Saljive SMS poruke

po mom misljenju najbolja.
I dan danas je cuvam u telefonu a dobio sam je sigurno pre jedno 4 godine :lol:

zbog svog hemijskog sastava,
andol se guta a midol se sisa
zato slusajte savete lekara i
gutajte andole i sisajte midole.
 
Znam da vecina nas provodi vreme uz komp i tel..............pa bash zato i otvaram ovu temu...
Na ovom forumu, koliko vidim, ima dosta chlanova sa smislom za humor...
Mozete da smislite neku ludu poruku, ili da napishete onu koja vam se stvarno svidja...
Samo, obratite paznju da dolaze u obzir samo smeshne poruke, jer ovo je ipak forum HUMOR... Ne pishite ni bezobrazne poruke, jer sve mladje generacije koriste net, tako da...
Pa, POCHNIMO!!! :wink:;-):wink:;-):):p;):lol::D:)
 
Znam da vecina nas provodi vreme uz komp i tel..............pa bash zato i otvaram ovu temu...
Na ovom forumu, koliko vidim, ima dosta chlanova sa smislom za humor...
Mozete da smislite neku ludu poruku, ili da napishete onu koja vam se stvarno svidja...
Samo, obratite paznju da dolaze u obzir samo smeshne poruke, jer ovo je ipak forum HUMOR... Ne pishite ni bezobrazne poruke, jer sve mladje generacije koriste net, tako da...
Pa, POCHNIMO!!! :wink:;-):wink:;-):):p;):lol::D:)


Ne Dac,nije...mada su slichne...:?


[Moja sestra se shlogirala kad sam joj ovo poslala] :lol:

Ne zelim da budem surova i da te uvredim,ali mislim da je krajnje vreme da saznash shta ti ljudi govore iza tvojih ledja...wow kakva guza!

Ah,taj zvuk,to prelepo ''message'' na ekranu...Sladak osmeh na licu...Srecan si jel' da?!Ti i dalje chitash moju poruku i mislish da cu ti neshto reci,a ja samo ubijam dosadu... :lol:
 
Ne zelim da budem surova i da te uvredim,ali mislim da je krajnje vreme da saznash shta ti ljudi govore iza tvojih ledja...wow kakva guza!

Ah,taj zvuk,to prelepo ''message'' na ekranu...Sladak osmeh na licu...Srecan si jel' da?!Ti i dalje chitash moju poruku i mislish da cu ti neshto reci,a ja samo ubijam dosadu...

Super su :) :) :) :) :)
 

Back
Top