KLINKE vs MATORKE

ajde prvo definisite sta podrazumevate pod klinkama a sta pod matorkama
mislim neka autor ove teme bude precizniji u smislu godina ,znaci klinke od -do i matorke od pa nadalje
 
Klinke:
18 (slatko!), 19(sladje!), 20(najsladje!), 21(curi mi voda na usta!), 22(te već nisu mutave), 23(na granici),
24, 25, 26-granične godine(niti klinka, niti matorka,mnogo dobre, ali za njih treba da se polomiš )
27, 28, 29, 30 ...-matorke (ne kažem da ne valjaju, ali mnoge samo gledaju da se udaju, bez obzira kakav je tip u stvari. Ako nije po njihovom ,gledaju da ga obrnu na svoje, a onda ko ga ****.Dok daje pare dobar je, ionako ga nešto i ne vole).
OK, normalno je da ribama treba sigurnost i stabilnost za brak i decu, ali nekako se vidi kad matorka smota tipa da ga privede u brak - kao zajedno
su, on je dobar, fin, ali nije to to.(Doduše znam jednu koja ima 27 a nije htela da se uda za tipa koji živi u Nemačkoj i koji je pun para jer ga ne voli.Eto, ima i takvih. :twisted: :shock:
 
Nisam više Twisted:
Klinke:
18 (slatko!), 19(sladje!), 20(najsladje!), 21(curi mi voda na usta!), 22(te već nisu mutave), 23(na granici),
24, 25, 26-granične godine(niti klinka, niti matorka,mnogo dobre, ali za njih treba da se polomiš )
27, 28, 29, 30 ...-matorke (ne kažem da ne valjaju, ali mnoge samo gledaju da se udaju, bez obzira kakav je tip u stvari. Ako nije po njihovom ,gledaju da ga obrnu na svoje, a onda ko ga *.Dok daje pare dobar je, ionako ga nešto i ne vole).
OK, normalno je da ribama treba sigurnost i stabilnost za brak i decu, ali nekako se vidi kad matorka smota tipa da ga privede u brak - kao zajedno
su, on je dobar, fin, ali nije to to.(Doduše znam jednu koja ima 27 a nije htela da se uda za tipa koji živi u Nemačkoj i koji je pun para jer ga ne voli.Eto, ima i takvih. :twisted: :shock:
izvini bez zamere ali ti stvarno nisi video belog sveta kad možeš ovako da generalizuješ ...

mda... bog če ti oprostiti, to je njegov posao 8)
 
Uopšte nisam rekao da riba koja se nije udala posle 30 ne vredi ,bolje ne udati se nego se udati ili oženiti loše, ali velika većina devojaka, bez obzira gde žive u godinama koje sam naveo razmišlja o braku i porodici. Naravno, to je prirodno, jer vam biološki sat otkucava, kakve god da ste. Ne može se protiv prirode.
SAMO NEMOJTE ODMAH DA SE VREDJATE, JER MI NIJE NAMERA NIKOG DA VREDJAM
 
Ja nemam utisak da si vredao, ali mi je uvek smesna ta prica o godinama..
Pa, ja mislim da je najlepse ziveti, ziveti ( odnosi se na oba pola naravno), a kada i ako se nadu dve srodne duse, nastaviti zajedno ziveti, stvoriti porodicu itd...sto je sasvim jedan prirodan i pozeljan proces... :wink:
 
Ma daj bre, sve je ovo zezanje, tako sam i započeo temu. Ni sa kakvom ozbiljnom namerom. A vi žene, odmah skačete.
Neki su tražili od mene da približno označim godine, pa sam to i uradio.
 
Shizi:
Ja nemam utisak da si vredao, ali mi je uvek smesna ta prica o godinama..
Pa, ja mislim da je najlepse ziveti, ziveti ( odnosi se na oba pola naravno), a kada i ako se nadu dve srodne duse, nastaviti zajedno ziveti, stvoriti porodicu itd...sto je sasvim jedan prirodan i pozeljan proces... :wink:
E, takoo... :wink:
 
Nisam više Twisted:
Klinke:
18 (slatko!), 19(sladje!), 20(najsladje!), 21(curi mi voda na usta!), 22(te već nisu mutave), 23(na granici),
24, 25, 26-granične godine(niti klinka, niti matorka,mnogo dobre, ali za njih treba da se polomiš )
27, 28, 29, 30 ...-matorke (ne kažem da ne valjaju, ali mnoge samo gledaju da se udaju, bez obzira kakav je tip u stvari. Ako nije po njihovom ,gledaju da ga obrnu na svoje, a onda ko ga *.Dok daje pare dobar je, ionako ga nešto i ne vole).
OK, normalno je da ribama treba sigurnost i stabilnost za brak i decu, ali nekako se vidi kad matorka smota tipa da ga privede u brak - kao zajedno
su, on je dobar, fin, ali nije to to.(Doduše znam jednu koja ima 27 a nije htela da se uda za tipa koji živi u Nemačkoj i koji je pun para jer ga ne voli.Eto, ima i takvih. :twisted: :shock:

Ma brisi bre, coro! Ubila ti se skala!
 

Back
Top