Kako bez klime u danasnje vreme

shaddow:
Al kakve to veze ima sa klimom? :confused:
mogu da radim mnogo poslova istovremeno, koji su vrlo zanimljivi a ja ih zovem slobodni poslovi zato shto su honorarni.
čitaj bre, čitaj.
treba klima za radnu atmosferu:lol:...da se radna površina ne znoji:lol:

a moram da dodam
usput cu imati decu, dechka, prijatelje i slobodan posao naravno, sa kojim cu sve to da platim osim dechka.
vidiš, ima dugoročne planove sa slobodnim ponašanjem. trebaće joj više klima uređaja, obzirom da u igru , usput upadaju i deca:lol:
 
Betty:
nije.Onaj kod Beograđanke izduvni je veći od mene! Sećaš se Tarabice? Ogroman je! Samo treba ...hu..gledati u zidove :shock: Dakle, osim što gledam u trotoar jer ima RUPETINA i osim što gledam gore jer KAPLJE KLIMA i to gde - pravo u sladoled, treba da gledam i u ZIDOVE jerbo duva vrelina :? O majkimganabijemnakolaconajandrićevtjnasuvo :twisted:

4ore oči...this is not a safe city.
Onaj kod Beograđanke može da oduva čoveka, k'o vreli cunami :lol:
 
Evo da podignem temu.
Razmisljamo o kupovini klime. Naravno ja sam samo za umereno koriscenje, pogotovo sto imam i dvoje dece. Kuca nam ima toplotnu izolaciju, koja se pokazala kao dobra investicija. Tako da samo nekoliko dana preko leta bude u kuci bas puno toplo. Mozda bi klima imala vecu primenu u prelaznom periodu za prigrevanje, posto imamo sopstveno centralno grejanje na cvrsto gorivo. Kupiti klimu ili ne?
Ako se odlucimo za kupovinu, na sta treba obratiti paznju prilikom kupovine? Koji model preporucujete?
 
Ako je pitanje bilo "mikroklimatski uslovi u radnim prostorijama", odgovor je 18-22 odnosno 20-24 stepena C (zavisno od tezine posla).
Ako je pitanje "treba li klimatizovati"... Koliko ljudi toliko "cudi"...
Trenutno se "grebem" za zenin nalog (mrzi me da otvaram svoj), da ne dodje do zabune...
Moj kolega do 25-26 stepeni C sedi u kancelariji u jakni od jelenske koze (zakopcanoj), dok je to meni vec "neprijatno"... Ali nije mi toliko neprijatna sama temperatura, koliko cinjenica da nema strujanja vazduha (neki vetric i slicno)...
Temperatura od 26 u sobi je meni previse...
Kako sam jako nervozan kad je toplo, nije ni "produktivno"...
 

Back
Top