Gusca kosa....

Pussycat

Veoma poznat
Poruka
10.427
Ne znam da li se neko bavio ovom tematikom, ali mene u poslednje vreme uzasno nervira. Naime imam retku kosu a pritom i tanku dlaku i volela bi da postane gusca. Znate li neki preparat za podsticanje rasta kose ili neki narodni lek... bilo sta? :)
 
Pussycat:
Ne znam da li se neko bavio ovom tematikom, ali mene u poslednje vreme uzasno nervira. Naime imam retku kosu a pritom i tanku dlaku i volela bi da postane gusca. Znate li neki preparat za podsticanje rasta kose ili neki narodni lek... bilo sta? :)
Kažu kad se ošišaš na ćelavo počne da ti raste gušća kosa.
 
ne nadaj se cudima,svaki koren je isprogramiran za odredjeni broj izlazaka dlake i nema tu pomoci
jedino mozes odgovarajucom ishranom i negom da popravis kvalitet i debljinu dlake pa da stvoris iluziju gustine,kao i dobrim sisanjem,takodje postoji "mini val" koji se zapravo stavlja samo na koren kako bi se podigao ,da izbegnes spljeskani efekat.kad vezujes rep ne zatezi nego ga malo "nabudzi" i istapiraj pa ce dobiti volumen
 
Pussycat:
Cula sam za neku kombinaciju rastvora pantenola i alkohola pa se to utapkava u koren al nesto nemam hrabrosti da tapkam alkohol u koren...
Ne znam za alkohol, procitala sam negdje da se pomijesa pantenol rastvor i neki kvalitetniji baby sampon u razmjeri 1:1 uz dodatak 20 AD kapljica. Navedenu tekucinu koristis umjesto sampona.
 
Neee, ima recepat :P
Šoljica maslinovog ulja, jedno žumance, 2 ona parčeta od belog luka... na vr mi jezika ne mogu da se setim kako se kaže za to, malo mleka i velika kašika meda.
Napraviš masku pa utrljaš u kosu.
 
Ma nemam pojma, mene nagovorili da to zbudžim na glavu onda kad sam se blajhala pa kad je bila sva tanana i suva - bila sam srećna posle toga s činjenicom da imam glavu na kojoj ništa ne bazdi tako odvratno :o
 
Ja sam jednom probala i bila je super kosa, ali posto je smrdela morala sam posle pakovanja tri puta da je samponiram i doslo je na isto kao pre. Odustala sam i vratila se na ova kupovna pakovanja, mirisu a i super mi je kosa
 
I ja isto, voda bila neka belo zuckasta, nepodnosljivo smrdela, a kosa jos gore, a bila i masna. Uhvatila me panika. Prva dva samponiranja od pene ni traga, kao da nisam ni stavila sampon. Sada jedino ponekad dodam tek malo onih uljanih AD kapi u sampon, ali bukvalno dve kaplice, pa ne bude masno, a kosa bude lepa
 
Jel?
Nisam znala za tu foru... Šo nisi bila tu kad je trebalo - sad se oporavila totalno ne bih da bude gušća i ovako mi je vruće, al' mislim da negde po kući imam te kapi pa ću da ti skinem foru i uradim isto što si i ti :wink:
 
Pussycat:
Ne znam da li se neko bavio ovom tematikom, ali mene u poslednje vreme uzasno nervira. Naime imam retku kosu a pritom i tanku dlaku i volela bi da postane gusca. Znate li neki preparat za podsticanje rasta kose ili neki narodni lek... bilo sta? :)
Ja imam gustu i volela bih da je ređa :)
Budi zadovoljna onim što imaš, ne vredi drugačije...
 

Back
Top