OGame UNI 10

aj mi objasni sta je to Univerzum 10 i sta se desava sa ostalim univerzumima....

Takodje me zanima da li je sad taj 10. univerzum besplatan?

Koliko vidim u uni 10 ima samo 7 igraca???
 
Univerzum 10 je novi univerzum i svaki univerzum je zasebna igra. Razlog ovolikog broja univerzuma jeste to sto novi igraci recimo sada nemaju sanse u nekim ranijim univerzumima, jer mnogi igraci imaju preko 20000 bodova, tako da su nedostizni. A ovako kad se otvori novi uni onda sve krece od nule. UNI 10 je besplatan, kao i svi ostali.
A ro za 7 igraca nije tacno, jer UNI 10 postoji 24 sata i ima preko 3000 igraca.
 
kod mene opet neki bag sa browserom,imam najnoviji firefox,a probao sam i sa IE..
sada mogu da regujem account ali ne mogu da se ulogujem (ne mogu da izaberem univerzum)
 
AHa.... ali vidim da ima nekih 7 eur da se nesto plati... :)

Uglavnom ja sam krenuo u UNI 10 i ok mi deluje... cak sta vise extra. Interesantno je... a verovatno da ce biti bolje kad se svi razvijemo i napravimo flote pa e biti i ratova i paktova itd... ja igram prvi put i stvarno sma odusevljen...

e sad... nasao sam neko uputstvo on line ali je jako nepregledo... jer ia neko neki manual... :)

Aha i to sto sam rekao za univerzum to sam mislio na moj sistem... a sad vidim da ima jos dosta sistema ali nemam pojma koliko.... a da li mogu da kontaktiram i igrace iz drugih sistema ili svog i zasto smo uopste podeljeni na sisteme...

I pominju se neki meseci a ja ne vidim ni jedan... :)
 
e vidim da uni ima i galaksije... :) koliko ima galaksija... i da li medju galaksijama ima kontakta???

Znaci uni 10 ima galaksije u kojem se nalaze sistemi...

a za broj igraca sam skontao sada jer se na prvoj strani pojavljuje broj i vidi se koji je tvoj rang
 
Brate, sta si toliko navalio???

Vidis ovo, vidis ono... :lol: :lol: :lol:

Uni je Univerzum. Nov j eotvoren pre svega zato sto je 9-ka puna, tj ima oko 9000 igraca.

A ovaj uni 10 je extra... MOze zajedno da se napada, stavili su odbranu od rusevina.... i jos po koju stvracicu, tak oda j eovaj uNI najzanimljiviji, i prvi specijalan.

Mesec dobijes kada pocne da bude jako puno rusevina oko planete, pa on eobrazuju mesec ;)
 
Нико те не приморава да уђеш, мени Српство значи нешто више,
а и једна од највећих жеља ми је да Срби буду сложни, макар то било унутар једног малог савеза...
Никоме није забрањен улаз, само је потребна воља за игру у тиму!
У сваком случају то је само игра, а ја бих да бирам с ким ћу да је играм...
Није да је ово једини савез који се декларисао по народности...
 
capablanca:
AHa.... ali vidim da ima nekih 7 eur da se nesto plati... :)

Uglavnom ja sam krenuo u UNI 10 i ok mi deluje... cak sta vise extra. Interesantno je... a verovatno da ce biti bolje kad se svi razvijemo i napravimo flote pa e biti i ratova i paktova itd... ja igram prvi put i stvarno sma odusevljen...

e sad... nasao sam neko uputstvo on line ali je jako nepregledo... jer ia neko neki manual... :)

Aha i to sto sam rekao za univerzum to sam mislio na moj sistem... a sad vidim da ima jos dosta sistema ali nemam pojma koliko.... a da li mogu da kontaktiram i igrace iz drugih sistema ili svog i zasto smo uopste podeljeni na sisteme...

I pominju se neki meseci a ja ne vidim ni jedan... :)

A bre klikni na FORUM sa desne strane i tamo prochitaj pravilnik, imash odgovore na sva pitanja :roll:

A ne morash se prijaviti u UNI 10, imash ih josh 9, pa shta fali ako necesh biti najjachi odmah. Ja inache u UNI 7, ima ih puno jakih, ali moze se...

Btw, pozdrav za generala PAULLUSSA :D
 
BIGBADWOLF:
pa shta fali ako necesh biti najjachi odmah.
Neces biti nikad, jer koliko god ti napredovao, tako napreduje i onaj sa 20000 bodova, pa kad ti budes imao tih 20000 on ce imati 40000 itd, tesko je to. Sem da svi napuste igru i da sam nastavis. Ne kazem prestit ces dosta likova, jer ce neki od njih da gube u borbama, al' opet ce uvijek biti oni koji su veoma jaki i koji ce te pojesti kad god to pozele, jer su u igri mnogo duze od tebe.
 
Pa, OK, nije lako.
Igrash pa udjesh na top listu (prvih 1500), pa dalje lagano... borba... ja stigao vec u prvih 300 za nekih 2 meseca ili tako neshto.
A kad te neki baja napadne sa 1000 brodova, lagano pobegnesh (i ponesesh sve sa sobom)...
Nadjesh dobar savez pa se pomazete i zalite se na ove gore pomenute pa onda iskalish bes na nekome ko je josh slabiji od tebe :)
Pa kad se dva prejaka lika potuku, ti pokupish rushevine i budesh sav srecan :D
I tako dalje, zna biti i u jakom UNI-ju zanimljivo :)
 
juznivetar:
Neces biti nikad, jer koliko god ti napredovao, tako napreduje i onaj sa 20000 bodova, pa kad ti budes imao tih 20000 on ce imati 40000 itd, tesko je to. Sem da svi napuste igru i da sam nastavis. Ne kazem prestit ces dosta likova, jer ce neki od njih da gube u borbama, al' opet ce uvijek biti oni koji su veoma jaki i koji ce te pojesti kad god to pozele, jer su u igri mnogo duze od tebe.


naravno da i ti jaki igraci napreduju... napredujes i ti... pa se onda uclanis u neki lep savez ... pa vas onda bude puno u vasem savezu ... pa se onda dogovorite da napadnete svi zajedno tog jakog lika... i šta mu onda znači što je jak??? ... neka slobodno ode sa flotom... i pokupi resss... napravićemo bre farmu od njegove planete...:) :) :) i tako malo po mal se napreduje... pazi i od najjačeg ima jači... stalno se pozicije menjjaju u uni 7... ja pre par dana stigao do 1500-og mesta... kad tras bum ... ode i flota i resursi i sve u lepu p.m... vratili me na 1700 i neko mesto... ali evo već se vraćm lagano... tu sam negde oko 1570-og... i flota mi se gradi ponovo... a zatim ... sta drugo nego udri po slabijima :) :) :)

p.s naravno pozzz za ministra vojnog BIGBADWOLF-a... :) :) :)
 
cekaj bre pa zar nije u Uni 10 nemoguce napasti s;abijeg od sebe????

I jel moze neko da mi objasni kako funkcionise savez screen... ima nesto upravljanje savezom a nemam pojma sta se tamo radi...

Osnovao sam savez Plazma ( po plazma keksu) :) Pa ako neko hoce da mi se pridruzi neka izvoli... :)
 
zavisi koliko je neko slabiji od tebe... mislim da ima veze sa bodovima... naravno da ne mozes napasti nekog ko ima 200 bodova ako ti imas 20000... mislim da je u pitanju razlika od 5000 bodova... alli nisam siguran... to će ti objasniti bigbadwolf... a takodje će ti objasniti i owo oko savez screena pošto je on svojevremeno vodio savez...
 
Dok ne dodjesh do 5000 poena, ne moze te napasti niko ko je 5 puta jachi od tebe. To je zashtita novih igracha.
Kad predjesh 5000, ulazish u tzv. jake igrache i tad te moze rokati ko hoce :D
A upravljanje savezom, jbg, igraj se malo... primash nove chlanove, otpushtash ih, dodeljujesh im privilegije, kaznjavash ih, stavljash debilne stihove na stranicu saveza i sl...
 
BIGBADWOLF:
Pa, OK, nije lako.
Igrash pa udjesh na top listu (prvih 1500), pa dalje lagano... borba... ja stigao vec u prvih 300 za nekih 2 meseca ili tako neshto.
A kad te neki baja napadne sa 1000 brodova, lagano pobegnesh (i ponesesh sve sa sobom)...
Nadjesh dobar savez pa se pomazete i zalite se na ove gore pomenute pa onda iskalish bes na nekome ko je josh slabiji od tebe :)
Pa kad se dva prejaka lika potuku, ti pokupish rushevine i budesh sav srecan :D
I tako dalje, zna biti i u jakom UNI-ju zanimljivo :)
Slazem se i ja sam u UNI9 takodje poceo prije nekih 10 dana i trenutno sam na ~1700 mjestu. I fino ti napredujes do recimo prvih 1000, jer dosta je igraca inaktivno itd itd, al' dalje se bas moras potruditi i veoma cesto biti online da te neko ne razbije.
A sto se tice napadanja, nemozes napadati one koji su 5 puta po bodovima slabiji od tebe, a ni tebe nemogu napadati oni koji imaju 5 puta vise bodova od tebe.
 
E moj savez je Plazma i sad smo rangirani kao savez oko 130. mesta :)

A jel mozes biti clan vise saveza????

A hoce li me banovati ako igram sa dva kompjutera???

Jedan od kuce a jedan od babe...
 

Back
Top