Sta da radim ako ne moze da mi se digne , a ONA vlazna

  • Začetnik teme Ubijen u pojam
  • Datum pokretanja
morgenlatte.gif
 
Ubijen u pojam:
To mi se desilo pre neku noc i hteo sam u zemlju da propadnem
Da li se to jos nekome dogadja i kako da sprecim da do toga ponovo dodje?

Unapred zahvalan

Pa nije to tako strasno.Budi moderan.U takvom slucaju je najbolje da zoves svoga naboljeg druga ili komsiju pa nek je j*bu ispred tebe pa ce ti se(nadam se) k*rac podignuti.Ako ne pomaze jedan ti pozovi drugogas ili trecega.
P.S. moj ti je savet budi drustvena osoba.
 
Ma moze i drugacije :).

Pruzis devojci dobar oral, to ce njoj prijati u svakom slucaju ukoliko ne mozes da vratis "alatljiku" u radno stanje :). Pa ako ne uspes sam ga da vratis predjite u 69. Ona ce sigurno sa mazenjem "alatljike" da ga vrati u zivot :). ukoliko ni to ne pomogne moraces da se pomiris sa cinjenicom da ce tada samo ona uzivati a da ces ti morati da hvatas drugu priliku za to 8), ali i devojka ce imati tada mnogo vise obzira prema tebi sledeci put i znace da ceni tvoj trud i verujem da ce vratiti sa kamatom :)
 
bgfrajer79:
Ma moze i drugacije :).

Pruzis devojci dobar oral, to ce njoj prijati u svakom slucaju ukoliko ne mozes da vratis "alatljiku" u radno stanje :). Pa ako ne uspes sam ga da vratis predjite u 69. Ona ce sigurno sa mazenjem "alatljike" da ga vrati u zivot :). ukoliko ni to ne pomogne moraces da se pomiris sa cinjenicom da ce tada samo ona uzivati a da ces ti morati da hvatas drugu priliku za to 8), ali i devojka ce imati tada mnogo vise obzira prema tebi sledeci put i znace da ceni tvoj trud i verujem da ce vratiti sa kamatom :)
Sto da pisem kad ti je covek rekao sve.
 
:) Nemoj uopste da brines zbod toga. Meni i mom bivsem, koji me je proganjao mesecim pre nego sto sam pristala da spavam sa njim, desilo se bas to isto. Ja sam prakticno bila pred orgazam, a njemu nije mogao da se digne, iako mu se u prethodnim situacijama samnom dizao. Naravno da mu nisam zamerila, vidjali smo se posle toga jos dve godine i sa njim sam imala najbolji seks u zivotu. Ali bila sam i vrlo pazljiva prema njemu. To je normalna stvar, zapravo negde sam procitala da se muskarac tako blokira ako mu je seksualna zelja previse intenzivna u tom trenutku, a i stres je neprijatelj broj 1.
 
Ubijen u pojam:
To mi se desilo pre neku noc i hteo sam u zemlju da propadnem
Da li se to jos nekome dogadja i kako da sprecim da do toga ponovo dodje?

Unapred zahvalan
:oops: Nemoj da budes ovakav!
A nemoj ni ovakav :lol:
U slucaju da si tek poceo sa odnosima, zna da se i to desi, mada bi trebalo da je bas suprotno. Ne brini, sve je to do mozga. Zato treba da otvoris novu diskusiju: Kako da mi mozak natera malisu da se digne?
To je vec nesto!
Najverovatnije stres, ali nebitno, devojka treba da ti pomogne u slucaju da ti se ne znoje jaja!
A mozes i da uzmes pivo i da joj objasnis recenicom: Kad pijem, pijem a kad jeb*m onda jeb*m!
Srecno
 
Mali nebrini. Pusti ove što se k.... po netu.
Svakome može da se desi. Posebno ako ti je prvi put sa ženskom do koje ti je stalo.
Praktično nema muškarca kome se to nije desilo, par par puta.
Pričajte. Skinite se, opustite se i pričajte. Ako nebude tada biće drugi put. Sigurno.
A žensku moraš pripremiti. Mazi je i miluj dok ne ovlaži. Inače će je samo boleti.
Inače to za muškarce može da bude strašno opasno. Ako uobrazi da nemože, možda stvarno neće moći.

Sva je greška u glavi.
Čak i žene. Ako umisle na nemogu da zatrudne, najčešće imaju strahovite probleme sa tim.
 
Poslednja izmena:
Mali nebrini. Pusti ove što se k.... po netu.
Svakome može da se desi. Posebno ako ti je prvi put sa ženskom do koje ti je stalo.
Praktično nema muškarca kome se to nije desilo, par par puta.
Pričajte. Skinite se, opustite se i pričajte. Ako nebude tada biće drugi put. Sigurno.
A žensku moraš pripremiti. Mazi je i miluj dok ne ovlaži. Inače će je samo boleti.
Inače to za muškarce može da bude strašno opasno. Ako uobrazi da nemože, možda stvarno neće moći.

Sva je greška u glavi.
Čak i žene. Ako umisle na nemogu da zatrudne, najčešće imaju strahovite probleme sa tim.

dobro je da si na vreme uskočio čoveku odgovorio... nije dugo čekao...
 
Mali nebrini. Pusti ove što se k.... po netu.
Svakome može da se desi. Posebno ako ti je prvi put sa ženskom do koje ti je stalo.
Praktično nema muškarca kome se to nije desilo, par par puta.
Pričajte. Skinite se, opustite se i pričajte. Ako nebude tada biće drugi put. Sigurno.
A žensku moraš pripremiti. Mazi je i miluj dok ne ovlaži. Inače će je samo boleti.
Inače to za muškarce može da bude strašno opasno. Ako uobrazi da nemože, možda stvarno neće moći.

Sva je greška u glavi.
Čak i žene. Ako umisle na nemogu da zatrudne, najčešće imaju strahovite probleme sa tim.

Kolega covjeku se nije mogao dici, prije 9 godina, valjda je do sad uspjeo rijesiti problem, ako nije vjerujem da se ubio :D
 
To mi se desilo pre neku noc i hteo sam u zemlju da propadnem
Da li se to jos nekome dogadja i kako da sprecim da do toga ponovo dodje?

Unapred zahvalan
Meni na primer Neskafa baš pojačava libido i to ne malo... Znači, 2 one male kesice od po 20 dinara i neće da se spusti uopšte

A ako hoćeš da sprečiš da do toga dođe, prvo počni da vežbaš i da se zdravo i dobro hraniš. Batali cigare i ograniči alkohol. To ti je to.
 
Mali nebrini. Pusti ove što se k.... po netu.
Svakome može da se desi. Posebno ako ti je prvi put sa ženskom do koje ti je stalo.
Praktično nema muškarca kome se to nije desilo, par par puta.
Pričajte. Skinite se, opustite se i pričajte. Ako nebude tada biće drugi put. Sigurno.
A žensku moraš pripremiti. Mazi je i miluj dok ne ovlaži. Inače će je samo boleti.
Inače to za muškarce može da bude strašno opasno. Ako uobrazi da nemože, možda stvarno neće moći.

Sva je greška u glavi.
Čak i žene. Ako umisle na nemogu da zatrudne, najčešće imaju strahovite probleme sa tim.


a junače, kad si ti mogo dići temu staru 9 godina kako da ti ne veruje da ćeš mu dići penga :zcepanje:
 

Back
Top