Pitanje za Muskarce i Zene

Auuuuuuu.Ovo je stvarno tema da se zamislis onako....duboko.
Hmmmm,pa da sam zena,gledao bih da postignem nesto u zivotu na cega cu biti ponosan.Iskren da budem ne znam sta je to ali sustina je u tome da ne bi bila velika razlika izmedju zivota sada i zivota koji bi ziveo kao zena.Osim sto bi se onda palio na muskarce naravno i voleo sve sto vole zene!
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Istina, tako je i meni rekao jedan drug...
"slusaj mnogo su ove ribe glupe; da sam ja zensko uzivao bih kao niko na ovom svijetu... One bar ne moraju da placaju za onu stvar... a mi muskarci ubismo se zavodjeci zenske, pa izlazsci, pa dobre vecere, da tezimo da budemo perfektni i pazljivi prema zenskoj... pa tek onda ako se ona smiluje da nam da... i to sto joj predlozimo to ce ona shvatiti kao ponizenje zenske vrste... zaista zenska psiha je cudna." Rekao je On. :-)
 
David Coverdale:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Istina, tako je i meni rekao jedan drug...
"slusaj mnogo su ove ribe glupe; da sam ja zensko uzivao bih kao niko na ovom svijetu... One bar ne moraju da placaju za onu stvar... a mi muskarci ubismo se zavodjeci zenske, pa izlazsci, pa dobre vecere, da tezimo da budemo perfektni i pazljivi prema zenskoj... pa tek onda ako se ona smiluje da nam da... i to sto joj predlozimo to ce ona shvatiti kao ponizenje zenske vrste... zaista zenska psiha je cudna." Rekao je On. :-)
HaHaHaHa BIlo bi dobro da se zamijenimo.... Muškarci postanu žene, a žene muškarci!!!! Sve ribe bi "rado ize*bale" sve te "frajerčine"! Jedna drugarica mi je rekla da bi se ponašala kao iz jedne narodne pjesme " S jednom istom samo triput... Prvi put i zadnji put i više nikada! " A svi tipovi bi bili "radodajke"... Svi bi bili zadovoljni!!! Valjda...????
 
,
tajson7:
...ti si, bre, rešila da kvariš zabavu... verovatno hoćeš da kažeš da bi se ribe karale ko štuke samo kada bi muški prali i peglali...
Misliš da ribe ne vole sex?????????
Misliš da bi vama bilo toliko do sex-a kada bi sve to radili...????


David Coverdale:
Evo mi muskarci cemo pristati da peremo, peglamo, mijenjamo pelene i ne znam sto drugo, samo da nam dajete redovno... :D
DOGOVORENO!!!!!!!!!!! :) :) :)
 

Back
Top