Da li mozete da pomognete?

gost 782

Poznat
Poruka
8.005
Znam da ovo nje tema za ovo mesto, ali MOLIM Taticu da je ne pomera bar sledeca 2-3 dana, posle neka brise....
Mojoj drugarici je mama u bolnici i ima rak. Hitno joj je potrebna krv (A+ i O+ krvne grupe). Pa vas pitam da li ima neko od vas tu krvnu grupu i da li zeli da ide samnom u petak u Zavod za transfuziju krvi da damo krv?
 
E bash si se dobro setila
c011.gif
 
Pa trudim se da pomognem. Zao mi je drugarice, 1981 godiste. A znam i sama kako je to kada sam morala pre par godina ja da jurim krv za mog tatu.
Jutros sam isla sa NatasomNatasom da ona vadi krv.
Ja cu da vadim u petak, i jos ko bude mogao odavde da ide.
Za sada su se javili Supertajni i McM....
 
Hvala Mackic....
I mi se nadamo to isto. Mada, lekari su je vec otpisali. Rekli mojoj drugarici da su digli ruke od njene mame, sansa da prezivi je 1%... Dva dana je jadna plakala zbog toga.
Lekari su joj to saopstili kao da su joj rekli: "pogledaj, pada kisa napolju". Rekao joj to na taj nacin, okrenuo se i otisao. Kada je htela da mu se obrati, on joj odbrusio: Nemam vremena!
Sta reci posle svega toga....
Borimo se i za taj 1%.....
 
Zana:
Hvala Mackic....
I mi se nadamo to isto. Mada, lekari su je vec otpisali. Rekli mojoj drugarici da su digli ruke od njene mame, sansa da prezivi je 1%... Dva dana je jadna plakala zbog toga.
Lekari su joj to saopstili kao da su joj rekli: "pogledaj, pada kisa napolju". Rekao joj to na taj nacin, okrenuo se i otisao. Kada je htela da mu se obrati, on joj odbrusio: Nemam vremena!
Sta reci posle svega toga....
Borimo se i za taj 1%.....

To je stvarno uzasno! :evil:
Stvarno ne zelim nikome da padne saka nasim lekarima, kakva je to stoka to nije normalno. To je profesija u kojoj bi trebalo da pomazu ljudima a vecina njih se ponasa kao da su cuvari logora. :evil:
 
Znam koliko sam ja jurila pre 2 godine krv za mog tatu. I brat i ja damo krv, i namenimo da je za njega. I krv umesto da posalju njemu u bolnicu (on bio u bolnici i cekao krv, pa da ga operisu) neko "zaturi" tu krv negde sa strane i ne posalju mu uopste!!!!
Isla sam bukvalno od sestre, preko dezurne sestre, pa stigla do direktorke dok nisam nasla gde je zaturena krv. Ne bi verovali sta rade i kako trguju sa tim!!!!
Direktorka je srecom bila normalna zena i odmah mi izasla u susret. Da ne pozelis nikome nista slicno!
 
Ma svi ti lekari su go*na, toliko ljudi dobrovoljno daje krv, stalno vidjam one pokretne laboratorije od crvenog krsta, a ovamo tvrde da ako clanovi porodice ne mogu da nadju krv onda se pacijent uopste ne operise, ma koliko hitno bilo.
 

Back
Top