Ima li jeftinog privatnog smeštaja u Grčkoj?

sergiuss

Početnik
Poruka
5
Zanima me da li neko od vas ko je nedavno bio u Grčkoj zna da li i tamo postoje kaubojske varijante,kao u Crnoj gori,da meštani nude smeštaj po mnogo nižim cenama od hotelskih?(Naravno,za očekivati je da to nisu sobe extra kvaliteta).
Takođe,neki link bi dobrodošao.
Naročito me zanima severni deo Grčke,Halkidiki,i eventualno Tasos.

Unapred hvala za sva vaša iskustva i sugestije.
 
Medjutim, bojim se da ce te tako izaci mnogo skuplje nego kada ides preko agencije.
Npr. Jedna agencija (ako te interesuje na private cu ti reci koja) daje 12 dana smestaja + prevoz autobusom + viza + zdravstveno osiguranje za 65-75 evra, naravno u septembru. Prakticno, smestaj i ne placate.
U avgustu su cene apartmana oko 350 evra.
Veruj da je Grcka puna i da ces tesko naci na licu mesta smestaj, a da necemu valja ili da je blizu plaze.
 
Mi se vratismo pre par dana sa Tasosa i mogu ti reci da ima dosta privatnog smestaja koji se ne izdaje preko agencija. Konkretno, u Potosu smo nailazili na dosta prelepih vila koje su ispred imale reklamu da izdaju sobe, a desavalo se i da nam poneki baka ili deda koji sede ispred kuce, onako usput ponude smestaj :)
S druge strane, u Limenasu dok sam s klincima bila u kolima i cekala supruga da se vrati, nailazi jedan deda na biciklu, staje pored kola i pita me da li nam trebaju sobe :) E ovo me vec podsetilo na Crnu Goru.

A za cene takvih studija i apartmana nismo pitali mada smo imali nameru. Nekako nam bilo jako smarno da se s klincima lomatamo po onoj vrucini po raznim apartmanima, da bi ih razgledali i raspitivali se za cene...
 
Da,pretpostavljao sam da ima.Mada zavisi ko sta voli.Meni licno nije bitno da je smestaj blizu plaze.To ima vise prednosti: vidis delove grada koje inace ne bi video,ljude,i prodavnice (gde stvari umeju da budu jeftinije),a kad uvece/nocu/ujutro legnes-naspavas se ko covek,jer nema glasne muzike i sl.Naravno,to su iskustva iz CG,pa pitam za Grcku,jer znam da su oni slicni kao i mi.

Voleo bih da se javi neko ko je tako i otisao.Avanturisti-imate rec!
 
Zanima me da li neko od vas ko je nedavno bio u Grčkoj zna da li i tamo postoje kaubojske varijante,kao u Crnoj gori,da meštani nude smeštaj po mnogo nižim cenama od hotelskih?(Naravno,za očekivati je da to nisu sobe extra kvaliteta).
Takođe,neki link bi dobrodošao.
Naročito me zanima severni deo Grčke,Halkidiki,i eventualno Tasos.

Unapred hvala za sva vaša iskustva i sugestije.
grci su ti ko cigani glume nivo i ako imaju iscepane gace ne bi spustali cenu
 
jel se neko vratio skoro iz Olimpika ili Paralije :gace: ...razmišljam da krenem na neugovoreno al da ne prođem kao pre neku godinu kad sam jedva našao smeštaj :sad2:
ja sam pre desetak dana bila na Atosu

Uropolis, jerisos, olimpijada prazno, apartmani dvosobni 60 -70 evra
verovatno ima i za manje pare, ali meni je jako vazno kako apatrman izgleda bez obzira koliko vremena tu provodim

mi uvek idemo sa mojoj sestrom i njenom porodicom, tako da nam trebaju dva dvosobna apatrman au blizini te je to mali teze naci
ma generalno jako je slab izbor apartmana
a studija je bilo da biras....
 
Mora da je cela vila za 30 eura!!! .:mrgreen:

i ja bih rekao da je cela u pitanju ;)

Bice da je dvo ili tro krevetni studio , sto je ok
Al ste se uhvatiliiii lapsusa :D
ne znam da li se ovo odnosi na moj post
ali ako da da preciziram
trokrevetni studio, mada je ono za mene prcvara, mislim malo brate, ja patim od klaustrofobije, bracni krevet i nesto kao mali kauc, recimo za dete do 8 god je 35 evra
ono sto smo mi uzeli je apatrman od 80 kvadrataa, dve spavace sobe sa po bracnim lezajem + jos jedan kauc koji se vise no interesantno pretvara u bracni krevet u dnevnoj sobi, konkretno visak, al nema veze, e to je 70 evra
 
Zanima me da li neko od vas ko je nedavno bio u Grčkoj zna da li i tamo postoje kaubojske varijante,kao u Crnoj gori,da meštani nude smeštaj po mnogo nižim cenama od hotelskih?(Naravno,za očekivati je da to nisu sobe extra kvaliteta).
Takođe,neki link bi dobrodošao.
Naročito me zanima severni deo Grčke,Halkidiki,i eventualno Tasos.

Unapred hvala za sva vaša iskustva i sugestije.

Naravno da ima, ali to ces tesko pronaci odavde... odes taamo gde si naumio, svratis po prodavnicama,kaficima i raspitas se. Odavde ce ti svako pricati neku svoju pricu i dogadjaj koji ti ne znaci mnogo. :)
 
Za vas koji pitate za jeftini smestaj da bi vam se moglo pomoci recite bar priblizno koliko evra je za vas jeftin smestaj recimo za dve osobe po danu boravka?Na brzinu sam pogledao za Tasos sad jos u avgustu ide za 2-3 osobe od 25-30 evra za studio-apartman pa i hoteli po danu boravka za sve troje,jel to povoljno ili mora biti jos jeftinije?U septembru od 20 evra...
 
Poslednja izmena:

Back
Top