OPTIMISTA, DA ILI NE?!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na zalost optimista i previse.. I kad je nemoguce da se stvari srede ja verujem da hoce, i samo jos vece razocarenje dozim, tako da nije mi ovo dobro, ali jbg takav sam kakav sam.. Ma poneta svega je budi optimista, samo ne veruj nikom, jer svako ce kad tad da te za*ebe..
 
Ma koliko se trudila da mislim pozitivno i sledim moj moto ZIVI ZA LEPE TRENUTKE<PREZIVI ZA LOSE,stalno trazim razlog za nerviranje i tugu...ja ne bih,ali ocigledno da sam cesto pesimista... :cry:
 
Keeper:
mortishaaa:
:roll: zasto na ovom forumu nema pesimista?? :? :shock: :) mislim to je strasno.. c c c.. :lol: :lol: :lol:

ima ima kako da nema, evo tu sam :wink:
ja sam pesimista samo utoliko sto nikad ne ocekujem nista dobro da se ne bih morao razocarati .....
a sad nisam od onih sto kukaju i bedace se i ne nadaju se nicem
pa tebe nisam racunala :wink: ti si veciti izuzetak dragi.. 8) salim seeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :P :P :twisted:
 
SisaDaPimp:
Na zalost optimista i previse.. I kad je nemoguce da se stvari srede ja verujem da hoce, i samo jos vece razocarenje dozim, tako da nije mi ovo dobro, ali jbg takav sam kakav sam.. Ma poneta svega je budi optimista, samo ne veruj nikom, jer svako ce kad tad da te za*ebe..
Pa ja ipak mislim je poenta svega: Budi realni optimista(tj. ne preteruj) i veruj samo onima koji su tvoje poverenje zasluzili. Veruj mi, postoje i ljudi od poverenja! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top