Modem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

moto

Zainteresovan član
Poruka
102
Prikacio sam modem ,ali kada hocu da se konektujem ,on otkuca ali ne i telefon kao da nije povezan,ovo mi se desavalo par puta u zivotu,ali sam zaboravio kako se resava taj problem.
 
Taj modem je na drugom racunaru,da sam se konektovao preko njega sigurno ne bih postavljao pitanje(obozvam te pametne) U Control panelu je SVE odradjeno ,ali i dalje ne funkcionise.
 
Taj modem je na drugom racunaru,da sam se konektovao preko njega sigurno ne bih postavljao pitanje(obozvam te pametne)

Ovde nije bitno ko je,pametan,a ko nije,već to da bi se tebi pomoglo,a sa tim tvojim arogantnim stavom nećeš ništa postići..Ti nisi naveo na kom je računaru modem i to je sasvim nebitno,jer ti odgovori znače isto.
 
Nisam arogantan nimalo,samo sam trazio pomoc,a ne polemiku kako sam se ja to konektovao,a modem ne radi!Sasvim je logicno da se nisam konektovao preko racunara na kojem ne radi modem!
 
moto:
Nisam arogantan nimalo,samo sam trazio pomoc,a ne polemiku kako sam se ja to konektovao,a modem ne radi!Sasvim je logicno da se nisam konektovao preko racunara na kojem ne radi modem!


Majstore tebi ne treba pomoc kad si tako arogantan
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top