KLINKE vs MATORKE

T

Twisted

Gost
:twisted:
Jeste da su matorke OK, može s njima da se bude opušten, da se razgovara, znaju da razumeju i pomognu, ali
S KLINKAMA JE TAAAKOOOO SLATKO!!!!!
Jeste da su nezrele, nestabilne, ne možeš nikad s njima skroz da se opustiš, ali....
Kako matoroj ribi da sijaju oči kao klinki?

I zato: KLINKE ili MATORKE, pitanje je sad!
 
Ma svaka zena je jedinstvena na svoj nacin. I u zavisnosti od godina sa svakom je drugaciji dozivljaj. Ali najjace je kada matorka misli da moze klinca da nauci necemu a klinac zna znanje :) i odusevi i obori matorku s nogu, pa se ova nadje sva zbunjena i u pozitivnom cudu 8), no necu dalje o detaljima . Postoji topic lovacke price pa mozda tamo ostavim neko svoje iskustvo :)
 
bgfrajer79:
Ma svaka zena je jedinstvena na svoj nacin. I u zavisnosti od godina sa svakom je drugaciji dozivljaj. Ali najjace je kada matorka misli da moze klinca da nauci necemu a klinac zna znanje :) i odusevi i obori matorku s nogu, pa se ova nadje sva zbunjena i u pozitivnom cudu 8), no necu dalje o detaljima . Postoji topic lovacke price pa mozda tamo ostavim neko svoje iskustvo :)

:D I ONDA JE MRMOT ZAVIO COKOLADU U FOLIJU...
 
_crvenokosa_:
A da li si se ti stvarno duboko zagledao u oci?
I koliko si doprineo da oci sijaju?
Ma u pravu si , nego da bi starijoj ribi zasijale oči, treba mnogo truda : seks,psihička i emocionalna zrelost, uspeh u poslu(nisu pare toliko bitne kao što mnogi muškarci misle - nego uspeh, šta god da čovek radi).Mislim da u današnje vreme to uopšte nije lako.
A klinka? Njoj su nekad dovoljne 2 rečenice.(mada su dovoljne takodje 2 da se razočara).
Ne kažem ja ništa loše za starije ribe, nego su mi nešto klinke sladje.Ali to su verovatno njihove godine. A onda i one odrastu(Šmrc!)
 
Ništa gore za matore ribe kad se nadju u blizini dobrih klinki oko kojih se motaju tipovi, a njih niko da pogleda.
A biološki sat kuca, a nema za koga da se udaju.
I nema tipova koji cene to što su postale poštene! :twisted:
 
Anonymous:
Ništa gore za matore ribe kad se nadju u blizini dobrih klinki oko kojih se motaju tipovi, a njih niko da pogleda.
A biološki sat kuca, a nema za koga da se udaju.
I nema tipova koji cene to što su postale poštene! :twisted:
E da su bar ostale poštene,drugačije bih ja sad pričao..Nažalost većina "matorki" danas je ekstremno nepoštena a uz to imaju ogromne zahteve i opkoljene su nekim svojim tripovima.Sve u svemu traže mnogo,ne pružaju bog zna šta i zato se ja za sada držim klinki 8)
 

Back
Top