posle par prethodnih neuspeha. Jos vece zadovoljstvo mi bilo je sto sam po njenom izrazu lica na kraju nasih izliva neznosti i strasti video do sada nevidjen stepen opustanja i zadovoljstva. Kada bi to bilo tako uvek!!!

Ali, pozivi i poruke se nastavljaju, a ona ne govori nista i na recima me dize u zvezde, skrivajuci istinu o svojim izrazima ljubavi drugom coveku.

Cutacu o tome jos, jer znam da krpljenje nakon suocavanja ne bi uspelo. A ja sebe vidim kao coveka koji ce o tome vecno cutati i od sada pa na dalje biti drugaciji, nadam se dobar svojoj sudjenoj.

Nasu cerku nisam pominjao, ali mislim da mi s obzirom da nije bas tako mala i da oseca ona ne zamera sve ovo (ja sam u njenom uzrastu bio mnogo naivniji i totalna neznalica za svet oko sebe), jer gaji cini mi se specificno poverenje prema meni i naklonost prema mom strpljenju u medjusobnom ophodjenju. I mislim da voli oba svoja roditelja punim srcem (naravno svakog na svoj nacin). Ona je zadnja koja treba da trpi zbog svega ovoga.

Hvala svima koji su mi posvetili deo svojih razmisljanja i izrazili ih pismeno, posebno onima koji mi upucuju kritike (Covek je najcesce najmanje svestan svojih mana i losih postupaka, i cesto ih shvati kada je to vec kasno).
 
Minut posle Enter mi je poslala poruku: Hvala sto si mi suprug voli te tvoja zenica.

Sta misliti kada te neka ovakva izjava navede na plac.

Jutros je pre posla primetila moj novi screen saver "Ala je lep ovaj svet" i pitala me sta to znaci, a ja sam joj rekao da je nas svet stvarno lep, narocito ponekad i lepo je pogledao sa iskrenom neznoscu. A krila je i premestala mobilni na kome je pisalo "New message"...
 
jovo...
a da ti nisi malo digo frku bezveze?
možda i nije bila sa drugim?
jesi li siguran u to?
deluješ normalno,
pribrano i ne kapiram šte se to tebi dogodilo da tako zalutaš u svoj mikro svet?
kažeš da ume da bude agresivna? pardon,oštra na jeziku:lol:
to je za lečenje.
ozbiljno
takvi ljudi su dobri manipulanti(rečenica koju ti šalje na sms)
i mogu sve da učine da bude po njihovom, a ako nije...
obrali ste bostan!
mada, iskreno.. osoba koja sebe dovede u stanje u kakvom se nalaziš...
mislim da ti je potrebna jedna terapija, mali razgovor sa stručnim licem,
to nije sramota, to je lek!
na kraju krajeva, neko ti pomogne da sagledaš problem iz drugo ugla,koji ti ne vidiš...
jbg imamo oči samo na licu...
joco, a koliko imate godina?
jel radite?
 
Hahahahhaha...jbte, ova priča nije ni za povraćanje :lol:
Ja, čovi joci, ništa ne verujem, stereotip sa Crnogorcem na moru, "pratio sam joj sms poruke", kulminacija sa "pink život je lep" na desktopu i "voli te tvoja ženica" ....ništa ne verujem, osim da smrdi...jadni li ste vi ljudi, poneki...odvratno
 
HeBePoBaTaH_:
Hahahahhaha...jbte, ova priča nije ni za povraćanje :lol:
Ja, čovi joci, ništa ne verujem, stereotip sa Crnogorcem na moru, "pratio sam joj sms poruke", kulminacija sa "pink život je lep" na desktopu i "voli te tvoja ženica" ....ništa neverujem, osim da smrdi...jadni li ste vi ljudi, poneki...odvratno

Ko je jadan? Zasto? Zasto mu ne bi poverovao? Mislis da je temu pokrenuo da bi se zabavio? Mislis da je izmislio suparnika? A zasto bi? Ne verujes u pomirenja?

Otkud ovolika oholost?!
Zar to sto mi mozda nemamo takav problem znaci da smo superiorni u odnosu na one koji ga imaju? Puno si lepog napisao o svojoj devojci i bilo je pravo zadovoljstvo to procitati. Ipak, nisu svi te srece.

Covek je iskreno priznao svoje greske, podelio sa nama svoje iskustvo, pozeleo da cuje razlicita misljenja, a sta je tu odvratno?

Voli svoju zenu, boji se da je ne izgubi, nada se i dobio je poruku koja mu je dala nadu. Njihova cerka je dodatni razlog da se potrude. Ja mu bas verujem i iskreno mi je drago sto je stvar krenula na bolje.
 
pajamaca:
jovo...
a da ti nisi malo digo frku bezveze?
možda i nije bila sa drugim?
jesi li siguran u to?
deluješ normalno,
pribrano i ne kapiram šte se to tebi dogodilo da tako zalutaš u svoj mikro svet?
kažeš da ume da bude agresivna? pardon,oštra na jeziku:lol:
to je za lečenje.
ozbiljno
takvi ljudi su dobri manipulanti(rečenica koju ti šalje na sms)
i mogu sve da učine da bude po njihovom, a ako nije...
obrali ste bostan!
mada, iskreno.. osoba koja sebe dovede u stanje u kakvom se nalaziš...
mislim da ti je potrebna jedna terapija, mali razgovor sa stručnim licem,
to nije sramota, to je lek!
na kraju krajeva, neko ti pomogne da sagledaš problem iz drugo ugla,koji ti ne vidiš...
jbg imamo oči samo na licu...
joco, a koliko imate godina?
jel radite?

Vrzmaju mi se ove misli o manipulisanju i dr., i to ne od sada kada si je ti pomenuo, vec odavno, jos od onih perioda smenjivanja histerije i razumevanja i neznosti. A za moju sigurnosti da je prevare bilo cini mi se da je bilo dovoljno u porukama upucenim tom coveku (zelim te, organizuj se za neki vikend itd.) i drugima (kumi "opet sam bila sa onim crnogorcem" - znacenje ovih reci nisam razumeo: da li je on u medjuvremenu bio u nasem gradu i da su se sreli, ili da je sa njim bila i prethodne godine (vec sesti put ide na isto mesto na letovanje sa nasom cerkom (gde li je samo ona bila u vreme njihovih sastanaka)).

Ja inace letovanje na moru nesto i ne volim zbog samih uslova (ne podnosim vrucinu, duga teska putovanja i prestalo je da me vuce kupanje i izlezavanje na suncu) a delom i zbog toga sto mi je do sada zadnje zajednicko letovanje u stilu "paradajz turizma", jer za bolje tada nismo imali, bilo poprilicno obelezeno nasim nesuglasicama, u vreme nase tadasnje bracne krize).

Interesantno da mu je poslala i jednu poruku koja otprilike glasi ovako: Izvini, nisam mogla da ti se javim, imala sam frku, inspekcija u radnji. Mozete misliti da sam ja bio ta inspekcija. Da li tom coveku kome kaze da ga voli, ne moze da napise rec "muz", i zasto?

Da li se to ona mene stidi!? Ili sta!?
 
@Gurmanci

Tu su stereotipi u priči: letnja avantura, (ko zna koliko to traje), nisam obraćao pažnju na svoj brak, zapostavljao sam, tako, i svoju ličnu higijenu, zatim ono što sam naveo : pink desktop kao vrhunac patetike i "srećna sam što sam tvoja ŽENICA, a potom, sledi aristotelovski obrt: ona insistira sada da vodi ljubav sa mnom..Koja budala u to može da poveruje? (ja sam dakle dobar ljubavnik, nije to razlog prevare)

Čova Jova je ili prenickovani korisnik Foruma, ili neko ko ovakve priče smišlja usled nedostatka pažnje, koja očigledno odsustvuje. u RL. U svakom slučaju, radi se o čoveku sa ozbiljnim psihičkim problemima.

Dalje..navedi mi bilo koji slučaj prevare u kojoj je muškarac koji je 12 godina u braku pominje samoubistvo kao rešenje??? I još nešto, ovde se dete pominje samo u jednoj šturoj konstataciji "dete nije malo"...
Priča ne drži vodu, a ja i dalje stojim na stanovištu da bolesni i malograđanština idu ruku pod ruku.

Toliko..ne pada mi na pamet da dalje čitam priložene bljuvotine lokalnog psihopate.
Ono što on očekuje je da mu se javi "prevarena" žena, a takvih ovde u izobilju.
Osim toga, ponekad razmislite da ova transparentna kuknjava ima ponekad i svoj cillj.
Naročito na netu...
 
Nemam nameru da poricem moj nickname nema veze sa mojim pravim imenom, pa taj slucaj je i sa mnogim drugim putnicima po internet prostoru, i to mislim da je nebitno, a drugi nick koji koristim je suvise eksplicitan, tako da bi ugrozio svoju privatnost na neki mozda i nesluceni nacin, jer bih njime dao dovoljno podataka da neko ko ne bi trebao otkrije moj identitet. Znaci, izmisljanje situacije zbog nekog skretanja paznje na sebe, pecanje neke usamljene duse, i dr. nije mi bila na pameti. Ja sam samo pokusao da sebi nadjem pomoc u razmisljanju o mojim problemima i o njihovom resavanju. A kao vrlo samokriticki nastrojen covek, sklon i javnoj kritici svojih mana, pa i uz dozu humora, vidim sebe kao coveka neodlucnog u skoro svim zivotnim situacijama, pogotovo kada su i moguce posledice po zivot drugih osoba, narocito meni bliskih. Mada sam sa godinama poceo polako da sticem vecu dozu samopouzdanja, narocito na poslu (tamo sam obican radnik koji se trudi da posao bude obavljen na najbolji moguci nacin, i ne stedim se) i da cesce donosim odluke bez mnogo premisljanja.

Inace moj nickname u meni izaziva blagi osmeh uz secanje na detinjstvo i jednu pesmu Jove Jovanovica Zmaja, uz prisecanje na ilustraciju te pesme: "Jedio se mali Jova, sto je tako mali...

Sto se seksualne virtuznosti tice, ne mislim da je posedujem, cak naprotiv, ne krijem da sam obican muskarac koji moze i da omane, i ne spadam sigurno u "balkanske maco tipove", niti sam to ikada pokusavao. Pa ljudi, zar ne bi bilo previse lako i dosadno u zivotu i sportu kada bi sve bilo savrseno. I kada sam omanuo u seksu posle za mene bolnog saznanja, nasao sam u sebi snagu i nasmejao se samom sebi i rekao mojoj sudjenoj reci Bore Corbe: "Dok imam prst, ne mora da mi bud cvrst."

Moja je mastanja, na cijem ostvarenju nisam nikada insistirao, posle ovog letovanja gospodja presrela, zatrazivsi nesto sto do sada nije bio deo naseg seksualnog zivota (meni je to bio prvi znak uzbune, mada ne suvise jak, jer mislim da ljudi u danasnjem svetu mogu da dodju do svakavih ideja na razne nacine, i da imaju hrabrosti i zelje da ih sprovedu). Ja sam joj u tome izasao u susret i naravno uzivao, trudeci se da isto priustim i njoj.

Lokalni psihopata, samoubistvo. Kakve krupne reci, jednu sam cak i ja upotrebio. Hteo sam samo da kazem da sam covek koji je za resenja bez nasilja i bez ideje samoubistva i sl. kao ekstremnog resavanja ili eskiviranja stvarnosti, s`obzirom da su na sve strane prisutni primeri takvih desavanja opisanih u dnevnim novinama.

A nasu kci sam ovde pomenuo kao mogucu zrtvu neprirodne atmosfere koja moze da nastane u nasoj kuci ako se ovakva situacija nastavi, a sto bih kao ishod, naravno, izbegao po svaku cenu. Nasi postupci mogu da naskode nama samima, ali, nemojmo da naskode i nasim najmilijim, za takve posledice nema nikakvog opravdanja.I cini mi se da sam objasnio moj (po mom skromnom misljenju ) normalan ocinski odnos. Jedino sam mozda propustio da napisem da je od samog rodjenja nasa draga cerkica bila u centru paznje moje gospodje, mozda cak i previse, sto oslikava cinjenica da do dana danasnjeg cera ponekad spava u istom krevetu sa mamom, u kome naravno uglavnom nije mesto i ocu u takvoj situaciji, i da je moja gospodja vrlo autoritativna prema njoj, cak i preterano, cini mi se, (odnos je slican onom vruce-hladno sa mnom).

Na stranu sve ovo, zivot tece svojom unapred datom brzinom ma sta mi radili sa njim.

Ispunimo ga najbolje sto mozemo da ne bismo ziveli uzalud, budimo jedni drugima ljudi, a ne vukovi.
 
Што се тиче њене преваре, не знам да ли је боље да ћутиш или да јој кажеш да знаш....

А како си уопште сазнао за превару? Претурао јој по телефону тек тако? Ја бих се страшно увредила да ми неко, било ко, дира мобилни телефон и чита поруке, То је ипак лична ствар!

С друге стране, донекле могу да разумем и твоју жену....после 12 година брака и мужа који, како кажеш, није био нарочито заинтересован за секс, њој је сигурно била потребна потврда да је још лепа и привлачна...ништа необично. Та превара уопште не мора да значи да те више не жели и не воли....
 
I dalje ne mislim da grešim , posebno nakon poslednjeg posta Čika Jove, odnosno Grujice Nejakog. Plemenito mučenoštvo nisam pročito u redovima od tri šlajfne.
O, sad je "ženica" i vapaj za povratkom ljube zamenjen terminom "moja gospođa"...
Definiši "ljigavštinu". Ovo je moja TG vi, naravno, možete da imate svoju..
 
НЕВЕРОВАТНИ, колико год да си ми симпатичан и иако се често слажем са оним што пишеш....морам ти рећи да си овај пут превазишао сам себе у охолости и љигавштини. Фуј!
 

Back
Top